جمعه ۹۷/۷/۲۷   Fri 18/10/19

فال روز چهار شنبه 12 اسفندماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 424 چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهار شنبه 12 اسفندماه 1394

فال 12 اسفند

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

مدتی است که کاری را شروع کرده اید و امروز ممکن است به مانعی بخورد . نباید اجازه دهید این مساله نگران تان کند . در این شرایط کاری از دست تان بر نمی آید و نباید بی خود اصرار کنید . بهترین کار در این شرایط این است که سر خود را با کارهای دیگر گرم کنید تا مشکل کارتان خود به خود باز شود . اگر ایده ای دارید با همسرتان در میان بگذارید ، باید قبل از هر کاری با دیگران مشورت کنید و بعد دست به اقدام بزنید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز در حالت آماده باش باشید زیرا ممکن است یکی از رویاهای شغلی تان به واقعیت مبدل شود . شاید باورش برایتان سخت باشد اما انرژی های منفی را از خود دور کنید و راه خود را پیش بگیرید . شما برای امروزتان تلاش زیادی کرده اید و سختی هایی کشیده اید ، پس اکنون که راه  کوتاهی به موفقیت مانده ، از حرکت نایستید . تنها باید دست خود را دراز کنید تا هر چیزی که میخواهید را به دست آورید . فردی نظر شما را به خود جلب کرده و برای جلب توجه او روش هایتان کارایی نداشته است . بهتر است هر چیزی که در دلتان است را مستقیم با او در میان بگذارید .

فال روز متولدین خردادماه

شما انتقاد کننده بدی برای خود هستید و همیشه به خود و تصمیمات تان شک می کنید و دلیل این حس مشکلات اخیری است که برایتان اتفاق افتاده است . باید به خودتان خوش بین تر باشید و نگاه واقع بینانه ای به شرایط داشته باشید . اتفاقات اخیر خارج از کنترل شما بوده ، پس منصفانه نیست که خودتان را مقصر تمام اشتباهات بدانید . به تلاش خود ادامه دهید و نگذارید که اتفاقات تمام باورهایتان را تغییر دهد . اگر بین شما و عشق تان مشکلی وجود دارد ، خیلی به او گیر ندهید و اجازه دهید مشکل تان به طور طبیعی رفع شود.

 فال روز متولدین تیرماه

امروز دلتان می خواهد تنها باشید ، پس همین حالا کامپیوتر و موبایل را از خود دور کنید . شاید دوستان تان دلیل این کار را بپرسند ، به آنها دلیلش را بگویید و از آنها بخواهید شما را تنها نگذارند . امروز فقط استراحت کنید و به فکر بهم ریختگی خانه و انجام کارهای نیمه تمام نباشد . غذای مورد علاقه تان را درست کنید و از آرامش امروز لذت ببرید . اگر بین شما و عشق تان سو تفاهمی وجود دارد ، صادقانه با هم حرف بزنید و مطمئن باشید مشکل تان برطرف می شود .

فال روز متولدین مردادماه

شاید امروز در خانه تان احساس آرامش و امنیت نداشته باشید . به همین خاطر در خانه کارهای سخت و سنگین انجام ندهید زیرا ممکن است در حین کار دچار آسیب شوید . اگر می خواهید وسیله ای را تعمیر کنید ، این کار را به تعویق بیندازید . برای پیاده روی از خانه بیرون بروید و از هوای بهاری لذت ببرید . اگر می خواهید رابطه عاطفی را شروع کنید کمی محتاط تر باشید و در هنگام تصمیم گیری به تمام جوانب و اتفاقات گذشته توجه کنید . انرژی های مختلفی در فضا پراکنده است و ممکن است دچار اشتباه یا سوتفاهم شوید .


فال روز متولدین شهریورماه

امروز یکی از همکاران تان ناراحت و افسرده است و می خواهد با شما درد و دل کند . ممکن است انرژی منفی او روی شما هم تاثیر بگذارد ، پس خیلی خودتان را درگیر نکنید . مشکلات را نادیده بگیرید و به کارهایتان برسید . هر چند این کار بسیار سخت است اما غیر ممکن نیست . امروز بالاخره جرات پیدا می کنید که احساسات واقعی تان را با فردی که توجه شما را جلب کرده در میان بگذارید . در حین صحبت شوخ طبع باشید تا بیشتر به دل بنشینید .

