شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

فال روز چهارشنبه 21 مرداد 1394

چاپ مطلب بازدید : 495 چهارشنبه ۲۱ مرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید  

فال روز چهارشنبه 21 مرداد 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

با اطرافیان تان ارتباط بهتری داشته باشید و صبوری و درک بالایی از خود نشان دهید . هرچه در رفتارتان با ثبات تر باشید می توانید ارتباط بهتری برقرار کنید . در خانه تان احساس امنیت دارید و این فضا با روحیه و شخصیت شما سازگار است . می توانید عادت های بدتان را ترک کنید و عادت های مثبتی را در خود بوجود آورید که تاثیر مثبتی روی سلامتی تان بگذارد . سبک زندگی تان را تغییر دهید و خودتان را برای آینده آماده کنید .

اردیبهشت ماه

امروز به مادیات و اموال تان اهمیت زیادی می دهید . باید ببینید چه کاری برای بهتر شدن وضعیت خانه تان می توانید انجام دهید تا محیط خانه آرام و خوشایند شود . باید کاری کنید که در خانه احساس آرامش داشته باشید و روی روحیه اطرافیان تان نیز تاثیر بگذارید . به کودک درون تان فرصت دهید تا دلش می خواهید شیطنت کند . حتی دیگران نیز شما را به نشان دادن جنبه واقعی شخصیتتان تشویق می کنند، پس نگران این نباشید که شاید وجهه اجتماعی خود را از دست بدهید.

خردادماه

امروز تلاش کنید به دیگران نشان دهید با ثبات و قابل اعتماد هستید . شاید کمی لجباز شده اند و قانع کردن آنها کار سختی می باشد . باید تمام توان تان را به خرج دهید تا آنها را قانع کنید اما نباید عطوفت را رها کنید . امروز  خلوت خودتان را به شلوغی و هیاهوی بیرون ترجیح می دهید . به تقویت روابط خانوادگی و مسائل مربوط به خانه و خانواده بپردازید. وقت آن رسیده است که کدورت ها و مشکلاتی که در خانه وجود دارند را حل کنید.

تیرماه

امروز در رفتارتان محافظه کار باشید و اگر بین شما و اطرافیان تان کدورتی به وجود آمده است به فکر حل آنها باشید تا با مشکل رو به رو نشوید . خانه جایی است که در آن آرامش زیادی خواهید داشت پس تا می توانید از این مامن دلنشین استفاده کنید . در حال حاضر تا پایان سال بیش از هر وقت دیگری به مهارت های مدیریت زمان نیاز دارید. در ارتباط عاطفی خود خیلی جزئیات را مورد تجزیه و تحلیل قرار ندهید و اجازه ندهید منطقتان احساستان را مغلوب کند.

مردادماه

امروز فرصت خوبی است که به خرید بروید و چیزهای زیبایی را در حراجی ها پیدا کنید . با پول کم می توانید خریدهای خوبی انجام دهید . اگر می توانید برای خانه تان هم وسایلی را بخرید خصوصا وسایل تزئینی . با چیزهای کوچک می توانید دکوراسیون منزل تان را تغییر دهید . مواظب اعتماد به نفس کاذب امروزتان باشید . با بررسی دقیق وضعیت مالی تان می توانید به موفقیت های مالی خوبی در اینده دست یابید .

شهریورماه

از امروز فرصت های جدیدی در زندگیتان ایجاد خواهد شد . اما تا به مرحله بازدهی برسد چند ماهی طول بکشد . اگر در زمان کم به اهداف تان نمی رسید دل سرد نشوید . برای رشد شخصیت تان فرصت های خوبی ایجاد خواهد شد و باید از این فرصت ها استفاده کنید و آنها را از دست ندهید . شانس با شما همراه است .این اواخر در رابطه عاطفی شما فراز و نشیب های زیادی به وجود آمده اند، سعی کنید در رابطه خود تعادل ایجاد کنید.


