یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

فال روز چهار شنبه 19 اسفندماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 1141 چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز چهار شنبه 19 اسفندماه 1394

فال روز 19 اسفند

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

اخیرا خیلی احساساتی شده اید و می خواهید محدودیت ها را رها کنید . شاید اطرافیان مانند شما نباشند ، پس به زور سعی نکنید آنها را همراه خودتان کنید و رفتار ملایمی داشته باشید . شما می خواهید تغییراتی ایجاد کنید ، اما باید از راه مشخصی بهمید چطور می توان از ایجاد آنها مطمئن شد . با فشار آوردن به نزدیکان شرایط تان بدتر می شود و نتیجه برعکس می گیرید . شما بسیار مهربان و حساس هستید و هدف خوبی برای افراد سو استفاده گر می توانید باشید ، پس مراقب باشید در دام آنها نیفتید .

 فال روز متولدین اردیبهشت ماه

احساساتی که از خودتان و اطرافیان پنهان کرده اید بدون این که متوجه باشید مشکلاتی برایتان بوجود می آورد . شما به جزئیات هم توجه دارید تا بتوانید از تاثیرات منفی که می تواند روی رابطه تان با دیگران ایجاد کند جلوگیری کنید . گاهی جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات آسان تر از حل کردن آنهاست . فکر می کنید برای رسیدن به اهداف تان نیروی ناشناخته ای در وجودتان هست که خیلی هم قدرتمند و لجباز است . خیال پردازی را رها کنید و منطقی با واقعیت رو به رو شوید . اگر رابطه عاطفی ناتمامی دارید بهتر است اول آن را حل کنید و بعد از آن به سراغ عشقی تازه بروید.

فال روز متولدین خردادماه

پول هایتان را برای چیزهای غیرضروری خرج کنید زیرا باعث پشیمانی تان می شود . یک سفر لذت بخش در انتظار شماست و بهتر است پول تان را برای آن سفر پس انداز کنید . شما انرژی زیادی دارید و باید با روشی مناسب تمام ترس های درونی را به انگیزه تبدیل کنید . امروز حتی کوچکترین اظهار نظر و توهین می تواند غوغا به پا کند . می خواهید روابط اجتماعی تان را تقویت کنید اما رفتارتان خشن است و دیگران را با نظرات متعصابانه ای که دارید دلزده می کنید . باید رفتارتان ملایم تر باشد تا بهتر پذیرفته شود .

فال روز متولدین تیرماه

امروز از اتفاقی که افتاده پشیمان هستید اما به خوبی می دانید که نمی توان در گذشته زندگی کرد ، می توانید از اتفاقات گذشته عبرت بگرید و زندگی خوبی را در آینده برای خود بسازید ، پس کمتر حسرت بخورید . امروز اطلاعاتی به دست تان می رسد که احساسات کسی که آنها را در اختیارتان می گذارد بر درستی آنها تاثیر می گذارد . تمام جوانب را خوب بسنجید و هر چیزی را می شنوید قبول نکنید . اگر فکر می کنید رابطه عاطفی تان شرایط خوبی ندارد ، به دنبال راههای تازه ای باشید و کمی خلاقیت داشته باشید .

فال روز متولدین مردادماه

اخیرا صدایی از درون تان می شنوید که به شما می گوید زندگی را جدی بگیرید اما شما آن را نادیده می گیرید . شاید به این باور رسیده اید که نمی توان با بعضی چیزها رو به رو شد و به قدر کافی تلاش نمی کنید ، اما حالا فرصت خوبی برای تسلیم شدن نیست . نباید بدون دلیل و مدرک کسی را متهم به انجام کاری کنید زیرا از این کار خود پشیمان می شوید و مجبور خواهید شد حرف تان را پس بگیرید . باید منتظر بمانید و ببینید دیگران چه توضیحی دارند . شاید وعده و وعیدهایی که به شما می دهند خیلی وسوسه انگیز باشد ، اما حواستان را جمع کنید و به خطرها دقت کنید .


فال روز متولدین شهریورماه

در این شرایط باید کمی شجاعت داشته باشید تا به چیزی که می خواهید برسید و این مساله شما را معذب می کند . شما همیشه با تحلیل های درست و منطقی به خواسته هایتان می رسید ، اما امروز این کار کمکی به شما نمی کند . شاید با کسانی مواجه شوید که می خواهند خودشان را بهتر از واقعیت نشان دهند . پس با غریبه ها با احتیاط برخورد کنید و سعی کنید شخصیت واقعی هر کسی را بشناسید . این مساله در رابطه عاطفی تان هم صادق است . اگر به کسی علاقه دارید ابتدا او را بشناسید ، شاید او شخصیتی که شما فکر می کنید نباشد .

