پنجشنبه ۹۷/۴/۲۸   Thu 18/7/19

فال روز چهارشنبه 22 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 1988 چهارشنبه ۲۲ مهر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهارشنبه 22 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

روی روابط عاطفی تان تمرکز کنید . آیا تا به امروز به ازدواج فکر کرده اید ؟ شاد باشید زیرا فردی که برایتان اهمیت دارد نیز به این موضوع فکر می کند . فرصت خوبی است تا تجربه های تلخ گذشته را کنار بگذارید و اعتماد به نفس تان را افزایش دهید زیرا اطرافیان به خاطر زیبایی امروزتان جذب شما می شوند . کلمات قدرت بالایی دارند اما گاهی باید سکوت کنید . امروز برقراری ارتباط با شریک زندگی تان سخت است و می خواهید از این کار دور باشید . اما به جای کنار کشیدن ، برای بهبود مشکل اقدام کنید.

اردیبهشت ماه

به تازگی کار جدیدی را وارد برنامه روزانه زندگی تان کرده ایدکه برایتان درآمد بالایی خواهد داشت یا سرگرم می شوید . تغییرات جدید باعث بهبود زندگی شما می شود . باید رابطه تان را با افرادی که سازگاری بیشتری با شما دارند ، بیشتر کنید . رازی در دل تان دارید و با آن که علاقه ای به برملا کردن آن ندارید ، پنهان کردن آن برایتان دشوار شده است . پس بهتر است کاری را انجام دهید که به شما آرامش دهد . خودتان بهتر از هر کسی صلاح زندگی تان را می دانید.

خردادماه

اگر در رابطه عاطفی وارد شده اید یا متاهل هستید ، امروز بیشتر از همیشه در عشق غرق می شوید، اگر مجرد هستید فردی جلوی راهتان قرار می گیرد و زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. شاید این شخص را در دانشگاه یا محیط کار ملاقات کنید یا حتی مدت ها پیش با او آشنا باشد، در هر صورت امروز پر از هیجان و اشتیاق خواهید بود. اگر دوستان تان مثل همیشه نبودند و از شما کناره می کردند، به روی خودتان نیاورید. کاری را انجام دهید که برایتان لذت بخش باشد و دیگران را به حال خودشان بگذارید.

تیرماه

آیا به فکر تغییر مکان هستید و می خواهید خانه تان را تغییر دهید ؟امروز قراردادی را امضا می کنید اما باید قبل از امضا کردن متن آن را با دقت بخوانید تا پشیمان نشوید . تفاوت شما و شریک زندگی تان باعث پیشرفت و بهبود رابطه تان می شود . با صحبت کردن با فرد قابل اعتماد درباره مواردی که اعتقادی به آن ندارید ، به صحبت درباره موضوعات دیگر سوق داده می شوید که برایتان شیرین خواهد بود . در اولین قدم به هر آنچه می خواهید می رسید و در آخر خوشحال و راضی خواهید بود.

مردادماه

به زودی فردی به همسایگی شما می آید . اگر مجرد هستید ، او فرد خوبی برای برقراری رابطه عاطفی خواهد بود و اگر متاهل هستید دوست خوبی برای شما می باشد . به سرعت جذب او می شوید و می توانید ساعت ها با هم صحبت کنید اما نباید مزاحمش شوید و بگذارید به کارهایش برسد . خجالت نکشید و بعد از تمام شدن کارها به او سر بزنید . آیا به خاطر بی حوصلگی همسرتان مجبور شدید برنامه هایتان را کنسل کنید ؟ او را به حال خودش بگذارید و اجازه دهید تنهایی خوش بگذراند .

شهریورماه


مدت زیادی است که در کارهای اداری تان منتظر امضای برگه ای هستید و امروز این کار انجام خواهد شد . امضا باعث افزایش درآمد و تغییر زندگی تان می شود . از رقابت لذت می برید و هر چه رقابت سرسختانه تر باشد ، تلاش و لذتی که می برید نیز بیشتر خواهد بود . شما می خواهید همیشه برنده باشید اما باید مراقب باشید غرور بی مورد باعث شکست تان نشود. در مسیرتان سختی های زیادی وجود دارد اما با اراده می توانید تمام مشکلات را حل کنید.

