سه شنبه ۹۷/۶/۲۷   Tue 18/9/18

فال روز چهارشنبه 25 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 1313 چهارشنبه ۲۵ آذر ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهارشنبه 25 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز سر و صداهای اطراف کلافه تان می کند و به نظرتان همه بدون تعلل حرف می زنند و همیشه حرفی برای گفتن دارند . اما در واقع این که دیگران حرف می زنند مساله نیست . چیزی که اذیت تان می کند این است که حرف های شنیده شده باب میل تان نیست و شما را به هدف تان نمی رساند . این که همیشه تلاش کنید تا در برابر وقفه زیاد کارها را طوری که می خواهید جلو ببرید خسته تان کرده است . اما برخلاف آن به صورت خوشایندی غافلگیر می شوید و اگر این شرایط را پشت سر بگذارید به تجربه ی خوبی دست خواهید یافت .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

این که بخواهید رفتارهای حرفه ای از خود نشان دهید اما نتوانید کنترل احساسات تان را به دست بگیرید کمی سخت و ناراحت کننده است . امروز فکر می کنید دیگران با مشکلات شان به حریم شخصی شما تجاوز می کنند و فضای خصوصی برای شما باقی نگذاشته اند . بدون این که بدانید به دنبال چیزی هستید و می خواهید مفهوم تازه ای پیدا کنید . اگر از وضعیت کارتان راضی نیست  ،نگران نباشید این شرایط تغییر می کند و نباید احساسات تان تاثیری روی نگرش آینده تان بگذارد . به مسائل معنوی بیشتر توجه کنید تا پاسخ پرسش هایتان را پیدا کنید .

فال روز متولدین خردادماه

شاید شما فرد خوشبختی باشید که از کار خود لذت می برید ، اما اگر کارتان حس امنیت و آرامشی که به آن نیاز دارید را به شما منتقل نکند احساس استرس و نگرانی خواهید داشت . البته کارتان مزایای بیشتری نسبت به بی ثباتی ها و نگرانی ها دارد . وقتی به گذشته تکیه کنید نمی توانید قدم های خوبی به سمت آینده بردارید . البته دانستن این که به کجا می خواهید بروید اعتماد به نفس بالایی به شما می دهد . یادتان باشد که خوشبختی و سعادت با کسانی همراه است که شجاع باشند و تجربیات تلخ گذشته باعث ترس و انزوای آنها نشوند.

فال روز متولدین تیرماه

شما امروز نمی توانید به خوبی تصمیم بگیرید و نمی توانید نیاز شدید خود به استقلال را کنترل کنید . این وضعیت برایتان جدید و ناشناس است و ممکن است باعث وحشت تان شود . زمانی که در یک رابطه عاطفی پایدار هستید احساس امنیت بیشتری دارید و شاید برای رسیدن به حس استقلال مجبور شوید ثبات عاطفی تان را به چالش بیندازید . بهترین کار این است که با ترس هایتان رو به رو شوید و مسیر قلب تان را در پیش بگیرید .اگر قرار است بعد از ساعت کاری با عشقتان دیدار داشته باشید اجازه ندهید کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید برنامه هایتان را بهم بزنند.

فال روز متولدین مردادماه

شما دلتان می خواهد بیشتر با اعضای خانواده تان وقت بگذارید اما اکنون دوست ندارید وقت خود را با رفت و آمدهای بی خود خانوادگی هدر دهید . می خواهید تجربیات تازه ای داشته باشید و یا یک پروژه بزرگ را کلید بزنید . در هر صورت عجله نکنید و تصمیمات بی حساب و کتاب نگیرید . هر کاری از دست تان بر می آید انجام دهید اما خیلی هم به خود فشار نیاورید و به دنبال تصمیمات بزرگ نباشید . با کسانی که دوست دارید از اوقات فراغت تان لذت ببرید . نباید از خودتان و از زندگی توقعات بیجا و بیش از اندازه داشته باشید .


فال روز متولدین شهریورماه

امروز در محل کارتان به دنبال راه حل های خلاقانه برای مشکلات هستید و اگر از آنها استقبال نشود عصبی می شوید . اگر صبور باشید و رفتارتان را کنترل کنید همه چیز به خوبی پیش می رود . اگر می خواهید روز موفقیت آمیزی داشته باشید باید کمتر به خود فشار بیاورید و قبول کنید که همیشه همه چیز بر وفق مرادتان نخواهد بود . باید در نگرش تان انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید تا همه چیز مطابق میل تان شود و بتوانید کمی از برنامه هایتان را عملی کنید . مشکلات محل کار را به خانه نبرید و در همان محل کار فراموش کنید .

