دوشنبه ۹۷/۹/۱۹   Mon 18/12/10

فال روز یکشنبه 12 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 468 یکشنبه ۱۲ مهر ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز یکشنبه 12 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز حرف هایتان تاثیر زیادی روی اطرافیان می گذارد پس قبل از به زبان آوردن به آنها فکر کنید و به خوبی بسنجید تا پشیمان نشوید . هر کس به راحتی می تواند دیگران را آزار دهد پس مواظب حرف هایتان در دیدارهای حضوری یا مکالمات تلفنی باشید . به جای این که با قایق روی سطح آب بمانید به عمق آب بروید تا با دنیای زیر آب هم آشنا شوید و لذت های دیگر را تجربه کنید . اطرافیان در این شرایط با شما مهربان خواهند بود پس اگر خواسته ای از آنها دارید ، بهترین زمان برای به زبان آوردن است .

اردیبهشت ماه

امروز بهترین زمان برای انجام کارهایی است که به تمرکز بالایی نیاز دارد . قدرت تمرکز شما بسیار بالاست و به جستجو و کشف مسائل جدید علاقه زیادی دارید . اگر می خواهید با دوست تان تماس بگیرید اما جرات این کار را ندارید ، امروز وقت آن است که تلفن را بردارید و صادقانه تمام حرف هایتان را با او در میان بگذارید . در روابط عاطفی فکر می کنید بازیچه شده اید اما دیگر بس است ، باید قدرت و اراده واقعی تان را به عشق تان نشان دهید . نباید کسی از علاقه و مهربانی شما سو استفاده کند .

خردادماه

امروز انرژی زیادی دارید و می توانید هر کاری را به بهترین وجه انجام دهید و هر کاری که سر راهتان باشد را به خوبی کنترل کنید اما مواظب باشید زیرا ممکن است بهترین مدیران هم در شرایطی اشتباه کنند . هیچ کس از انسان مغرور خوشش نمی آید . یادتان باشد اگر دیگران دیدگاه متفاوتی با شما دارند به این معنی نیست که راه را اشتباه می روند پس قبل از هر کاری خوب فکر کنید . می خواهید رابطه ی جدی را شروع کنید و هر چه به موعد نزدیک تر می شوید استرس تان بیشتر می شود . با شریک زندگی تان در این باره صحبت کنید .

تیرماه

امروز می توانید کارهای متفاوتی را همزمان با هم انجام دهید زیرا انرژی و قدرت تان زیاد شده است . باید مواظب باشید دیگران درگیر کارهایتان نشوند زیرا هیچ کس از فرمان دادن شما لذت نمی برد . امروز بهترین زمان است تا با عشق زندگی تان روی کارهای مهمی تمرکز کنید . می توانید ایده های کاری که مدتی است در سر دارید را عملی کنید . اگر در کارهایتان به یک نقطه مشترک برسید ، در مسیر هیچ مشکلی نخواهید داشت و به اهداف تان خواهید رسید .

مردادماه

باید روی تصمیمات تان کنترل داشته باشید . دیگران به شما می گویند کدام انتخاب یا راه بهتر است اما باید در نهایت خودتان مصلحت کارخود را بدانید . نباید منتظر این باشید که دیگران برای زندگی شما تصمیم بگیرند بلکه باید خودتان به دنبال راه حل باشید . شما به خوبی جواب سوالات تان را می دانید و بهتر است بیشتر و دقیق تر درباره آنها فکر کنید . شخصی نظر شما را جلب کرده است که امروز با دیدن او متوجه می شوید که احساس تان واقعیت دارد . در زمانی مناسب احساسات تان را مطرح کنید .

شهریورماه


می خواهید کار جدیدی را انجام دهید که تجربه فوق العاده ای برای شما خواهد داشت و اطرافیان در این راه کمک تان می کنند . باید تلاش کنید تا زمانی که وقت و انرژی لازم را دارید با آنها همکاری کنید . می توانید با قدرت فعلی تان رابطه عاطفی خود را محکم کنید . این رابطه تا به حال خیلی معمولی پیش رفته است اما هر دو طرف از احساسات واقعی تان باخبر هستید . برای پیشرفت رابطه به هم فرصت دهید و مطمئن باشید خیلی زود شرایط ایده آلی فراهم خواهد شد .

