یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

فال روز یکشنبه 15 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 1146 یکشنبه ۱۵ آذر ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز یکشنبه 15 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز همه چیز از نظر شما عجیب و غریب است . شاید بهتر باشد کمی مسائل را جدی بگیرید و با نگاه دیگری به مسائل نگاه کنید . عدم تمرکز این روزها زندگی تان را دچار مشکل کرده و شاید بهتر باشد که بیشتر برای خود وقت بگذارید . ورزش هایی مثل یوگا هم می تواند کمک تان کند . برای سورپرایز کردن عشق تان از تخیلات قوی خود  استفاده کنید . اگر روابط عاطفی تان به مشکل خورده ، این کار تاثیر زیادی روی شما خواهد داشت و بعد از آن همه چیز به خوبی پیش می رود . پس زودتر برای انجام آن اقدام کنید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

اخیرا رابطه عاطفی تان به مشکل خورده و نگران به نظر می رسید . شاید بهتر باشد صداهایی که در سرتان زمزمه می شود را ساکت کنید . به کلاس یوگا بروید ، تنفس عمیقی داشته باشید و به این فکر باشید که هیچ چیز در این دنیا ارزش غصه خوردن را ندارد . این مشکل به زودی می گذرد و روزهای خوش را خواهید دید و می توانید به زندگی لبخند بزنید . اگر به کسی علاقه دارید ، دست از رویاپردازی بردارید و احساسات واقعی تان را بیان کنید . مطمئن باشید همه چیز به خوبی پیش می رود .

فال روز متولدین خردادماه

امروز مشکلات عاطفی ذهن تان را به خود مشغول کرده ، هر چند خیلی سخت است اما نباید بگذارید که این مشکلات به شما غلبه کند . شاید امروز دوستان تان برای کمک گرفتن به سراغ شما بیایند ، در این شرایط تنها تجربه های خود را به زبان نیاورید ، کمی هم به آنها فرصت دهید که خودشان را تخلیه کنند . با وفاداری و همکاری به موفقیت خواهید رسید . امروز برای اولین بار فردی را می بینید ، اما نباید خود و طرف مقابل را به کاری مجبور کنید ، فقط باید منتظر بمانید تا همه چیز مطابق با روال طبیعی خود پیش برود .

فال روز متولدین تیرماه

امروز به دنبال این هستید که تمام مسائل را تجزیه و تحلیل کنید و می توانید از قلب تان کمک بگیرید. البته تلاش به تنهایی جواب نمی دهد و باید گاهی از اطرافیان کمک بگیرید. امروز روز خیلی خوبی برای شما خواهد بود و می توانید احساسات و ایده هایتان را با اطرافیان در میان بگذارید و عشق تان را پید ا کنید. شاید از این که در شرایط سخت قرار گیرید احساس خوبی نداشته باشید. پس باید به خودتان خیلی سخت نگیرید.

فال روز متولدین مردادماه

امروز زیاد به اعماق آب نروید و روی سطح آب بمانید و از آفتاب استفاده کنید. باید محدودیت ها را رها کنید و هر کاری که دوست دارید انجام دهید. هیچ دلیلی برای ایستادن وجود ندارد، پس اجازه دهید از هیجانات زندگی استفاده کنید و از تک تک لحظات زندگی لذت ببرید. شاید شروع کار برایتان خیلی سخت باشد و دلتان بخواهد در رختخواب بمانید. توصیه می کنیم قدم اول را بردارید تا ببینید همه چیز به خوبی پیش می رود.

فال روز متولدین شهریورماه


امروز فکر می کنید فقط موج سواران ماهر می توانند در موج های بلند موفق شوند . چگونه درباره توانمندی های خود قضاوت می کنید در حالی که آنها را محک نزده اید و در آن شرایط قرار ندارید ؟ امرز می توانید روی تمام کارها کنترل داشته باشید و حتی از محدودیت ها هم فراتر روید ، خیال تان راحت باشد که از این کار پشیمان نمی شوید. شما امروز در مرکز توجه دیگران هستید و توجهات زیادی را به خود جلب می کنید . اگر مجرد هستید به زودی به یک مهمانی دعوت می شوید ومی توانید شریک زندگی تان را پیدا کنید.

