پنجشنبه ۹۷/۱۱/۴   Thu 19/1/24

فال روز چهارشنبه 20 خرداد

چاپ مطلب بازدید : 846 چهارشنبه ۲۰ خرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهارشنبه 20 خرداد

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون:  

فروردین ماه

امروز با همه چیز مخالفت می کنید اما بهتر است دست از لجبازی بردارید و رفتارتان را کنترل کنید . اگر می خواهید  حرفی بزنید بیشتر دقت کنید ، ممکن است شما منظوری نداشته باشید اما از حرفهای شما سو تعبیر شود و اطرافیان حرف هایتان را به دل بگیرند.اگر حرفی دارید مستقیم و صریح بزنید . با عشق تان به نمایشگاه نقاشی و عکس بروید و یا به رستورانی سنتی که موسیقی پخش می کند بروید و روح تان را ارضا کنید و از در کنار بودن با عشق تان لذت ببرید .

 

اردیبهشت ماه

تا آخر هفته با دوستانتان خواهید بود  ،دوستانی که اگر هر روز هم آنها را ببینید انگار مدت طولانی ندیده اید و با احساس برخورد می کنید .  امروز احساساتتان در مقابل تعصباتتان قرار دارد و با هم در جدال خواهد بود و میدان نبردی بین عقل و احساستان ایجاد خواهد شد اما شما طرفدار قلب تان خواهید بود . اگر احساسی به عشق تان دارید با سخنان زیبا به او بگویید و  از تکراری بودن احساساتتان هراس نداشته باشید .

 

خردادماه

کارهای جدیدی برای شما پیش خواهد آمد اما قبل از این کار را بپذیرید مطمئن شوید که برای شما خوب است . این دنیای فانتزی که ساخته اید برای شما خوب و لذت بخش است  ،اجازه دهید دیگران هم از دنیای شما لذت ببرند . ممکن است امروز خبرهایی از دنیای  الکترونیکی ب هشما برسد و رویاهای شما را خراب کند . اگر کسی را دوست دارید و در یک رابطه احساسی قرار دارید  ،احساساتتان را با صداقت بیان کنید تا رابطه خوب و پایداری داشته باشید .

 

تیرماه

در مورد انتقادهای دیگران ناراحت نشوید و سعی کنید به حرف های اطرافیان گوش دهید . امروز ممکن است اتفاقاتی بیفتد و یا احساساتی داشته باشید که خیلی باب میل شما نباشد  ،اگر می خواهید آرامش داشته باشید خیلی جدی نگیرید . امروز می توانید اطلاعات خوبی را از منابعی که انتظارش را نداشتید دریافت کنید و روز خوبی برای جستجو می تواند باشد . اگر عشق تان به شما محبت نمی کند ناراحتی خود را بروز دهید و این موضوع را با او در میان بگذارید.

 

مردادماه

باید راه درستی پیدا کنید تا بتوانید تغییراتی را ایجاد کنید . فشار آوردن اطرافیان وضع را بدتر خواهد کرد و نتیجه معکوس خواهید گرفت . شما فردی مهربان و حساس هستید  که افراد سودجو از شما سو استفاده می کنند . مواظب باشید در دام این افراد نیفتید و احساسات شما خدشه دار نشود . در روابط عاطفی شانش با شما خواهد بود پس درهای قلب تان را باز کنید و احساساتتان را بروز دهید و مطمئن باشید که ضرر نمی کنید .

 

شهریور ماه

امروز خیلی لجباز شده  اید اما بهتر است به حرف های دیگران و توصیه هایی که به شما می کنند گوش دهید و دست از لجبازی بردارید . به جای لجبازی با انرژی و اعتماد به نفس به کارهایتان برسید و با قدرت کار کنید .نیرویی در مقابله با رسیدن شما به اهدافتان قرار  دارد که خیلی قدرتمند است . خیالپردازی را رها کنید و با  حقیقت روبه رو شوید . اگر رابطه عاطفی ناموفقی دارید بهتر است اول آن را حل کنید و بعد دوباره عشق را تجربه کنید.مهرماه

ولخرجی نکنید که پشیمان می شوید ،بهتر است پول هایتان را برای یک سفر خوب پس انداز کنید . انرژی خودتان را حرام نکیند و با یک روش خوب ترس های درونتان را به انگیزه تبدیل کنید . امروز بسیار حساس هستید و یک اظهارنظر یا توهین می تواند روحیه شما را برهم ریزد . اطرافیان شما  حساس هستند و در مقابل شما سریع عکس العمل نشان می دهند پس دقت داشته باشید . ممکن است از احساسات عاطفی یکی از اطرافیان نسبت به خود آگاه شوید.


آبان  ماه

از اتفاقاتی که در گذشته افتاده است پشیمان هستید اما می توانید از آن اتفاقات درس بگیرید و در آینده زندگی خوبی داشته باشید . حسرت نخورید . امروز حواستان را جمع کنید و همه مسائل را با دقت بسنجید . در غیر این صورت امکان دارد خود را در وضعیتی ببینید که اصلا راضی نیستید . به هشدارهایی که احساسات درونی تان به شما می دهد دقت کنید . امروز اطلاعاتی به شما داده می شود که احساس کرده بودید و این بر احساسات شما صحه می گذارد.


آذرماه

دیگران را بدو ن دلیل متهم نکنید که پشیمان خواهید شد . منتظر شوید و توضیحات افراد را بشنوید و بعد قضاوت کنید .ممکن است وعده و وعیدهایی که به شما داده می شوند بسیار وسوسه انگیز به نظر بیایند، اما تمام حواستان را جمع کنید و به زنگ خطرها دقت کنید. امروز اطرافیانتان به صورت خیلی جدی نظرهایشان را درباره روش زندگیتان به شما بگویند، بد نیست به حرفشان گوش کنید، اما یادتان باشد که رئیس شمایید.

دی ماه

از زندگی لذت ببرید وگرنه در انتهای زندگی از اینکه لذت نبرده اید پشیمان خواهید شد . در رابطه عاطفی تان یک تلخی را خواهید چشید . ممکن است با افرادی روبه روشوید که می خواهند خودشان را خوب نشان دهند اما شما بهتر است با احتیاط رفتار کنید و شخصیت واقعی افراد را بسنجید . این مساله درزمینه رابطه عاطفی تان هم صدق می کند .  اگر به کسی علاقه دارید او را خوب بشناسید ، شاید او کسی که فکر می کردید نباشد.بهمن ماه

اگر از دست یکی از اطرافیانتان ناراحت هستید  ،غیبت او را نکنید و با او با آرامش صحبت کنید . اگر با برخی حقایق مواجه شدید رویاهای شما را به چالش می کشد و شما تعجب می کنید . به جای رویا پردازی برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی کنید و قدم بردارید . اول خوب فکر کنید و حساب شده جلو بروید . اگر مجرد هستید امشب هوشیار باشید که می توانید یک نفر را عاشق خود کنید و وارد یک رابطه عاطفی شوید .


اسفند ماه

این هفته نگران این هستید که به اهدافتان نرسید  ،بهتر است برای رسیدن به هدف قدم بردارید و فکر و خیال نکنید و روی کارهایتان متمرکز شوید . از نظر احساسی وضعیت حساسی دارید و فکر می کنید با شما بیهوده مخالفت می شود . اگر لجبازی را ترک کنید متوجه می شوید که نگاهتان متعصبانه بوده و با دیگران راحت تر کنار خواهید آمد . عشق تان می تواند در این وضعیت به شما آرامش دهد .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز چهارشنبه 20 خرداد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-10T08:32:07+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است