پنجشنبه ۹۷/۶/۲۹   Thu 18/9/20

فال روز چهارشنبه 7 بهمن 1394

چاپ مطلب بازدید : 483 چهارشنبه ۷ بهمن ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهارشنبه 7 بهمن 1394

فال روزانه

 

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

 فال روز متولدین فروردین ماه

  امروز افکار و احساسات تان را نمی توانید کنترل کنید و به همین خاطر از نظر احساسی  دچار نگرانی شده اید . نگران هستید که نکند تلاش هایتان اشتباهی باشد و به هدف مورد نظرتان نرسید ، با این وجود از درون تان احساس قدرت می کنید . نباید برای به دست آوردن احساس رضایت زود تسلیم شوید و استعدادها و توانایی های خود را هدر دهید . برای رسیدن به موفقیت باید تا زمان مناسب صبر کنید . هر چند صبر تلخ است اما نتیجه آن شیرین و خوشایند است . امروز خلاقیت بالایی دارید و می توانید از آن برای بروز عشق و احساسات تان به طرف مقابل استفاده کنید .

 فال روز متولدین اردیبهشت ماه

  امروز ممکن است هر لحظه برنامه هایتان تغییر کند و مدام نظرتان را عوض کنید . اگر تحت فشار نباشید می خواهید تا زمانی که مجبور نشده اید کارهایتان را به تعویق بیندازید و تنبلی کنید . اما اگر بخواهید کار کنید هر زمانی کار برای انجام دادن دارید و لحظه ای نمی توانید بنشینید . اگر فکر می کنید که لازم است در مسیر زندگی تان تغییری دهید نباید بگذارید وابستگی و تعصبات مانع حرکت تان شود . چه بخواهید چه نخواهید با تغییرات زیادی رو به رو می شوید . درباره نگرانی ها با عشق تان صحبت کنید و با تکیه به او آرامش از دست رفته را به دست آورید 

 فال روز متولدین خردادماه

امروز صبح چشمان تان را که باز می کنید رویاهای شب پیش جلوی چشمان تان هستند و فکر می کنید که این خواب مهم است و حتما تعبیری دارد . اگر فکر کنید دست یابی به مفهوم این تصویرهای روشن کار سختی نخواهد بود . با این حال شما خیلی ایده ال گرا نیستید و اکنون به جزئیات بیشتر اهمیت می دهید و دوست ندارید کارهایتان را نیمه تمام رها کنید . اگر کسی با شما مخالفت کرد با جدیت مقابل او بایستید و تسلیم حرف های کسی نشوید . امروز باید بیشتر در خانه بمانید و از خوردن غذاهای خوشمزه و گوش دادن به موسیقی مورد علاقه تان در کنار عشق خود لذت ببرید .

 فال روز متولدین تیرماه

  امروز احساسات تان در اوج است اما دلتان می خواهد احساسات تان را از اطرافیان پنهان کنید و هیچ چیزی را نشان ندهید . اگر دیگران شما را تحریک کنند می توانید خودتان را کنترل کنید . با این وجود کاری نکنید که دیگران فکر کنید با آنها سر جنگ دارید و از وسوسه درگیری با آنها دوری کنید . اگر بدون واکنش نشان دادن و با یک لبخند از کنار این موضوع عبور کنید مساله خود به خود حل می شود . امروز خیلی غیر منتظره درک خوبی از نگرش ها ، احساسات و انگیزه های همسرتان پیدا می کنید و این کار باعث تقویت رابطه عاطفی تان خواهد شد .

 فال روز متولدین مرداد ماه

 امروز بدون هیچ دلیلی به توانایی های خود تردید دارید اما به زودی شرایط تان بهتر و نگرش تان مثبت خواهد شد . امروز کارها و احساسات تان با هم تناسب ندارد ، اما به خوبی می توانید این شرایط را کنترل کنید و اطرافیان هم متوجه این مساله نخواهند شد . با این وجود تغییرات در رفتارها و حالات تان در اطرافیان انتظارات غیر واقع بینانه ای بوجود می آوید . پس مراقب رفتارهایتان باشید و آن را از کسی پنهان نکنید تا برایتان مشکل ساز نشود . عشق تان آمادگی دارد در هر زمینه ای به شما کمک کند تا کارهایتان سریع تر انجام شود ، شما هم از حمایت او بهره مند شوید .


