پنجشنبه ۹۷/۴/۲۸   Thu 18/7/19

فال روز چهارشنبه 18 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 1574 چهارشنبه ۱۸ آذر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهارشنبه 18 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

 

امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و نمی دانید کدام یک را باید انتخاب کنید . شاید مشغول رویاپردازی چیزهایی شوید که در شرایط عادی به خودتان اجازه نمی دهید در آنها غرق شوید . شما همیشه به دنبال هیجان هستید پس اینقدر انرژی تان را سرکوب نکنید ، در غیر این صورت منفجر خواهید شد . به جای کنترل این هیجانات راهی سالم چون فعالیت بدنی و ورزش برای آزادشدن انها پیدا کنید و از انرژی تان استفاده کنید . اگر می خواهید تنها باشید بعد از کار با خودتان خلوت کنید . بهتر است کتاب بخوانید و حتی زودتر از سایر شب ها بخوابید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

شما به منطق تان بیش از احساسات تان اعتماد دارد اما اکنون ممکن است احساسات تمام افکار منطقی تان را به حاشیه بکشاند .  امروز انرژی زیادی دارید و اگر بخواهید این انرژی را کنترل کنید شاید با یک لحظه غفلت همانند فنری با سرعت از جا بپرد . اگر فکر می کنید رابطه عاطفی سرد و خشک شده است ، انتظار نداشته باشید اتفاقی غیر منتظره بیفتد و رابطه عاطفی تان خراب شود . باید از منطقه امن تان خارج شوید و با نشان دادن انعطاف پذیری رابطه تان را از این وضعیت خارج کنید .

فال روز متولدین خردادماه

امروز به دنبال هیجان و ماجراجویی هستید . فکر می کنید هر کاری را می توانید انجام دهید، البته این شور و هیجان به این معنا نیست که هر کاری که می خواهید انجام دهید . رفتارهای غیرعادی امروز فردی را به سمت شما جذب می کند که در وضعیت عادی فرد جالبی نخواهد بود . باید مراقب باشید بدون آگاهی خودتان را درگیر رابطه با او نکنید . اگر کمی منطق داشته باشید و خطرات و امتیازات این شرایط را باهم مقایسه کنید ، مطمئنان جلوی خودتان را می گیرد و در آینده به خودتان افتخار می کنید.

فال روز متولدین تیرماه

امروز از جمله روزهایی است که می خواهید امنیت خود را به خطر بیندازید . احساس امنیت می کنید و می توانید با خیال راحت از قلعه ی محصور شده تان بیرون بیایید و نفس بکشید . اگر همیشه نیازهایتان را سرکوب می کنید اکنون زمان خوبی است که آنها را بیان کرده و شرایط لازم برای برآورده شدن شان را فراهم کنید . این کار شما شاید در ابتدا دیگران را شگفت زده کند و باعث شود از تحولی که در وجودتان ایجاد شده متعجب شوند، ولی در نهایت آنها از این وضعیت جدید شما با آغوش باز استقبال خواهند کرد.

فال روز متولدین مردادماه

امروز با رفتارهای عجیب و غریب تان می توانید از زیر کار در روید . انگار انرژی کیهانی به شما امکان می دهد که با خیال راحت کارهای عجیب و غیر قابل پیش بینی انجام دهید . با این وجود اگر فکر کنید که از رفتارهایتان برداشت اشتباه شده ، شاید در نشان دادن واکنش زیاده روی کنید و به جای توضیح دادن درباره رفتارها و کارهایتان رفتار غیر منطقی از خود نشان دهید . اگر به نتیجه رفتارهایتان فکر کنید مشکلی به وجود نخواهد امد . امروز می توانید درباره هر مساله ای حرف بزنید و حتی قادرید ساعت ها درباره یک موضوع بحث کنید.


فال روز متولدین شهریورماه

امروز فکرهای آشفته و غیر منطقی کلافه تان کرده ، خصوصا وقتی که فرد قابل اعتمادی در اطرافتان نباشد که با  او صحبت کنید . منطق شما به احساسات تان غالب است و منطق تان کنترل شما را به دست دارد . شاید بهتر باشد احساسات تان را نادیده بگیرید اما امروز تا روی احساسات تان پافشاری نکنید  فنمی توانید آنها را تحت کنترل بگیرید . باید راهی خوب و متعادل برای بیان احساسات تان در نظر بگیرید . تمرکز کردن روی کارهایتان خیلی سخت است ، پس اجازه ندهید کارهایی که به دقت زیاد نیاز دارند برای روز دیگری باقی بمانند .

