شنبه ۹۸/۱/۳   Sat 19/3/23

فال روز چهار شنبه 18 فروردین ماه 1395

چاپ مطلب بازدید : 1184 چهارشنبه ۱۸ فروردین ۹۵

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهار شنبه 18 فروردین ماه 1395

فال روز 18 فروردین

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز گرفتار دوگانگی هستید و کنار آمدن با این شرایط برایتان سخت است ، از سویی می خواهید برنامه و کارهایتان به همین خوبی جلو برود و از طرف دیگر فکر می کنند باید برای اعتقادات و تعهدات خود بیشتر زمان بگذارید و به آنها برسید . اگر به اندازه ای که خودتان حرف می زنید به حرف های اطرافیان هم گوش کنید می بینید که آنها چیزهای خوبی به شما یاد می دهند و حتی ممکن است حرف های ارزشمندی بزنند ؛ پس شما فقط مغز متفکر در این جهان نیستید . آیا فکر می کنید باید در رابطه عاطفی تان تغییراتی بوجود آورید ؟ در این باره با عشق تان حرف بزنید تا مشکل اصلی را پیدا کرده و آن را از بین ببرید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز در محل کارتان گرفتار هستید و خیلی سخت است که بتوانید با برنامه ریزی قبلی تمام کارهایتان را به خوبی انجام دهید . همکاران تان از شما می خواهند برای آنها کارهایی انجام دهید و با این خواسته بار اضافی روی دوش تان می گذارند . باید کارهای خودتان را در اولویت قرار دهید ، امروز آخرین روز کاری این هفته است و باید به انجام کارهای خود اهمیت بیشتری دهید . در بیان احساسات قلبی تان تردید دارید و می ترسید این کار سبب شود وضعیت از دست تان خارج شود ، اما باید بدانید که این رفتار باعث می شود اعتماد در طرف مقابل تان کم رنگ شود .

فال روز متولدین خردادماه

امروز خیلی مشغول هستید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و مدام نگرانید که وقت زیادی را به کارهای مورد علاقه تان اختصاص دهید و از وظایف تان غافل بمانید و حتی مردد هستید که انجام کارهای مورد علاقه تان خیلی رضایت بخش نباشد . در هر صورت کنترل امور زندگی بسیار قابل ستایش است اما امروز دست یابی به این هدف خیلی میسر نیست . البته این به معنی این نیست که در عملکرد خود دچار اشتباه شده اید ، زیرا گاهی عوامل بیرونی را نمی توان کنترل کرد . در حال حاضر احساسات پیچیده ای دارید که می خواهید به آنها نپردازید ، اما فرار کردن راه حل خوبی نمی باشد .

فال روز متولدین تیرماه

امروز با قبول کردن مسئولیت های اضافه می توانید تعهد و مسئولیت پذیری تان را نشان دهید ، اما دلتان می خواهد در وقت آزاد به مسائل شخصی تان برسید . خیلی به خودتان فشار نیاورید و بری بهبود شرایط در محل کار زندگی خصوصی را که به توجه شما نیازمند است قربانی نکنید . اطرافیان باید خواسته منطقی شما را درک کنند و به آن پایبند باشند ، این حق شماست . برای یافتن جواب سوال هایتان که باعث نگرانی تان شده اند به درون خود سر بزنید ، اکنون بهترین پاسخ ها را از این طریق به دست خواهید آورد .

فال روز متولدین مردادماه

امروز باید میان خوش رفتاری با خودشیفتگی و خودخواهی تفاوت قائل شوید . شاید امروز تحت تاثیر تعصبات قرار گیرید و حقیقت را فراموش کنید و یا بخش بزرگی از حقیقت را نبینید . باید برای افکار خود ارزش قائل شوید اما اجازه ندهید این احترام گذاشتن به خودتان سبب شود نسبت به دیگران و تفکر آن ها بی تفاوت باشید . باید به حرف های اطرافیان هم گوش کنید ، شاید حق با آنها باشد . سعی کنید کمی از جنبه احساسی رابطه عاطفی تان کم کنید و منطقی تر باشید . این کار به معنای سردی رابطه عاطفی نیست بلکه می تواند باعث استحکام رابطه تان شود.


فال روز متولدین شهریورماه

امروز ایده های اطرافیان را تحسین می کنید و از نظرتان آنها طرز فکر با ارزشی دارند ، اما این به معنای آن نیست که افکار خودتان هیچ ارزشی ندارد . باید با ذهن باز با نگرش و افکار آنها رو به رو شوید اما اعتقادات و باورهای خود را نیز از یاد نبرید . امروز در بازی های شانسی نباشید و حتی هیچ کاری پر ریسکی را اجام ندهید ، زیرا شانس زیادی ندارید . درباره رابطه عاطفی تان نیز امروز زمان خوبی برای تصمیم گیری درباره آینده رابطه نیست . این تصمیم گیری را به روز دیگری واگذار کنید و امشب را با عشق تان به تفریح و خوشگذرانی سپری کنید .