مهرماه

مدت زیادی است منتظر تغییراتی هستید و این فرصت برایتان ایجاد شده تا آرزوهایتان رنگ واقعیت بگیرند اما نباید عجولانه و بی فکر جلو بروید . قبل از هر اقدامی خوب فکر کنید و از مشورت کردن نترسید . با احتیاط گام بردارید تا به موفقیت دست یابید . امروز زمان خوبی برای عشق و عاشقی نیست زیرا عشق تان حال مناسبی ندارد . او دوست ندارد بیرون بیاید و کلا قید خوش گذرانی را زده است. شما فرد قوی ای هستید و نباید از او ناراحت شوید زیرا این احساس می گذرد.


آبان ماه

اخیرا روی مسائل فلسفلی و ماورائی تمرکز می کنید ؟ یا حتی مدیتیشن می کنید ؟ اگر درست است ، امروز ایده های جدیدی به ذهن تان خواهد رسید و اگر اهل نوشتن باشید ، می توانید تمام ایده ها را مکتوب کنید و روی کاغذ بیاورید . در این صورت درهای رحمت به روی شما باز خواهد شد . شما بسیار حساس هستید و خیلی زود با دیگران قهر می کنید و امروز این احساس در شما شدت بیشتری دارد. باید اخلاق تان را تغییر دهید و لبخند بزنید . حتی اگر احساس خوبی هم نداردی بخندید.

آذرماه

امروز افراد جدیدی را می بینید که برایتان جذابیت دارند . شاید از کشور دیگری آمده باشند یا درباره تحصیل ، حقوی و مذهب اطلاعات کاملی داشته باشند که برایتان جالب باشد . می توانید ساعات طولانی با آنها صحبت کنید و اطلاعاتی که می خواهید را به دست آورید و در نهایت به دوستی بلند مدت برسید . امروز زمان خوبی است تا عمیق فکر کنید . از خودتان بپرسید می توانید با سختی ها کنار بیایید یا می خواهید احساسات تان مخفی بماند ؟ باید برای شناخت بیشتر خود زمان بیشتری صرف کنید.


دی ماه

امروز فرصتی برای شما فراهم می شود تا کارتان را تغییر دهید. از امروز به بعد مسائل فلسفلی و ماورایی شما را جذب می کند. اما باید فکر کنید که تغییر شغل کار عاقلانه ای است؟ جواب این سوال را به خوبی می دانید و شاید این فرصت هدیه ای از جانب خدا باشد. پس به ندای قلب تان گوش کنید. از امروز که عشق تان نسبت به شما سرد شده است، متنفر هستید. انگار بین شما دیواری کشیده شده اما نباید او را تنها بگذارید. او دوباره به سمت شما می آید. برای دور شدن از فکرهای منفی به سینما بروید.

بهمن ماه

می توانید در زندگی تان تغییراتی بوجود آورید و این تغییر شاید در طول مسافرت یا در زمینه تحصیلی تان باشد. در هر شرایطی باید در این موقعیت تصمیم جدی بگیرید اما خودتان را اذیت نکنید. هر تصمیمی خوب است فقط باید درباره برنامه های آینده تان به خوبی فکر کنید. امروز فرصت خوبی برای عاشقی است. رفتار عشق تان مثل همیشه است اما شما تصور دیگری دارید. فکر می کنید چیزی اشتباه است و جرات پرسیدن آن را ندارید . ترس را کنار بگذارید و با حرف زدن نگرانی هایتان را از بین ببرید.


اسفندماه

رویاهایتان راه درست را به شما نشان می دهند و باعث موفقیت های مالی تان می شود. باید به سیگنال هایی که به ذهن تان می رسد توجه کنید. اگر به خاطر تجربیات گذشته نمی توانید روی مسائل مالی تان  تمرکز کنید، ایده هایتان را روی کاغذ بنویسید تا بهترین تصمیم گیری را داشته باشید. شریک زندگی تان تصورات عجیبی درباره شما دارد، یا باید با او مخالفت کنید و تمام روز ناراحت باشید یا موافقت کنید و دید مثبتی داشته باشید. برای تداوم رابطه تان با عشق تان راه دوم را انتخاب کنید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.98(113 رای) | زمان دقیق: 2015-10-14T08:37:32+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است