فال روز متولدین مهرماه

یافتن راه حل های خوب آنقدر هم که فکر می کنید ، مشکل نیست تنها کافی است به خود و توانایی هایتان اطمینان داشته باشید . شاید آن چیزی که در پی آن هستید ، زیر سطحی که روی آن دست گذاشته اید باشد . تنها کافی است نگاه عمیق تری داشته باشید تا به پاسخ تمام سوالات تان دست یابید . امروز اتفاقی باعث می شود به فردی نزدیک شوید و صحبت کردن با او در شما علاقه ایجاد می کند . اگر می خواهید این رابطه ادامه دار باشد ، هر آنچه برایتان مهم است را به زبان بیاورید و در رفتارتان صداقت داشته باشید.


فال روز متولدین آبان ماه

امروز باید یک تصمیم قاطع بگیرید . ممکن است در روابط عاطفی تان دچار تردید شده باشید اما یا رومی رومی یا زنگی زنگی . بهتر است با هم حرف بزنید . شاید راهی که شما انتخاب کرده اید با مسیر همسرتان متفاوت باشد . در هر صورت اگر می خواهید رابطه خوب و ایده الی داشته باشید، باید به یک نقطه مشترک دست یابید . به جای تکیه به منطق به ندای قلب تان گوش کنید. یک پیشنهاد کاری در انتظار شماست ، نباید آن را از دست دهید زیرا وضعیت مالی تان را بهبود می بخشد.

فال روز متولدین آذرماه

امروز باید خودتان را از مشکلات رها کنید. شاید بهتر است مسیر زندگی تان را تغییر دهید و به جای افتادن در باتلاق مشکلات، از تپه ها بالا روید تا بالاخره به قله برسید. برای یک گفتگوی جنجالی و جدی با همسرتان آماده باشید. در این مکالمه باید از کلمات به درستی استفاده کنید زیرا می تواند شرایط شما را بهم بریزد. شما آدم صادقی هستید اما باید کمی صبر کنید تا به هر آنچه که شایسته شماست دست یابید.


فال روز متولدین دی ماه

وقت ارزش زیادی دارد و نباید برای بحث کردن راجع به مسائلی که دیگران درک نمی کنند تلف شود. از بحث های طولانی دور باشید و انرژی خود را صرف کارهای مهم تری کنید. شما می توانید نگاه عمیقی به مسائل داشته باشید اما دلیل ندارد همه مانند شما باشند. برای رسیدن به آرامش مدیتیشن کنید. اخیرا به عشق تان شک دارید و اعتماد کردن برایتان سخت است. با سکوت به هیچ چیز نمی رسید، باید با خودتان و او صادق باشید تا بتوانید با حرف زدن مشکلات را رفع کنید.

فال روز متولدین بهمن ماه

شما اعتماد به نفس پایینی دارید و همیشه فکر می کنید که اطرافیان می خواهند از کارها و رفتارهایتان ایراد بگیرند . در این زمان نیاز به آرامش دارید و دلتان نمی خواهد با مشکلات درگیر شوید. باید بدانید که شما تنها باید برای خودتان زندگی کنید و زیاد به نظر کسی اهمیت ندهید. قوانین و محدودیت ها را مطابق با نظر خود بر پا کنید و از زندگی تان لذت ببرید . اگر می خواهید روابط عاطفی رمانتیکی داشته باشید ، امروز بهترین فرصت است . با عشق تان به رستوران بروید و لحظات شیرین و شادی را در کنار هم سپری کنید.


فال روز متولدین اسفندماه

امروز به شما پیشنهاد کاری می شود و ممکن است مسئولیت هایتان بیشتر شود اما در عوض وضعیت مالی تان بهتر خواهد شد . پس شرایط را به خوبی بررسی کنید تا بتوانید تصمیم خوبی بگیرید و بعد از آن پشیمان نشوید . یکی از دوستان تان از شما دلگیر است ، با او صحبت کنید تا تمام ناراحتی ها و سوء تفاهمات برطرف شود . هر چند درباره آینده تان استرس دارید اما امروز خبرهای خوبی در این زمینه به شما می رسد ، پس امروز باید خوش بین باشید. 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز یکشنبه 15 آذر 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-06T08:17:02+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است