سه شنبه ۹۷/۶/۲۷   Tue 18/9/18

فال روز چهارشنبه 2 دی 1394

چاپ مطلب بازدید : 649 چهارشنبه ۲ دی ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهارشنبه 2 دی 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

شما به طور ذاتی صبر کمی دارید و این نقطه ضعف تان می باشد ؛ اما امروز می توانید تا حد زیادی هیجانات خود را کنترل کنید . امروز دوست دارید از انجام مسئولیت هایتان فرار کنید اما باید برای عواقب ناخوشایندی آماده شوید . بهترین کار این است که برای انجام کارهایتان برنامه ریزی داشته باشید تا فشار زیادی به شما نیاید . میان کارها به خود استراحت دهید تا قبل تمام شدن کارها انرژی تخلیه نشود . باید آهسته جلو روید تا به تمام کارهایتان برسید. بعد از تمام شدن کارها با کسانی که دوستشان دارید تفریح کنید. 

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز عزم بالایی  دارید تا هر چیزی که می خواهید را به دست آورید . اما فقط به زبان آوردن این که چه کاری را انجام می دهم کافی نیست و باید برنامه ریزی داشته باشید و با نقشه جلو بروید . با این که در انجام کارهایتان پشتکار زیادی دارید اما ممکن است به کمک دیگران هم نیاز داشته باشید . نباید فکر کنید که به تنهایی می توانید کارهایتان را انجام دهید ، از همکاران و دوستان تان بخواهید به شما کمک کنند تا به اندازه کافی انرژی داشته باشید . عشق تان به حمایت شما نیاز دارد و باید تحت هر شرایطی در کنار او باشید. 

فال روز متولدین خردادماه

امروز دوست دارید به دنبال کارهایی باشید که اکنون درک آنها برای شما غیر ممکن است، به جای این که خودتان را درگیر این مسائل کنید که هیچ نتیجه ای هم برای شما ندارد، وظایف کنونی تان را به انجام برسانید. نباید ذهن تان را درگیر مسائل پیچیده کنید، به جای آن از اتمام کارهایی که به عهده گرفتید لذت ببرید. امروز فرصت خوبی برای به زبان آوردن احساسات تان می باشد، اما نباید زیاده روی کرده یا ایده هایتان را به کسی تحمیل کنید زیرا ممکن است نتیجه کاملا برعکس بگیرید. این مساله درمورد رابطه عاطفی تان هم صادق است.

فال روز متولدین تیرماه

امروز با افرادی که تفکرات متفاوتی دارند مکالمه خواهید داشت و خلاقیت تان افزایش می یابد. اما می خواهید ایده های جدید را برای خود نگهدارید و درباره آنها با اطرافیان حرف نزنید. این ایده ها قابل تبدیل شدن به واقعیت هستند اما دوست دارید تا چیز واقعی برای نشان دادن به دیگران ندارید درباره آنها حرف نزنید. با خریدن کادوهای گران قیمت عشق و علاقه اطرافیانتان را به دست بیاورید، آنچه شما را برای آنها عزیز می کند رفتارتان است و آن را در هیچ مغازه ای نمی توانید بخرید.

فال روز متولدین مردادماه

نباید امروز وقت و انرژی تان را صرف فکر کردن به این که آیا کارتان درست است یا نه، بکنید. شما حس ششم قوی دارید و با احساسات درونی تان می توانید در مسیر درست قرار بگیرید. اگر فردی کارهایتان را زیر سوال برد و نتوانستید کارهایتان را توجیه کنید، واکنش خیلی تند از خود نشان ندهید. اکنون این که اطرافیان علت کارهای شما را درک نکنند اهمیت زیادی ندارد. مهم این است که عملکرد درستی از خود نشان دهید تا همه به دلیل کارهایشان پی ببرند. درباره مسائل عاطفی نباید خیلی حساسیت از خود نشان دهید.


فال روز متولدین شهریورماه

امروز هرچه اهداف بزرگتری داشته باشید، میزان موفقیت تان کمتر خواهد شد و بازدهی تان نیز کمتر می شود. به جای این که تلاش کنید کوهها را جابه جا کرده و خودتان را خسته کنید، برای خود اهداف کوچک و منطقی در نظر بگیرید تا انجام آنها برایتان غیرممکن نباشد. امروز فشار زیادی به خود نیاورید و کمی از وقت تان را به خود اختصاص دهید تا از زندگی تان بیشتر لذت ببرید. نباید به این فکر کنید که تمام کارهای مورد انتظارتان را انجام نداده اید، زیرا در روزهای آینده به اندازه کافی وقت دارید . امروز به خودتان سخت نگیرید.