فال روز متولدین  مهرماه


امروز به زبان اوردن افکار و احساسات تان می تواند اولویت اصلی تان شود . شاید در حالت عادی خیلی محافظه کار باشید اما امروز فکر می کنید که باید با شجاعت اطرافیان را سر جایشان بنشانید و به آنها بگویید که نمی توانند برای شما تعیین تکلیف کنند . این کار کسانی که فکر می کنند شما را می شناسند ، تعجب زده می کند . با این وجود نباید واکنش دیگران شما را تحت تاثیر قرار دهد . همیشه دیگران و قضاوت هایشان را الگوی کارتان قرار داده اید اما دیگر وقتش رسیده که دست از این کار بردارید .

فال روز متولدین آبان ماه

امروز بعد از توفان خیلی زود آرام می شوید و آسمان آفتابی می شود و از نگرانی ها رها خواهید شد . شاید ابتدای صبح مطابق انتظارتان شروع نشود ، اما نگران نباشید و منتظر ساعاتی خوب باشید . باید خواسته های نابجای تان را کنار بگذارید و خیلی زود از مشکلات عاصی نشوید . شما به دنبال رابطه ای هستید که در بیان احساسات تان آزاد باشید . اما اگر هر فکری که به سرتان خطور می کند را بلافاصله به زبان بیاورید نتایج چندان جالبی به دست نخواهید آورد؛ هر فکری ارزش به زبان آورده شدن را ندارد.


فال روز متولدین آذرماه

امروز باید در عمق احساسات تان غرق شوید تا بتوانید تمام فکرهای منفی که برای سلامتی تان خوب نیستد را دور بریزید . شاید فکر کنید خیلی راحت می توانید خود را از وابستگی احساسی رها کنید . اما این روش غیر منطقی کمکی به شما نمی کند و نمی توانید از این وضعیت خارج شوید . باید با مشکلات رو به رو شوید و آنها را حل کنید . بیان کردن مشکلات اولین قدم برای حل کردن آنهاست . امروز برای بحث کردن سیاسی و فلسفی آماده هستید و چیزهای زیادی از این بحث ها یاد می گیرید .

فال روز متولدین دی ماه

امروز در لبه پرتگاهی قرار دهید و می خواهید با شک و احتیاط خود را عقب بکشید تا با حادثه ای روبه رو نشوید . اما به یک باره انرژی درونی شما را ترغیب می کند که احتیاط را کنار بگذارید و از روی ترسناک ترین صخره ها هم بپرید . این کار امروز برای شما خطرناک نخواهد بود . باید به خودتان ایمان داشته باشید و بدون توجه به گذشته با تمام توان به سمت جلو بروید . امروز به سختی می توانید درباره مسائل عاطفی تصمیم گیری کنید . خودتان را محدود نکنید و به احساس درونی تان اعتماد داشته باشید . به وقتش با اطمینان خاطر تصمیم تان را می گیرید .


فال روز متولدین بهمن ماه

امروز با افراد جدیدی آشنا می شوید و ممکن است تغییراتی در شرایط اجتماعی تان ایجاد شود و از طریق شبکه های اجتماعی با افراد جدیدی آشنا شوید که وضعیت تان را به طور قابل توجهی تغییر دهند . امروز خیلی زود هیجان زده می شوید و عقل و منطق تان را رها می کنید . قبل از این که ریسک نید هر آنچه به دست اورده و از دست می دهید را با هم مقایسه کنید . امروز حرف زدن راجع به مد و لباس ، موسیقی و فیلم برایتان جذابیت دارد . شاید بتوانید با این حرف ها توجه فردی را به خود جلب کنید.

فال روز متولدین اسفندماه

امروز برای رسیدن به استقلال مالی تلاش می کنید. می خواهید قدرت تخیلتان را به کار بیندازید و برنامه های جدیدی برای خود بچینید. اگر یک برنامه خاص توجه تان را به خود جلب کرده سریع درباره آن تصمیم نگیرید، زیرا لزوما نمی تواند بهترین برنامه ممکن باشد . باید قبل از هر کاری تمام جوانب را در نظر بگیرید. دست یابی به اهداف بلند مدت زمان می برد و هر چه دیرتر اقدام کنید دیرتر به آنها می رسید. پس زود دست به کار شوید و به خاطر رضایت دیگران کاری که دوست ندارید را انجام ندهید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.86(84 رای) | زمان دقیق: 2015-12-09T08:16:55+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است