پنجشنبه ۹۷/۴/۲۸   Thu 18/7/19

فال روز چهارشنبه 27 خرداد

چاپ مطلب بازدید : 527 چهارشنبه ۲۷ خرداد ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهارشنبه 27 خرداد

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون:  

فروردین ماه

اطرافیان ارزش زیادی برای حرف های شما قائل هستند پس قبل از حرف زدن خوب  در مورد آنها فکر کنید و شرایط ر امد نظر داشته باشید  . شما به هر جمعی که وارد می شوید ، تاثیر زیادی روی دیگران خواهید گذاشت و فضا با ورود شما به بهترین شکل تغییر می کند پس آن را نادیده نگیرید . می خواهید به یک نفر نزدیک شوید اما بهتر است قبل از آن به تمام جنبه های رابطه خوب فکر کنید . اگر صبر و احتیاط داشته باشید پایان شیرینی در انتظارتان خواهد بود. 

 

اردیبهشت ماه

شما در شرایط سختی هستید و صحبت کردن در مورد عشق و عاشقی شما را ناراحت می کند . چیزی بین شما و عشق تان فاصله انداخته است و به جای نزدیکی از هم دور می شوید . به فکر راه چاره باشید . اگر مجرد هستید و می خواهید با کسی قرار بگذارید ، قبل از هر اقدامی در مورد او خوب تحقیق کنید .  شما اطلاعات زیادی درباره شیوه زندگی، دوستان، عادات و شخصیت او به دست می‌آورید اما افراط نکنید و خیلی وارد جزییات نشوید.

 

خرداد ماه

امروز اعتماد به نفس زیادی دارید و این توانایی را دارید که هر کاری را انجام دهید . در مورد مشکلات تان احساسی برخورد نکنید و اگر در چاله ای افتادید انتظار نداشته باشید دیگران دست شما را بگیرند ، خودتان برای رهایی از مشکل خود تلاش کنید . می خواهید به یک رابطه وارد شوید اما نمی دانید او فرد مناسبی برای زندگی با شما است یا نه ، اما ریسک می کنید و قدم جلو می گذارید . سعی کنید با گفت و گو نظر او را جلب کنید تا به پایان خوشی برسید .

 

تیرماه

اخیرا اتفاقاتی برای شما رخ داده است که روحیه تان را خراب کرده است . مدتی را به تنهایی و خلوت خود اختصاص دهید و در مورد راههایی که تمایل دارید خوب فکر کنید . اگر دوست ندارید در شرایط اکنون بمانید بهترین فرصت است که از این شرایط بیرون آیید . زندگی شما پر از تغییر است و به زودی متوجه می شوید که بین شما و همسرتان اختلافاتی وجود دارد اما ارزش قهر کردن را ندارد ، برای حل این مشکلات با هم صحبت کنید. 

 

مردادماه

امروز احساس خیلی خوبی دارید ، بهتر است با عشق تان قرار ملاقاتی بگذارید و فعالیت و تفریحی که هردو به آن علاقه دارید را  انجام دهید . انرژی شما زیاد است و می توانید از آن برای کمک به دیگران استفاده کنید . امروز اطرافیان به شدت جذب شما می شوند از این فرصت استفاده کنید و با  کسی که می خواهید قرار ملاقات بگذارید که روز مناسبی است . شما آنقدر محو تماشای او می شوید که متوجه گذرزمان نخواهید شد.

 

شهریور ماه

امروز هر چیزی را که برای  دیگران تعریف می کنید ، نتیجه عکس می دهد و دیگران حرف های شما را جدی نمی گیرند و از کنار شما می گذرند . از توضیحات بیش از حد و غیرضروری دوری کنید و  اصل مطلب را بیان کنید . اگر تصویری که به دیگران می دهید روشن و واضح باشد هیچ سو تفاهمی پیش نمی آید . انتخاب های زندگی برعهده شماست و می توانید عشق زندگی تان را  خوشحال یا ناراحت کنید. خودتان درمورد روابط تان تصمیم بگیرید.