فال روز متولدین مهر ماه


امروز دوست دارید به اتفاق خانواده و دوستان تان برای تفریح و خوش گذرانی به بیرون بروید. بر خلاف انتظارتان میل به تفریح و خوشگذرانی و انگیزه برای داشتن امکانات لازم شما را به کار و تلاش بیشتری ترغیب می کند. شاید اطرافیان کارهای شما را خودخواهی بدانند اما یادتان باشد که رسیدگی به کارها و مسئولیت هایتان در اولویت اول است. زمانی که نیازهای شخصی تان تامین شد می توانید به دیگران هم اهمیت دهید. در رابطه عاطفی تان خود را با طرف مقابل وفق دهید و به گونه ای رفتار نکنید که انگار هیچ وابستگی بین شما وجود ندارد.

فال روز متولدین آبان ماه

امروز دوستان و اطرافیان تان حرفهایی به شما می زنند که تصور می کنند باید آنها را بدانید، اما شما فکر می کنید آنها مشکلات کوچک را بیخود بزرگ می کنند. افرادی که از شما شناخت دارند، توانایی ها و مهارت های شما را زیر سوال نمی برند، اما در هر صورت مقابله با نظرات منفی دیگران کار سختی است. نباید حالت تدافعی به خود بگیرید زیرا این کار فشار و استرس زیادی به شما وارد می کند. به حرف هایی که می شنوید زیاد اعتماد نکنید و با نگرشی مثبت جلو بروید تا به موفقیت برسید.


فال روز متولدین آذرماه

شما نگرش کاملی نسبت به هر مساله ای دارید و این یکی از نقاط قوت شما می باشد. اما امروز در برنامه ریزی ها و رویاهایتان خیلی واقع گرایانه عمل نمی کنید. اگر می خواهید به موفقیت برسید قدم های کوچک و منطقی بردارید زیرا نتیجه بهتری از تغییرات بزرگ و ناگهانی دارد. نباید تصور کنید به طور ناگهانی تمام مسائل رو به راه می شود و همه چیز تغییر می کند. شاید روش های قدیمی دیگر جواب ندهد، پس خلاقیت و ابتکار به خرج دهید و راههای دیگری را امتحان کنید.

فال روز متولدین دی ماه

امروز همه چیز روبه راه است و نگرش مثبتی نسبت به زندگی دارید. با این وجود برنامه هایتان به تعویق می افتد و با توجیه کردن تنبلی خود می خواهید بهانه ای پیدا کنید. البته فرار از مسئولیت ها زیاد لذت بخش نیست و کمک زیادی به شما نمی کند. در حال حاضر خلاقیت بالایی دارید، پس از این شرایط استفاده کرده و برای آینده تان برنامه ریزی کنید. امروز هیچ یک از کارهایتان اشتباه نیست و هر راهی به  موفقیت ختم می شود، پس ترس به دل تان راه ندهید و قدم جلو بگذارید.


فال روز متولدین بهمن ماه

وقتی به گذشته فکر می کنید تنها زمانی را به یاد می آورید که برنامه هایتان با موفقیت جلو نرفته است و نتوانسته اید مطابق انتظار دیگران عمل کنید. اما امروز با فکر کردن به گذشته لبخند روی لبان تان می نشیند. با این که برنامه کاری تان زیاد است، اما سفر به گذاشته تاثیر خوبی روی روحیه تان می گذارد و حال روحی تان را بهبود می بخشد. امروز می توانید برای رسیدن به موفقیت تغییرات گسترده ای در برنامه هایتان ایجاد کنید. امروز احساسات شدیدی دارید و حرف هایتان تاثیر زیادی روی طرف مقابل تان می گذارد. 

فال روز متولدین اسفندماه

امروز وقتی به کمک نیاز دارید تا احساس امنیت و آرامش داشته باشید، یکی از آشنایان تان که ارتباط زیادی با او ندارید شما را حمایت می کند و با کمک خود باعث غافلگیری تان می شود. خیلی خوب است که در زندگی کسی نقش فعالی داشته باشد اما مراقب باشید بیش از حد صمیمی نشوید. زیرا بهترین روابط به مرور زمان محکم و صمیمی می شود. امروز اتفاقات زیادی در دنیای اطراف تان در حال رخ دادن است و شما نباید تماشاچی باشید. طرف مقابلتان نیاز دارد که از احساس شما نسبت به خودش آگاه باشد، با او درباره این موضوع حرف بزنید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای فال روز چهارشنبه 2 دی 1394
رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-23T06:40:38+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است