جمعه ۹۷/۷/۲۷   Fri 18/10/19

فال روز چهارشنبه 8 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 1845 چهارشنبه ۸ مهر ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهارشنبه 8 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

اگر بخواهید کارهایتان را با عجله تمام کنید به نتیجه امیدوار کننده ای دست نخواهید یافت . با این حال تلاش تان را بکنید و فکر کنید تحت فشار هستید در حالیکه برای انجام این کار فرصت دارید بخواهید کار جدیدی را آغاز کنید . در هر حال فکر می کنید در وضعیت اضطراری هستید و این موضوع باعث شده با عجله و حساب نشده کار کنید . عدم ثبات میان افکار و تصمیمات تان تا عصر ادامه دارد . وقت گذاشتن برای تفکر صحیح است اما نباید بگذارید تردیدها سد راهتان شوند.

اردیبهشت ماه

امروز رویاهایتان با هر روز متفاوت است و انگار به دنیای جدیدی وارد شده اید . چیزی ذهن تان را به خود مشغول کرده است اما نمی دانید آن را دوست دارید یا نه ؟ . این انرژی به شما انگیزه ی خاصی داده است اما نمی دانید این انرژی و خلاقیت را چگونه به کار بگیرید . رویاهایتان در روزهای آینده به شما انرژی می دهند . مجردها باید در این روزها برای غافلگیری آماده باشند زیرا ممکن است عشق قدیمی را ببینند یا کسی که فکرش را نمی کنید منتظر شما باشد .

خردادماه

امروز احساس می کنید حد و مرزی برای کارهایی که می توانید انجام دهید وجود ندارد . گرفتن کارهای زیاد سبب می شود برای انجام دادن همه آنها انرژی کافی نداشته باشید و احساس ناتوانی کنید . اگر می خواهید نتیجه ی پایداری از تلاش های فعلی تان به دست آورید باید انتخاب های سخت انجام دهید . در کارهایتان اولویت داشته باشید تا بعد از انجام آن احساس بهتری کنید . باید یک کار را انتخاب کنید و در انجام آن مهارت به دست آورید و از این شاخه به آن شاخه نروید.

تیرماه

امروز رسیدگی به کارها برایتان سخت است و نمی توانید روی آن متمرکز شوید و ذهن تان هر لحظه به سمتی می رود و نمی دانید بهترین کار چیست . به خودتان زیاد فشار نیاورید و خود را مجبور نکنید که روی کارها تمرکز کنید . اجازه دهید افکارتان شما را به جایی که لازم است ببرند . شاید مجبور شوید کارهایتان را با کمی تاخیر انجام دهید اما اگر درباره این تاخیر به طرف مقابل توضیح دهید شما را درک خواهد کرد . برای جلورفتن خیلی عجله نکنید ، به زودی به موفقیت خواهید رسید.

مردادماه

اخیرا خیلی از خودتان کار کشیده اید و حالا زمان این است که در جایی لم دهید و به خودتان استراحت بدهید. اکنون زمان خوبی برای رویاپردازی است. امروز ضمیرناخودآگاه پیام هایی برای شما می فرستد و اگر به این پیام ها دقت کنید چیزهای زیادی می توانید یاد بگیرید. امشب همسرتان را به یک شام دو نفره دعوت کنید و درباره هر چیزی که دلتان می خواهد حرف بزنید. می توانید درباره روابط عاطفی تا مسائل خانوادگی و کار با همسرتان حرف بزنید.

شهریورماه

امروز دوست دارید سرجایتان بنشینید و از زندگی لذت ببرید اما بیکاری زیاد باعث پریشانی و آشفتگی تان می شود . شاید برای لحظات اول از بیکاری تان خوشحال باشید اما کارهای نیمه تمام که باید انجام شوند ذهن تان را مشغول کرده است و نمی گذارد از وقت تان لذت ببرید. به جای فکر کردن به این که در زمان بیکاری چیکار کنید ، روی کارهایی که باید انجام دهید و اهداف تان تمرکز کنید . وقتی که وظایف تان را به پایان برسانید از بیکاری لذت خواهید برد.


