یکشنبه ۹۷/۹/۲۵   Sun 18/12/16

فال روز یکشنبه 17 خرداد

چاپ مطلب بازدید : 515 یکشنبه ۱۷ خرداد ۹۴

روزتان را با فالتان شروع کنید

فال روز یکشنبه 17 خرداد

فال روز

روزتان را با فالتان شروع کنید

اختصاصی بیست ستون:  

فروردین ماه

شما به دنبال ایده های تازه هستید و این ایده های تازه برایتان فرصتی ایجاد می کند که پله های موفقیت را طی کنید . اگر به دنبال هیجان در زندگی هستید شریک زندگی تان را غافلگیر کنید و به یک کنسرت بروید . امروز به ظاهرتان بیشتر اهمیت دهید ، روحیه اجتماعی و ارتباطات شما در این هفته زیاد خواهد بود پس از این فرصت نهایت استفاده را بکنید .خوشبختی نزدیک شماست ، بیرون از منزل بروید  و توانایی های خود را به دیگران نشان دهید.

اردیبهشت ماه

امروز انرژی زیادی دارید ، از این انرژی برای هدف های مهم زندگی تان استفاده کنید . در حال بالا رفتن پله های موفقیت هستید ، برای این منظور برخی از اخلاق های بد خودتان را تغییردهید .  اگر ذهن شما درگیر است دکوراسیون خانه تان را تغییردهید تا روحیه تان بهتر شود . اگر از کار و زندگی تان راضی هستید ، اگربرای کارهای منزل یا نگهداری از بچه ها به کمک نیاز دارید کسی را استخدام کنید . امشب را با معشوق تان بیرون از خانه خوش بگذرانید.

خردادماه

مشکلی دارید که روحیه شما را خراب کرده است ، نگران نباشید مشکلات حل خواهد شد . تحت هر شرایطی اعتماد به نفس تان را حفظ کنید . امروز بهترین فرصت است که خودتان را به دیگران نشان دهید و در جمع بدرخشید . امشب ارتباطاتتان را با دیگران افزایش دهید ، با دوستان و همکارانتان تماس بگیرید و شب را بیرون بگذرانید . ارتباطات شما امروز به بهترین صورت پیش خواهد رفت . خوش بین باشید و آنچه در ذهن تان می  گذرد را بیان کنید .

تیرماه

هفته قبل استرس زیادی داشتید ، این هفته آرامش خواهید داشت و از این فرصت از انرژی و احساساتتان استفاده کنید .اگر از شرایط خود راضی نیستید به خودتان استراحت دهید . با همسرتان شب را بیرون باشید و اگر مجرد هستید ، به دنبال کاری که از آن لذت می برید باشید و با دوست صمیمی تان قرار ملاقات بگذراید و در رستوران شام بخورید . موسیقی در کیفیت زندگی شما تاثیرخوبی خواهد داشت .

مردادماه

امروز ایده های جدیدی در ذهن تاان است که می توانید به موفقیت برسید . در مورد آینده تان تصمیم بگیرد و اگر در مورد تصمیم تان شک دارید در آرامش بنشینید و به آن فکر کنید و یا  از دوستان و اقوام خود کمک بگیرید . در این هفته تجربه های خوبی به دست می آورید اما در عشق زیاده روی نکنید . تمرکز خودتان را روی واقعیات بگذراید و از خیال پردازی دست بردارید . اگر آخر هفته با عشق تان نبوده اید ، امشب با او قرار ملاقات بگذرانید .

شهریورماه

شرایط جدیدی در زندگی شما پیش خواهد آمد و به اهدافتان نزدیک خواهید شد . درباره روشی که پیش گرفته اید بیشتر فکر کنید ، با توجه به اینکه گذراندن تعطیلات ذهن تان را باز کرده است . از این فرصت استفاده کنید . درباره روابط عاطفی تان به مشکل خورده اید و احساس می کنید فرد مقابل با شما تفاهم ندارد پس عجله نکنید و برای  حل مشکلات با او حرف بزنید . مسائل را از زاویه دیگر بررسی کنید و عجله نکنید .


مهرماه

امروز روز خوبی دارید و با توجه به اینکه آخر  هفته خوبی داشتید ، پس از مدت ها کار و خستگی انرژی زیادی دارید .  ایده های جدیدی در ذهن تان دارید و لازم است که این  ایده ها را عملی کنید . امشب حواستان به اطراف باشد که ممکن است از میان افرادی که ملاقات می کنید با فرد جدیدی آشنا شوید و عاشق شوید . اگر می خواهید روابطه تان ادامه پیدا کند ، در مورد اهداف زندگی خود با او صحبت  کنید .

آبان ماه

از امروز خود را برای ایجاد تغییرات آماده  کنید و تغییراتی را در کار و فعالیت های زندگی و روابط اجتماعی تان ایجاد کنید . تعطیلات خوبی را گذراندید و لازم است که تمام توجه خود را به زندگی متمرکز کنید . امروز برنامه ریزی خوبی برای کارهایتان انجام دهید و به دقت مرورکنید و زیاد احساسی برخورد نکنید . در محیط کار و زندگی خصوصی تان روابط عاطفی خوبی را تجربه خواهید کرد . احساسات خود را بیان کنید .


آذرماه

اخیرا به دنبال تغییراتی در شخصیت خود هستید و این موضوع ذهن شما را درگیر کرده است . تغییر شغل و محیط زندگی و دیدن افراد ناآشنا برای شما جذاب خواهد بود و همه چیز به بهترین شکل پیش خواهد رفت . لازم نیست خیلی جدی به  مسائل عاطفی نگاه کنید ، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت . در جمع دوستان فرد جدیدی را ملاقات می کنید که الهام بخش ذهن و قلب شما خواهد شد.

دی ماه

از مسائل عاطفی که اخیرا برای شما ایجاد شده است ناراضی هستید .شرایط جدید را تجربه کنید و تصمیم بگیرید ، تصمیم شما هرچی باشد پایان خوبی خواهید داشت . نگرانی به دلتان راه ندهید ، راه خوشبختی به سوی شما باز شده است . گذشته را فراموش کنید و تمرکز خود را به مسیر روبه روی تان بگذارید . قبل از اقدام به شروع هر رابطه ای در مورد آن فکر کنید . مراقب حرف زدنتان باشید که کلام شما نشان دهنده ذهن و شخصیت شماست.


بهمن ماه

امروز روحیه ریسک پذیری دارید . زیاده خواهی شما می تواند به برنامه هایتان آسیب برساند و روحیه تان را خراب کند . اگر یکی از دوستانتان با شما مخالفت کرد لج بازی را کنار بگذراید و با صحبت کردن مشکل را حل کنید . امروز رابطه عاطفی خوبی با فرد مورد علاقه تان دارید و این موضوع شما را خوشحال می کند . ایده های خودتان را مطرح کنید و از علاقه مندی هایتان بگویید . با گفتگو رابطه خوبی خواهید داشت .

اسفندماه

در روابط عاطفی تان اتفاق های عجیبی را پشت سر گذاشته  اید اما نگرانی های شما به پایان می رسد و به آرامش می رسید . حال را رها کنید و بر آینده تمرکز کنید . با آرامش بر مسئولیت ها و وظایف زندگی تان تمرکز کنید که در خانه ماندن و غصه خوردن کاری پیش نمی رود . فعالیت هایتان را به صورت جدی دنبال کنید و از نیازها و علاقه مندی هایتان با محبوب زندگی تان صحبت کنید . او می تواند از شما محافظت کنید و فرصت های تازه ای را به شما نشان دهد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز یکشنبه 17 خرداد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-07T09:41:50+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است