فال روز متولدین مهرماه


امروز به سختی می توانند احساسات تان را کنترل کنید و این مساله شاید باعث شود بدون هیچ برنامه ای چیزی بخرید و از فکر کردن به آن لذت ببرید . خیلی خوب است که به دنبال خرید وسایل مورد علاقه تان باشید اما با دنبال کردن رویاهای مادی رضایت خاطری نخواهید داشت . باید سادگی برایتان اولویت داشته باشد و به دنبال تجملات نروید تا در طولانی مدت رضایت بیشتری داشته باشید . اگر مدت زیادی است که برای خرید وسایل تازه برای خانه تان برنامه ریزی کرده اید اکنون بهترین زمان برای انجام این کار است، به شرط آنکه ولخرجی نکنید و جیبتان را در نظر داشته باشید.

فال روز متولدین آبان ماه

با این که اعضای خانواده تان می دانند که خیلی احساساتی هستید اما باز هم توقع این تغییرات ناگهانی در احساسات تان را ندارند . این تغییرات زیاد باعث تعجب همگان خواهد شد . اکنون نیازی نیست برای احساسات تان به دنبال توضیح باشید . شما نمی توانید به زور برای احساسات تان توجیه منطقی پیدا کنید ؛ افرادی که دوست تان دارند درباره شما قضاوتی نخواهند کرد . اگر کارهای اداری زیادی برای انجام دادن دارید خودتان را نگران آنها نکنید، اگر کمی حوصله به خرج دهید همه آنها را خواهید توانست انجام دهید. 


فال روز متولدین آذرماه

امروز همکاران تان به دنبال انرژی مثبت و همفکری شما هستند . پس توانایی ها و استقلال فکری تان را به آنها نشان دهید . شاید در ابتدا کمی خجالت بکشید اما مطمئن باشید افکار و ایده هایتان با تحسین و استقبال اطرافیان رو به رو می شود و حس خوبی به شما دست می دهد . اگر بین قلب و مغزتان ناهماهنگی ایجاد شود سردرگم می شوید که کدام یک را انتخاب کنید . پس به باورها و اعتقادات تان سری بزنید . خواندن مجلات ، کتابها و تماشای فیلم های معنوی برایتان جذاب است و چیزهای زیادی از آنها یاد می گیرید .

فال روز متولدین دی ماه

امروز هیچ چیزی محدودتان نمی کند زیرا در هر موقعیتی پتانسیل دارید . با این وجود ترجیح می دهید نگرش متعادلی نسبت به شرایط مختلف داشته باشید . اکنون پای قلب تان را به میان بکشید و ببینید واقعا چه می خواهید . اهداف جدیدی برای خود تعیین کرده اید و شاید به نظرتان خیلی سخت باشد و به این فکر کنید شاید امکان رسیدن به ان وجود نداشته باشد. اگر به خوبی روی اهداف تان تمرکز کنید به آنچه می خواهید می رسید . در حال حاضر باید نسبت به مسائل مادی دقت ویژه ای داشته باشید و با احتیاط رفتار کنید.


فال روز متولدین بهمن ماه

با این که تغییراتی که منتظرشان بوده اید به آرامی اتفاق می افتد ، امروز ممکن است هیچ پیشرفتی برای رسیدن به اهداف تان نداشته باشید . این تردید و ناامیدی زودگذر است و در آینده به خودی خود برطرف می شود . در این مدت باید ذهن تان را روی مواردی متمرکز کنید که دوست دارید اتفاق بیفتد . قدرت تفکر مثبت بیشتر از چیزی است که فکرش را بکنید . باید بدانید ایمان تان قدرت بیشتری نسبت به ترس هایتان دارد . اگر در طول روز نتوانستید کارهایی که دوست دارید را انجام دهید اشکالی ندارد، بعد از ساعت کاری به اندازه کافی وقت خواهید داشت.

فال روز متولدین اسفندماه

امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید که به توجه کامل شما نیازمند است. در هر صورت باید آمادگی داشته باشید در هر فرصت امکان پذیری تغییر مسیر دهید. داشتن واکنش اشتباه نسبت به اتفاقات غیرمنتظره خیلی سریع برنامه هایتان را بهم می ریزد. با این وجود اگر جلو رفتن بر طبق برنامه های قبلی برای امروز غیر ممکن است سماجت نداشته باشید. اگر منعطف باشید حل مشکلات پیش پا افتاده که ممکن است اتفاق بیفتد خیلی کار سختی نخواهد بود. باید امیدوار باشید و برای هر اتفاقی آمادگی داشته باشید و انتظاری هم نداشته باشید. 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای فال روز چهارشنبه 25 آذر 1394
رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-16T01:49:36+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است