 فال روز متولدین مهرماه

امروز ذهن تان مشغول مسائل مالی است و شاید پولی که به فکرش بودید را به دست نیاورید یا حتی جایی دیگر پولی بپردازید . در این شرایط باید توان خود را به کار ببرید و با برنامه ریزی دقیق از این گرفتاری رها شوید . خیلی نگران نباشید زیرا در نهایت همه چیز به شکل دلخواه اتفاق خواهد افتاد . شاید فکر کنید همسرتان تمایل زیادی به شما ندارد اما اگر گام اول را بردارید ، متوجه اشتباه تان می شوید . به یک رستوران بروید تا روحیه تان عوض شود .


فال روز متولدین آبان ماه

مدتی است سرتان شلوغ است و این مساله باعث خستگی تان شده است ؛ طوری که می خواهید همه چیز را رها کنید و فقط کمی استراحت داشته باشید . کل زندگی تان در چهار دیواری محل کار و خانه سپری می شود ، پس کمی به زندگی تان هیجان و تنوع دهید . از حالا تلفن را بردارید و برای آخر هفته با دوستان تان قرار بگذارید . اخیرا عاشق شده اید اما می خواهید عشق تان را پشت نقاب پنهان کنید . توصیه می کنیم این روش را رها کنید و به او نشان دهید عشق تان واقعی است .

فال روز متولدین آذرماه

امروز تمرکز زیادی دارید و می خواهید به اطرافیان تان نگاه دقیق تری داشته باشید . حتی می توانید ذهن دیگران را بخوانید و زمان خوبی است تا در جلسات و کلاس ها شرکت کنید و اطلاعات خوبی به دست آورید . ممکن است چیزهایی کشف کنید که باعث هیجان تان شود . شما در زندگی مشترک بسیار وفادار و قابل احترام هستید و عشق زندگی تان به این مساله اگاه است ، به همین خاطر می خواهد برای جبران محبت هایتان هدیه ای بخرد و شما باید خود را برای یک سورپرایز اماده کنید .


فال روز متولدین دی ماه

امروز ذهن تان درگیر مسائل مالی است و نمی دانید چاله های زندگی تان را چطور پر کنید اما نگران نباشید به زودی کمکی به شما می رسد . فردی از جایی که انتظار ندارید به شما پول می دهد . درباره رابطه عاطفی تان خیلی نگران نباشید زیرا شریک زندگی تان علاقه زیادی به شما دارد و به دور از شک و تردید به دنبال راهی برای تداوم رابطه تان باشید . در یک رستوران رمانتیک قرار بگذارید و با هم شام بخورید .

فال روز متولدین بهمن ماه

اخیرا مشکلاتی در کارتان بوجود آمده که باعث نگرانی تان شده است . اما غصه به دل راه ندهید زیرا خیلی زود همه چیز حل می شود . باید به این موضوع به عنوان یک چالش نگاه کنید و سعی کنید آن را با موفقیت به انجام برسانید . شما توانایی و قدرت ذهنی بالایی دارید که کمک تان می کند . باید بیشتر حواستان به اطراف باشد زیرا با کسانی ارتباط دارید که با شما رو راست نیستند . امروز زمان خوبی برای یک قرار عاشقانه است . سعی نکید درباره موضوعات مهم حرف نزنید و فقط خوش بگذرانید .


فال روز متولدین اسفندماه

امروز خبرهایی از رسانه ها و اینترنت می شنوید که باعث نگرانی تان می شود . این خبرها ناخوشایند است اما در آخر به نفع شما خواهد بود و درهای تازه ای به رویتان می گشاید . باید در این زمینه مطالعات بیشتری داشته باشید و اطلاعات خوبی به دست آورید تا نگرانی کمتری داشته باشید . کشف چیزهای جدید برایتان جالب است و نباید از حرکت باز ایستید . به زودی کاری را به انجام می رسانید که تا کنون جرات آن را نداشته اید . باید در این راه به چیزی که قلب تان می گوید گوش کنید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز چهار شنبه 12 اسفندماه 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2016-03-02T13:08:31+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است