فال روز متولدین مهرماه

امروز گوش شنوایی برای حرف های شما نیست و هر چقدر بیشتر می خواهید صدایتان شنیده شود کمتر به نتیجه می رسید . در این شرایط باید وارد عمل شوید و برای تغییر شرایط اقدام کنید ، البته فکر می کنید هر چقدر تلاش می کنید تغییری در شرایط تان بوجود نمی آید . پس نگرش تان را تغییر دهید تا تغییرات مورد نظرتان بوجود بیاید . شاید حرف هایتان بدون منظور باشد اما باعث ناراحتی اطرافیان می شود یا بدون این که بخواهید حرفی می زنید که از آن پشیمان می شوید ، این می تواند روی رابطه عاشقانه هم تاثیر بگذارد .


فال روز متولدین آبان ماه

امروز مدام دنبال کار هستید و بعد از انجام هر کاری کار دیگری را شروع می کنید ، اگر این طور پیش بروید در آخر روز می بینید که فقط به این طرف و آن طرف دویده اید و هیچ کاری را به انجام نرسانده اید . باید کمی سیاست داشته باشید و از این شرایط آشفته به نفع خود استفاده کنید. نباید قبل از انجام دادن کاری یک کار جدید شروع کنید . امروز با همه مخالفت می کنید ، دست از لجبازی بردارید و مراقب رفتارتان باشید ، بیهوده دیگران را از خودتان دلخور نکنید.

فال روز متولدین آذرماه

امروز خیلی مثبت اندیش هستید و تصور می کنید به تمام قول هایتان می توانید عمل کنید . امروز خلاقیت بالایی دارید که به شما کمک می کند کارهای دلخواهتان را انجام دهید . به زودی قراردادها و کار تان ترفیع می یابد ، اما پیش از این که تعهد جدیدی را قبول کنید مطمئن شوید که هر چیزی که راجع به موقعیت جدید لازم است را فهمیده اید . وارد میدان نبرد عشق و قلب تان شده اید . احساسی که نسبت به عشقتان دارید را با سخنان زیبا بیان کنید و از تکراری شدن آنها هراسی نداشته باشید.

فال روز متولدین دی ماه


امروز به دنبال پیدا کردن راهی برای حل مشکلات تان هستید . سخت تر از آن این است که اطلاعات لازم را ندارید و نمی خواهید تا وقتی تصویر درستی در این باره در ذهن تان نیست تصمیمی در این رابطه بگیرید . قبول کردن این که یافتن راه حل برای حل مساله زمان بر است از فشاری که به شما وارد می شود خواهد کاست . با این وجود جستجوی شما برای پیدا کردن حقیقت ادامه دارد . امروز روز خوبی برای یافتن اطلاعات است ، زیرا این اطلاعات را از منابعی که انتظار ندارید هم می توانید به دست آورید .

فال روز متولدین بهمن ماه

امروز می خواهید از موقعیتی که محدودتان کرده بیرون بیاید و فکر کردن به این مساله باعث هیجان تان شده است ، اما بهتر است کمی صبر کنید . اگر یک دفعه بخواهید زندگی تان را متحول کنید ، شاید مدتی طول بکشید تا همه چیز به روال عادی خود برگردد . در حال حاضر منطق این است که وضعیت تان را ناگهان تغییر ندهید و فقط تغییرات جزئی به وجود آورید تا شرایط بهتری داشته باشید . اگر بهترین نقشه ها در زمان خوبی اجرا نشود هیچ نتیجه ای نخواهد داشت . اگر عشق تان به اندازه کافی به شما محبت نمی کند این مساله را با او در میان بگذارید .

فال روز متولدین اسفندماه

امروز بررسی شرایط اقتصادی تان را جز اولویت های اصلی قرار دهید . اکنون نمی توانید در شرایط اقتصادی تعادل خوبی ایجاد کنید ، اما باید از درآمدهای فعلی بیشترین بهره را ببرید تا در آینده به ثبات اقتصادی مورد نظر برسید . در نگرش خود نسبت به زندگی دقت بیشتری کنید و نگرش تان را کاربردی کنید . نباید مشکلات را برای خود بزرگ کنید و تنها با منطق برای حل آنها برنامه بریزید . امروز از نظر رابطه عاطفی روز خوبی است ، دریچه قلب تان را باز کنید و احساسات تان را بروز دهید ، مطمئنا به نتیجه دلخواه می رسید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز چهار شنبه 19 اسفندماه 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2016-03-09T09:30:53+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است