 فال روز متولدین شهریورماه

مدت هاست با مشکلاتی درگیر هستید که خاطرات تلخ گذشته را برایتان زنده و اذیت تان می کند . شما باید با این احساسات تلخ مواجه شوید و حالا بهترین زمان برای رو به رو شدن با این احساسات است . شاید این کار برایتان مشکل باشد ، اما وقتی که این مساله مطرح شود خیلی راحت حل خواهد شد . پس نفس عمیقی بکشید و حرف دلتان را به زبان اورید تا ببینید چه بار سنگینی از روی دوش تان برداشته می شود . قبل از هر اقدامی یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده داشته باشید . هر چقدر در برنامه ریزی دقیق تر و صبورتر باشید به نتایج بهتری می رسید و موفقیت تان قطعی خواهد شد 

 فال روز متولدین مهرماه


امروز در ذهن تان رویای در پیش گرفتن راه  جدیدی است ، اما فعلا تمایل دارید درباره آن با کسی حرف نزنید . امروز عده ای برای دیدن شما به خانه تان می آیند و با همدیگر درباره مسائلی که برای شما هم جالب است حرف می زنید . شاید بین شما اختلاف نظرهایی ایجاد شود و بحث بالا بگیرد ، اما به خوبی می توانید بدون دلخوری این بحث را خاتمه و کنترل کنید . دیگر وقت آن است که رویاها و نقشه هایتان را عملی کنید و دست به کار شوید . اما باید مواظب باشید که ایده هایتان به خوبی پردازش شود و تا وقتی که ایده هایتان به پختگی نرسیده است درباره آنها حرف نزنید .

 فال روز متولدین آبان ماه

  امروز به قدری درباره آینده تان هیجان دارید که هیچ نگرش درستی درباره خود و مسائل پیرامون تان ندارید . امروز ممکن است این بالا رفتن اعتماد به نفس برایتان دردسر ساز شود . البته اعتماد به نفس خوب  است ، اما باید مراقب باشید که گرفتار اعتماد به نفس کاذب نشوید . به خوبی نظرات و فرضیات خود را بررسی کنید و اگر دیگران آنها را زیر سوال بردند به حرف هایشان گوش کنید و گارد دفاعی نگیرید . وقتی بدانید که خودتان از حقیقت مطلع هستید و در مقابل حرف های دیگران گوشهایتان را بگیرید ، آنگاه باید نگران خودتان و آینده تان بشوید.


 فال روز متولدین آذرماه

شما بهترین دانشمندان و مسافران این کره خاکی هستید و باید با دیدی باز به دنیا نگاه کنید . با این وجود باید در تفکرات خود محتاط باشید . با این حال محدود کردن دیدتان به ضرر شما تمام نمی شود و به خوبی به شما کمک می کند که مسائل را با عمق بیشتری ببینید . این مساله باعث می شود ایده های خود را به درستی تحلیل کرده و با بیان آنها با استقبال خوبی مواجه شوید . تمام حرف هایتان را قبول کرده و دنباله رو شما خواهند بود . پس حواستان را جمع کنید ؛ موفقیت وقتی به  دست می آید که منافع جمعی در نظر گرفته شود ، پس تنها خودتان را در نظر نگیرید .

 فال روز متولدین دی ماه


امروز عملکرد خوبی ندارید اما قدرت استدلال و تحلیل شما در اوج خود است . امروز در انرژی فیزیکی تان کمبودی احساس می کنید که با پرکاری مهارت های سازمانی تان جبران خواهد شد . خیلی به کمبودها فکر نکنید و قدرت خود را صرف پرداختن به هر چیزی که از  دست تان بر می آید کنید . باید یک استراتژی درست و جاه طلبانه داشته باشید تا در اینده به موفقیت برسید . امروز به خوبی همسرتان را درک می کنید و زمان خوبی برای حرف زدن درباره مشکلات تان می باشد .

  فال روز متولدین بهمن ماه

  امروز نگرش تان به زندگی فلسفی شده و زمان خوبی برای پرداختن به مسائل و مشکلات عاطفی است که ذهن تان را به خود مشغول کرده اند . امروز بدون از دست دادن واقع بینی تان می توانید به این مساله پی ببرید که اکنون نیازهای شخصی تان برآورده نمی شود . اگر این چالش به دلیل رابطه عاطفی تان است درباره حقیقت منطقی باشید تا بتوانید تصمیمات عاقلانه بگیرید . نیاز نیست آینده دور را در نظر داشته باشید، یعنی آینده نگری بد نیست، ولی باید اول مسائلی که اولویت دارند را حل کنید و بعد نگران آینده باشید.


 فال روز متولدین اسفندماه

  امروز روابط اجتماعی تان برای شما خبرهای خوب و بدی را به ارمغان می اورد . خبرهای خوب این است که فرصت های زیادی به سراغ تان می آید و باید چشمان تان را باز کنید تا بتوانید از آنها به بهترین وجه استفاده کنید . خبرهای بد این است که حواستان پرت است و شاید فرصت های خوبی که می تواند زندگی و اینده تان را تغییر دهد را نبینید . در هر صورت وقتی شانس در خانه را می زند منتظر نمی ماند و اگر در را باز نکنید شما را ترک می کند . امروز نمی خواهید در خانه بمانید ، اما حوصله کاری هم ندارید ، پس با عشق تان به خیابان رفته و راه بروید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای فال روز چهارشنبه 7 بهمن 1394
رای شما :
زمان دقیق: 2016-01-27T12:06:12+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است