مهرماه

امروز به سختی از جایتان بلند می شوید و دلتان می خواهد در رختخواب بمانید و کار نکنید . بعد ازظهرکمی بخوابید و از هم نشینی با خانواده تان لذت ببرید . امروز بخت و اقبال با شما همراه است و باید خدا را شاکر باشید. سعی کنید بیشتر در خانه بمانید و از گوش دادن به موسیقی و خوردن غذاهای خوشمزه خانگی همراه با کسی که دوست دارید لذت ببرید. خیلی شلوغش نکنید، فقط خودتان دو تا! استراحت کنید و از لذت های کوچک زندگی بهره ببرید.

آبان ماه

امروز وضعیت مالی تان را بسنجید و ببینید در چه وضعی هستید . برای سرمایه گذاری پول هایتان بهترین راه را انتخاب کنید . با برنامه ریزی دراز مدت می توانید امنیت خود و خانواده تان را تامین کنید . باید با دیگران محافظه کارایی  ارتباط برقرار کنید و تاثیری که دیگران روی زندگیتان می گذارند را نادیده نگیرید . اگر به مهمانی دعوت شدید از این فرصت استقبال کنید زیرا با افراد جدیدی آشنا می شوید . بعد از کار به خانه بروید و ساعاتی را در کنار خانواده باشید .


آذرماه

امسال موفقیت های کاری خوبی نصیب تان خواهد شد . باید تلاش زیادی کنید تا در زمینه تخصص تان شناخته شوید . روی اهداف حرفه ای تمرکز کنید . امروز کسی یا چیزی مانع شما خواهد شد تا سرعت پیشرفت تان کم شود . کمی دست نگه دارید . اگر دلتان می خواهد روی مبل لم بدهید و هیچ کاری نکنید اشکالی ندارد. از امروز استفاده کرده و دوش آب گرم بگیرید و استراحت کنید. امنیت و اموال شخصیتان اکنون از اهمیت زیادی برخوردار هستند. از زیبایی های زندگی لذت ببرید. 

دی ماه

امسال سال خوبی است که به جاهایی سفر کنید که تا به حال نرفته اید . شما می توانید تجربه های جدیدی داشته باشید و دیدگاه تان را گسترش دهید .روی پروژه تان تمرکز کنید و با دوستانی که از کشورها و مذاهب مختلف هستند معاشرت داشته باشید تا دیدتان گسترش یابد . ایده هایی خوب دارید که باید با برنامه ریزی دقیق و  حساب شده به آنها دست یابید . هر چقدر در برنامه ریزیتان صبورتر باشید نتایج بهتری به دست خواهید آورد و موفق تر خواهید بود.

بهمن ماه


اگر می خواهید با کسی بحث کنید ابتدا ببینید دلایل کافی برای دفاع از خودتان دارید زیرا دیگران حرف شما را باور نمی کنند و نمی توانید نظر آنها را عوض کنید . امروز به پیاده روی در فضای سبز بروید و نفس عمیق بکشید . با تغییرات در احساسات تان می توانید روابط عاشقانه تان را درک کنید . فرصت های مالی خوبی برایتان ایجاد خواهد شد و می توانید به ثروت خوبی دست یابید .تعارف کردن را کنار بگذارید و آنچه دنیای اطرافتان به شما پیشنهاد می کند را با کمال میل دریافت کنید.

اسفندماه

امروز روز سخت و پرکاری دارید و باید روی پروژه هایتان تمرکز بیشتری داشته باشید . می توانید دست به سرمایه گذاری بزنید یا به فکر خرید یا بازسازی خانه باشید تا به نتیجه خوبی دست یابید . شاید یک نفر به شما ایده ای دهد که با آن زندگی تان را تغییر دهید . برای اینکه از فرصت ها استفاده کنید باید تمرکز و هدف گذاری را فراموش نکنید . برنامه ها و کارهای غیرضروری را حذف کنید تا به هدف تان نزدیک شوید . همه چیز در روابط عاطفی تان خوب پیش خواهد رفت.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز چهارشنبه 21 مرداد 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-12T07:51:12+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است