چهارشنبه ۹۷/۱۲/۱   Wed 19/2/20

فال روز یکشنبه 11 مرداد 1394

چاپ مطلب بازدید : 909 یکشنبه ۱۱ مرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز یکشنبه 11 مرداد 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز دریچه قلب تان را باز نگه دارید و نسبت به اطرافیان مهربان تر باشید . تغییرات خوبی در زندگی تان خواهید دید و لازم است از این فرصت استفاده کنید . به مهمانی بروید شاید عشق زندگی تان را پیدا کنید . به ندای قلب تان گوش کنید و به دنبال علاقه هایتان باشید . اگر می خواهید به نتیجه و هدف تان برسید ، ثابت قدم باشید و روی حرف تان بمانید . احساسات واقعی تان را  در رابطه عاطفی باید بارها بیان کنید .

اردیبهشت ماه

امروز انرژی و پیشرفت خوبی خواهید داشت . اگر از دکوراسیون منزل تان راضی نیستند آن را تغییر دهی د. می توانید فضای منزل تان را جذاب تر کنید و با آویزان کردن چند تابلو هنری روحیه تان را تغییر دهید . آب می تواند به شما آرامش دهد اما گاهی یک موج ناآارم تان می کند .  امروز این احساس را در رابطه عاطفی خود تجربه خواهید کرد. اما بهتر است در این شرایط تصمیمات مهم نگیرید. بهتر است قبل از هر تصمیمی شرایط را خوب بسنجید .

خردادماه

امروز بهتر است در فعالیت های گروهی شرکت کنید گرچه بیشتر دوست دارید کارهایتان را به تنهایی انجام دهید . دوستان تان را به خانه یا رستوران دعوت کنید و لحظات خوبی را در کنار آنها سپری کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید . اگر پیش روی خود دو راهی های زیادی را می بینید و قادر به تصمیم گیری نیستید، کمی تامل کنید و قبل از اقدام به هر کاری با افراد با تجربه مشورت کنید. برای آرامش خاطر ورزش را به شما پیشنهاد می کنیم.

تیرماه

امروز به خرید تلفن همراه یا کامپیوتر جدید فکر کنید . می توانید در کلاس های مختلف ثبت نام کنید تا از مشکلات زندگی دور باشید و شادی را در زندگی تان تجربه کنید . فردی در زندگی شما را تحت فشار گذاشته است و شما را در شرایطی قرار می دهد که آمادگی آن را ندارید . قدم های خوبی با توجه به مهارت هایتان بردارید و به کاری هایی که علاقه ندارید تن ندهید. شما بهتر از هر فرد دیگری صلاح زندگی تان را می دانید.

مرداد ماه

امروز مورد توجه اطرافیان قرار خواهید گرفت و احساس خوبی خواهید داشت . اگر فکر می کنید دیگران احساس شما را درک نمی کنند ، اشتباه می کنید . انرژی تان را با دیگران در میان بگذارید . شما فرد با استعداد و اجتماعی هستید و اگر با دیگران ارتباط داشته باشید ، توانایی تان بیشتر خواهد شد . به تعهدات تان پای بند باشید اما گاهی قوانین را بشکنید و خود را به بهترین شکل سرگرم کنید.

شهریورماه

امروز بیش از حد رمانتیک هستید و این احساس از صبح در وجود شماست . امروز را با عشق تان باشید و برای داشتن او شکرگذار باشید . اگر مجرد هستید برای پیدا کردن عشق زندگی تان کمتر در خانه بمانید و تلاش تان را برای پیدا کردن عشق به کار بگیرید . شما همیشه احساسات تان را کنترل می کنید و حرف دل تان را نمی زنید . بهتر است کمی شرایط خود را تغییر دهید تا نتایج مثبت آن را در زندگی تان ببینید.

مهرماه

امروز بیرون از خانه اتفاقات خوبی برای شما نخواهد افتاد . پس بهتر است در خانه بمانید . ترافیک و شلوغی شهر می تواند شما را عصبی و خسته کند پس در منزل بمانید و به علاقه مندی هایتان برسید . می توانید دکوراسیون منزل تان را تغییر دهید و یا کمد لباس تان را مرتب کنید . شما فرد وفاداری هستید و به عهدیتان پای بند هستید و این می تواند آینده تان را تحت تاثیر قرار  دهد .قبل از هر اقدامی خوب در مورد آنها گفتگو کنید تا در آینده پشیمانی به سراغ تان نیامد.

آبان ماه


توانایی هایتان را بیشتر نشان دهید ، زیرا با نشان دادن استعدادهایتان فرصت های خوبی برای شما ایجاد خواهد شد . با این کار به توانایی خود در زمینه طراحی گرافیک ، نوشتن و مدیریت مالی پی می برید و دروازه جدیدی رو به زندگی تان باز می شود . شما فردی صبور هستید اما امروز تمرکز خود را از دست می دهید و بدون فکر کردن، عمل می کنید. خلاقیت خوب است اما اگر با منطق هماهنگ نباشد، ناامیدی به همراه خواهد داشت.

آذرماه

شما بسیار با گذشت و مهربان هستید و امروز توان انرژی و توان تان را در جهت کمک به دیگران به کار می گیرید و از این که دیگران مثل شما نیستند ناراحت هستید . کمک کردن به دیگران خوب است اما نباید مانع حرکت زندگی تان شود . باید گذشته را فراموش کنید و در حال زندگی کنید تا ببینید چه تغییرات مثبتی در زندگی شما رخ خواهد داد. فقط کافی است انتظارات خود را کمی پایین تر بیاورید.

دی ماه


امروز کارهای مهم را در الویت قرار  دهید تا به نتایج بهتری دست یابید . معنویت برای شما اهمیت بیشتری دارد . باید گذشته را فراموش کنید و در راه هدف تان قدم بردارید .  مطمئن باشید تصمیم درستی گرفته اید . زمان بیشتری را با خانواده و دوستان تان سپری کنید و لحظات خوبی در کنار آنها داشته باشید . امروز تحت تاثیر دیگران هستید . اگر فکر می کنید عشق تان با شما صادق نیست به رابطه تان فرصت دهید تا متوجه شوید که دچار سو تفاهم شده اید .

بهمن ماه

امروز  افرادی را می بینید که زندگی تان را متحول می کنند . پیشرفت قابل ملاحظه ای دارید و می توانید در مهمانی لحظات خاصی را برای خود رقم زنید . اگر دوستان تان را فراموش کرده اید با انها قرار ملاقات بگذارید . با کسانی که دیدار می کنید احترام را فراموش نکنید . امروز می فهمید که شخصی به شما علاقه دارد و از این مساله شگفت زده می شوید. اما در این راه عجله نکنید و با احتیاط قدم بردارد. آینده ای روشنی پیش روی هر دوی شما خواهد بود.

اسفند ماه

امروز شانس با شما همراه خواهد بود . منطق تان را کنار بگذارید واز لحظات و فرصت های زندگی استفاده کنید. فردی در زندگی تان تغییراتی ایجاد خواهد کرد . شاید کار جدیدی به شما پیشنهاد شود یا تغییراتی ایجاد شود که روی وضعیت کاری شما تاثیر مثبت داشته باشد. به ندای قلب تان گوش دهید تا زندگی تان دچار تغییر شود . اگر در رابطه عاطفی تان  مشکل دارید از همین حال برای حل مشکل اقدام کنید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز یکشنبه 11 مرداد 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-02T08:22:58+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است