مهرماه

امروز خود را برای طی کردن مسیری طولانی آماده کرده اید و ذهن تان نیز آماده است تا کارهایتان را هر چه زودتر شروع کنید . اما شاید لقمه ی بزرگتر از دهان تان برداشته اید . این کارها به وقت و انرژی بیشتری نیاز دارند . نباید از دیگران انتظار داشته باشید به دنبال کارهای شما باشند . با هر سرعتی که می توانید تلاش کنید تا کارهایتان را به نتیجه برسانید . در پایان روز از نتیجه شگفت زده خواهید شد . امروز دلتان می خواهد با اطرافیان شوخی کنید اما بهتر است در برخورد با عشق تان محتاط باشید.

آبان ماه


از انجام کارهای مثبت و تحسین کردن اطرافیان لذت می برید اما مسئولیت های بیش از توان باعث شده فشاری زیادی به شما وارد شود. نباید زیر بار سنگین کارها کمرتان خم شود . اگر مسئولیتی دارید که چاره ای جز انجام آن ندارید، نفس عمیقی بکشید و با تمام نیرو قول هایتان را عملی کنید. انرژی امروز کمک تان می کند تا کارها را آسان تر از آنچه انتظار دارید به انجام برسانید. گاهی لازم است به عشق تان بگویید دوستش دارید و مطمئن باشید این جمله معجزه می کند.

آذرماه

امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و برای انجام کارها انرژی کافی خواهید داشت. شما بسیار مثبت نگر هستید و این موضوع باعث می شود نتوانید بین واقعیت و خوش خیالی مرزی قائل شوید. نباید خودتان را به بی خیالی بزنید و زمانی که چشم هایتان را باز کنید با واقعیت رو به رو می شوید. شما نگرش مثبتی دارید و می توانید به راحتی واقعیت ها را بپذیرید. شما اجتماعی هستید و شخصیت تان به قدری اجتماعی است که در دراز مدت و هم کوتاه مدت روی کارهایتان تاثیر می گذارد.


دی ماه

امروز کارهای غیرمنتظره ای ایجاد می شود که برای آنها برنامه ریزی ندارید . شما توانایی سازمانی خوبی دارید و زمانی که با بحران های کوچک رو به رو می شوید این توانایی به کمک شما می آید. اما راه حل هایی که در آن واحد پیدا می کنید شاید از نظر منطقی خیلی کارآمد نباشد. البته این به این معنی نیست به راه حل هایی که به ذهن تان خطور می کند اعتماد نکنید بلکه با اعتماد به نفس و باور داشتن غریزه می توانید از این امتحان سرافراز بیرون آیید. باید به خودتان ایمان داشته باشید تا دنیا شما را حمایت کند. 

بهمن ماه


امروز زندگی تان نسبت به دیروز ثبات بیشتری دارد و توانسته اید از یک طوفان بزرگ با قدرت تمام بگذرید. شما از این وضعیت نجات گرفته اید و شخصیت تان اجازه نمی دهد در مقابله مشکلات و پریشانی خود را گم کنید. نباید از مبارزه کردن با چیزی که به شما تعلق دارد بترسید. به مراحلی که پشت سر گذاشته اید فکر کنید و قدر چیزهایی که به دست می آورید را بدانید و به سمت آینده بروید. با کسانی که دوست دارید در جاهای موردعلاقه تان قرار بگذارید. بحث کردن با روشنفکران برای شما خوشایند است و حال تان را تغییر می دهد. 

اسفندماه

احساسات تان با سرعت زیادی پیش می روند و این مساله زمانی که یک نفر خواسته های ناعادلانه از شما دارد بیشتر اذیت تان می کند. می خواهید بر طبق عقل و منطق رفتار کنید اما احساسات نمی گذارد به حقیقت دست یابید و این مساله عصبانی تان کرده است. خودتان را با شرایط موجود وفق دهید. امروز از کارهای گروهی دوری می کنید و می خواهید تنها باشید تا در خلوت خودتان درباره سرگردانی و تردیدهایتان فکر کنید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز چهارشنبه 8 مهر 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-09-30T09:50:18+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است