مهرماه

شما قدرت فیزیکی زیادی دارید و می توانید از این قدرت به شیوه ی درست استفاده کنید . بهتر است به باشگاه های ورزشی سر بزنید و کمی تحرک داشته باشید . این روزها به حرف های اطرافیان ، موسیقی یا حتی صدای پرندگان توجه بیشتری نشان دهید تا معنای عمیق زندگی را درک کنید . کسانی که در زندگی اهمیت زیادی برایتان دارند را به خود نزدیک کنید و با بغل کردن آنها نشان دهید که چقدر برایتان ارزش دارند .


آبان ماه

امروز درس های زیادی برای پیشرفت دارید پس با دقت به آنها گوش دهید و برای پیشرفت زندگی تان به کار بگیرید . فکر می کنید اطرافیان تان ضعیف هستند و نیاز به رشد دارند ، بد نیست به خودتان نگاهی بیندازید شاید نیاز به کمی تغییر دارید . نباید دیگران را به آسانی از خودتان دور کنید زیرا می توانید چیزهای زیادی از آنها یاد بگیرید . اگر مجردید و به کسی علاقه مند هستید ، شاید او نیز از شما خوشش بیاید . در کنار هم می توانید در زمینه های مختلف زندگی پیشرفت کنید و حامی هم باشید.

آذرماه

امروز فضای زندگی تان کمی ناملایم است و باید خودتان را برای برخورد با دیگران که مثل شما نیستند ، آماده کنید . اگر از کسی انتظار انجام کاری را دارید خودتان هم باید کاری که او می خواهد را انجام دهید . حساسیت تان بیشتر از قبل شده است و باید برای خودتان کمی وقت بگذارید . در رابطه عاطفی تان تردید دارید و نمی دانید راهی که می روید درست است یا نه ؟ . به جای فرار از رابطه باید راه حلی برای بهبود آن پیدا کنید .


دی ماه

شما دوست ندارید مسئولیت های خودتان را به گردن دیگران بیندازید اما اگر احساس خستگی می کنید کمی از مسئولیت هایتان را کنار بگذارید . شما وظیفه تان را انجام داده اید و نباید نگران چیزی باشید . تمرکزتان را روی پیشرفت تان بگذارید واعتماد به نفس خود را بالا ببرید و برای رسیدن به اهداف تان تمام تلاش خود را بکنید . اگر عشق تان اشتباهی انجام داد او را ببخشید . شاید امروز لبخند زدن برایتان سخت باشد اما به زودی شرایط آرام خواهد شد.

بهمن ماه

امروز قدرت درونی زیادی دارید پس بهتر است رفتارهای بچه گانه را رها کنید و متناسب با سن تان رفتار کنید . اگر با اطرافیان ارتباط بیشتری داشته باشید می توانید دشمنان تان را کمتر کنید . نباید از انرژی تان برای جنگیدن با دیگران استفاده کنید و باید در برخورد با دیگران مطابق با رسم و رسوم ها رفتار کنید . شکی نیست که فرد خوبی برای زندگی آینده تان انتخاب کرده اید اما اگر شرایط ایده آل نباشد تمام برنامه هایتان بهم می خورد . پس عاقلانه رفتار کنید تا بتوانید بعد از تمام اتفاقات نفس راحتی بکشید.


اسفندماه

امروز باید ظاهر را کنار بگذارید و درون خود را بیشتر کشف کنید . اگر تمرکز تان را فقط یک مساله بگذارید از شناخت دیگر چیزها غافل خواهید شد . پس به جای شناکردن روی سطح آب به عمق بروید تا از کشف کردن چیزهای دیگر لذت ببرید . امروز با همسرتان گفت و گوی جدی خواهید داشت . اگر ایده ای در سر دارید آن را صادقانه بیان کنید و در رسیدن به اهداف تان مصمم باشید . باید حواستان باشد این کار را در شرایطی آرام و بدون دغدغه انجام دهید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز یکشنبه 12 مهر 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-10-04T09:04:43+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است