فال روز متولدین مهرماه


شما به راحتی با اطرافیان رابطه برقرار می کنید ، اما در اکثر اوقات این دوستی در وضعیت سطحی می ماند و زود از یادتان می رود . امروز خیلی راحت نمی توانید احساسات تان را در کارها و رفتارتان نشان دهید و این مساله سبب می شود که چالش ها و مشکلاتی در رابطه عاطفی تان بوجود آید . اگر خیلی به این احساسات متغیر اهمیت دهید تاثیرات منفی روی نگرش و طرز تفکر تان بوجود می آید . قبل از هر تصمیم گیری جدی صبر کنید ، مطمئنا چیزی که امروز برایتان یک فاجعه است فردا فقط مشکلی پیش پا افتاده خواهد بود .

فال روز متولدین آبان ماه

امروز از نظر عاطفی بسیار حساس هستید و با این که ظاهرتان بسیار آرام است ، در درون تان طوفان است . خودتان را با حرف ها و افکار دیوانه وار اذیت نکنید و به جای آن رازتان را با فردی قابل اعتماد در میان بگذارید . اصلا خوب نیست که ضعف ها و نگرانی هایتان را بروز دهید که باعث وحشت تان می شود ، اما وقتی آنها را با فرد قابل اعتمادی در میان می گذارید می فهمید که چه تجربه خوبی است . امروز فردی را متقاعد می کنید که با شما کاری را انجام دهد ، اما در آخر می بینید که مسیر دلخواهش نیست و شما را در نیمه راه رها می کند .


 فال روز متولدین آذرماه

امروز می خواهید آچار فرانسه باشید اما حتی زمانی که تمام قوا و توان خود را به کار می گیرید ، باز هم نمی توانید موفق باشید . دلتان می خواهد مورد تحسین و تشویق دیگران قرار بگیرید اما خیلی سر خود را شلوغ نکنید و اجازه ندهید این کارها مانع رسیدگی به مسئولیت ها و کارهای شخصی تان شود . اگر خیلی گرفتار شده اید عقب نشینی کنید . شما همیشه دلتان می خواهد در رابطه عاطفی نقش کسی را ایفا کنید که کنترل رابطه را در دست دارد ، این کار خیلی درست نیست و باعث سرد شدن رابطه تان می شود و حتی جذابیت شما را برای طرف مقابل کم رنگ می کند .

 فال روز متولدین دی ماه


امروز دلتان می خواهد درباره اهداف و جاه طلبی های خود با دوستان نزدیک حرف بزنید و این کار یک سرگرمی لذت بخش برایتان است . با این که در احساسات تان ثبات ندارید ، اما این حالت تاثیری روی جهت گیری و اهداف تان ندارد و به خوبی می دانید در چه مسیری پیش می روید تا نقشه و برنامه اصلی تان بهم نریزد . امروز خیلی روی اهداف بلند مدت تان تمرکز نکنید ، اما در رویاهایتان برای خود برنامه ای ایده آل گرایانه بنویسید . در طول هفته مشغولیت زیادی داشته اید ، نباید در آخر هفته برای خود دردسر بیشتر بتراشید و به کارهای شخصی رسیدگی کنید . عشق تان از شما می خواهد اخر هفته را با او باشید و با هم خوش بگذرانید .

فال روز متولدین بهمن ماه

امروز در محل کارتان برنامه های زیادی دارید و این کارها سبب نگرانی و اضطراب تان شده است . خیلی تلاش کرده اید و حالا امیدوار هستید که شرایط تان به وضعیت عادی برگردد . به دنبال یک زندگی بدون تنش و نگرانی هستید اما باید برای رسیدن آن روز صبر کنید . اگر لازم است در برنامه هایتان تغییراتی بوجود آورید دست به کار شوید ، اما اهداف بلند مدت خود را در نظر بگیرید .چرا به کسی که این همه به شما ابراز علاقه می کند یک فرصت نمی دهید؟ شاید این همان عشقی است که مدت ها در انتظارش بوده اید که حالا به سراغتان آمده است.


فال روز متولدین اسفندماه

امروز به قدری ذهن تان مشغول است که نمی توانید تشخیص دهید کدام فکر به دردتان می خورد و کدام یک فایده ای ندارد . می خواهید تمام روابط تان را با دیگران بررسی کنید و تمام مشکل تان را حل کنید ، اما ابتدا باید فکر کنید که این رابطه برای شما اهمیتی دارد و به ادامه آن نیاز دارید ؟ اتفاقات اطراف را خیلی برای خود بزرگ نکنید و جلوی آنها را نگیرید زیرا نتیجه عکس خواهد داشت . باید منتظر زمان مناسب باشید ، اما یادتان باشد که دیر یا زود مجبور هستید با احساسات خود رو به رو شوید و نمی توانید برای زمان طولانی خود را نسبت به زندگی بی تفاوت نشان دهید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز چهار شنبه 18 فروردین ماه 1395

رای شما :
زمان دقیق: 2016-04-06T11:34:18+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است