 


مهرماه

سعی کنید با افرادی که آرزوهای مشترک دارید بیشتر رابطه داشتید باشید . هر  چه خلاقیت و اطلاعات شما بیشتر باشد، موفق تر خواهید شد. شما به کمک اطرافیان تان احساس شادی و آزادی زیادی خواهید داشت. در روابط عاطفی تان دچار مشکل خواهید شد، بهتر است به جای منفی بافی به دید مثبت به رابطه تان نگاه کنید. با عشق تان قرار بگذارید و در مورد مشکلات تان صحبت کنید. با این کار هر دوی شما احساس خوبی خواهید داشت. 

 

آبان ماه

امروز مواظب باشید که دنبال خبرچینی و غیبت نروید تا موجب دل گیری دوستانتان شوید. مراقب  حرف هایی که می زنید باشید. هیچ وقت شیوه ی زندگی دیگران را مورد قضاوت قرار ندهید. امروز می فهمید که از ارتباط با دیگران چیزهای زیادی یاد می گیرید پس صبر خود را زیاد کنید. امروز می فهمید شریک زندگی تان با شما رو راست نیست اما به جای عصبانیت، با نرمی و آرامی دلیل را جویا شوید. در این شرایط بهتر است احساساتتان را کنترل کنید. 

 


آذرماه

امروز شور و اشتیاق زیادی دارید . بهتر است جایگاه خود را در مسائل احساسی پیدا کنید و نسبت به شرایط اطراف آگاهی کامل پیدا کنید . شما انقدر توان دارید که به هرچه که بخواهید خواهید رسید . قدرت امروز شما به خاطر ارتباطاتتان با دیگران است . امروز برای نزدیکی به عشقتان از او دور شوید . . نگران نباشید پس از گفتگو با هم به این نتیجه می‌رسید که هنوز امیدی برای رسیدن به آرزوهایتان وجود دارد. همدیگر را ببخشید و از نو آغاز کنید.

 

دی ماه

دوست دارید به پله های بالاتر  موفقیت دست یابید و شما درباره اتفاقاتی که قرار است در آینده نزدیک برایتان بیفتد ، هیجان زده هستید . سعی کنید وسعت دیدتان را به  مسائل وسیع تر کنید . فکر می کنید شرایط کنونی تان خوب نیست اما نگران نباشید و با اعتماد به نفس کامل قدم بردارید که آینده ی روشنی در انتظارتان خواهد بود . در مورد مسائل عاطفی در دو راهی هستید ، بهتر است با گفت و گو یکی از بهترین راه ها را انتخاب کنید .

 


بهمن ماه

امروز با مشکلات عاطفی برخورد می کنید ، اجازه دهید قلب تان تصمیم آخر را بگیرد . شما در این ماه احساسات زیادی دارید و روزهای خوبی را پشت سر خواهید گذاشت پس با مشکلات کوچک ناراحت نشوید . امروز تمام اتفاق هایی که در رابطه عاطفی شما به وجود آمده ، متوجه می شوید که تقصیر شما بوده است و می خواستید گردن عشق تان بیندازید و او را مدام سرزنش می کردید و کارهای خودتان را نمی دیدید . هنوز دیر نشده برای تغییرات مثبت قدم بردارید .


اسفند ماه

امروز سعی کنید در ارتباطاتتان سخت گیر نباشید . شما سعی می کنید احساساتتان را در دل خود نگه دارید اما این کار درست نیست و باید احساساتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید و در بیان آنها آزادانه  عمل کنید . در زندگی شما اتفاقاتی می افتد که به این  نتیجه می رسید هنوز به فردی که قبلا در زندگی تان بوده است علاقه دارید . اگر با احتیاط و عاقلانه برخورد کنید می توانید بار دیگر نظر او را به خود جلب کنید .

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.97(55 رای) | زمان دقیق: 2015-06-17T08:36:37+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است