شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

فال روز یکشنبه 18 مرداد ماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 1060 یکشنبه ۱۸ مرداد ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز یکشنبه 18 مرداد ماه 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز روز پرهیجانی خواهید داشت و باید حواستان به فرصت هایی که برایتان ایجاد می شود ، باشد . اگر توانایی لازم را دارید وقت تلف نکنید و با دیگران رقابت کنید . امروز دوستان جدیدی خواهید یافت و نباید لبخند را فراموش کنید . در روابط عاطفی تان تغییر رویه دهید . فکرهای زیادی در سرتان است اما نمی دانید چگونه مدیریت شان کنید . با یک سفر کوتاه ذهن تان بازتر خواهد شد . در این صورت می توانید موقعیت فعلی تان را تغییر دهید .

اردیبهشت ماه

بعد از تلاش های بسیار به پیشرفت زیادی دست خواهید یافت . روی پروژه ای خیلی کار کردید و حالا بعد از ساعت ها تمرکز تصمیم آخر را بگیرید و کار را به پایان برسانید . نتیجه تلاش هایتان را خواهید گرفت و موفقیت تان را جشن بگیرید . برای حل مشکلات عاطفی تان وقت زیادی صرف کرده اید و حالا به نتیجه رسیدید که باید این وضعیت را تمام کنید . کمی به آینده، اولویت و ارزش های زندگی خود بیاندشید و با اراده ای راسخ در مسیری که به نظرتان بهترین است، پیش روید.

خردادماه

این هفته شور و اشتیاق زیادی خواهید داشت و سرشار از انرژی خواهید شد . شما فرد مهمی هستید که می توانید انرژی تان را با آنها به اشتراک بگذارید . دوستان صمیمی تان را دعوت کنید و با هم خوش باشید . امروز بهتر است روابط اجتماعی تان را تقویت کنید و از آن نهایت استفاده را کنید . با دقت بیشتری به مسائل عاطفی تان باید نگاه کنید زیرا شخصیت شما تغییر کرده است . رشد کردن، یکی از حقایق زندگی است و نباید از آن دلگیر باشد. به جای غصه خوردن، با آن پیش روید.

تیرماه

امروز انرژی زیادی ندارید اما نباید نا امید شوید . کارهایی را که به شما پیشنهاد می شود را انجام دهید . شروع برایتان سخت است اما به مرور به پیشرفت خوبی دست می یابید . باید در کارتان کمی سیاست به خرج دهید . شما معتقد به تغییرات ناگهانی هستید اما شاید بد نباشد در روابط عاطفی خود کمی آهسته تر پیش روید. باید قلب خود را باز بگذارید و احساسات خود را بیان کنید تا اتفاق های خوشایندی برایتان بیافتد. قدم اول را بردارید تا همه چیز خود به خود پیش رود.

مردادماه

فکر می کنید در آن واحد در مسیر زندگی در حال دویدن هستید اما کارهایتان را آن طور که باید انجام نمی دهید . این حس شما فردا از بین می رود . روی اولویت های زندگی تان تمرکز کنید تا قدم های بزرگی بردارید . از این که از مسیر زندگی خود و قوانین آن جدا شوید، نگرانید، اما تغییرات و چیزهای جدید همیشه هم بد نیستند. امروز وقت آن است تا تصمیم نهایی خود را بگیرید یا باید به اتفاق های جدید تن دهید یا باید در همان شرایط کسل کننده خود باقی بمانید.

شهریورماه

امروز باید به ظاهرتان اهمیت بیشتری دهید . به آرایشگاه بروید و مدل موهایتان را تغییر دهید . لباس های رنگی می تواند ظاهر شما را تغییر دهید . با این کارها از کسالت و بی حوصلگی فاصله می گیرید و جذاب تر از همیشه به نظر می رسید . امروز لحظات خاطره انگیزی را سپری خواهید کرد و به درخواست رابطه با فردی جواب مثبت می دهید . با انرژی و انگیزه بیشتر به سمت هدف تان قدم بردارید .

مهرماه


امروز با انرژی زیادی که دارید می توانید به تمام جنبه های زندگی تان فکر کنید . اگر شغل تان مناسب نیست در پی تغییر آن باشید . باید از خودتان بپرسید که به دنبال چه چیزی هستید  و مهارت هایتان را انتخاب کنید . زندگی تان نیاز به تغییر دارد و باید تصمیم گیری کنید . امروز به چیزهایی که در رابطه عاطفی خود در آینده به آن احتیاج دارید پی می برید و با توجه به آن باید درباره رابطه کنونی تان تصمیم بگیرید. نگران نباشید، زمین و زمان دست به دست هم می دهند تا بهترین را انتخاب کنید.

آبان ماه

شما باید در زندگی تان تغییراتی ایجاد کنید که این تغییرات به دلیل نارضایتی از شغل یا زندگی تان نیست . باید دقیقا بدانید از زندگی چه چیزی می خواهید . از هرفرصتی در زندگی تان باید استفاده کنید . برنامه ای برای مسافرت داشته باشید و به فکر  ادامه تحصیل باشید . امروز روز خاصی خواهید داشت که می توانید به پیشرفت زیادی دست یابید . رابطه عاطفی تازه ای را آغاز می کنید که باعث تغییرات مثبتی در تمام زمینه های زندگی شما خواهد بود.

آذرماه


با کسی ملاقات می کنید که تاثیر خوبی در زمینه شغل تان خواهد گذاشت . مدت هاست که در زندگی تان پیشرفتی نداشته اید ، از این فرصت استفاده کنید تا راههای جدیدی به سمت تان باز شود . هر چند ناامید هستید اما شغل قبلی تان را به همان روند ادامه دهید . چرا وقتی هنوز یک قدم هم برنداشته اید، منتظر تغییر هستید. عشق زندگی تان نیز در انتظار است  اما شما هنوز هم تردید دارید. بیایید صادق باشید، واقعا از زندگی چه می خواهید؟

دی ماه

زندگی شخصی و شغلی تان تغییر زیادی کرده است . اگر قادر به تغییر وضعیت خود نیستید دلسرد نشوید زیرا اتفاق های خوبی برای شما رخ خواهد داد . باید هدفمند قدم بردارید . امشب با عشق تان لحظات شیرینی را برای خود رقم بزنید . رازی در رابطه عاطفی تان وجود دارد که اگر می خواهید از آن باخبر شوید باید شیوه آشکارشدن آن را یاد بگیرید . با احتیاط حرکت کنید اما یادتان باشد هر چه بیشتر در این راه درنگ کنید، بیشتر پشیمان خواهید شد.

بهمن ماه


امروز خوشبختی را درک خواهید کرد و باید با چشم و گوش باز هیچ فرصتی را از دست ندهید زیرا ممکن است از جایی برسد که انتظارش را ندارید . در زندگی شخصی و شغلی تان تغییراتی ایجاد کنید و خود تان را برای تصمیم گیری آماده کنید . مشکلاتی در رابطه عاطفی تان رخ خواهد دارد و درباره آنها به نتیجه می رسید و راه حل خوبی به ذهن تان می رسد که باعث بهبود رابطه تان خواهد شد . حال که آمادگی این تغییر را در زندگی خود دارید، قدم اول را بردارید.

اسفندماه

امروز وضعیت مالی خوبی دارید و باید به جای پس انداز کردن بیش از حد وقتی را به خوش گذرانی بگذرانید . اما بهتر است با احتیاط قدم بردارید . امروز روابط اجتماعی خوبی خواهید داشت و بهتر است بعد ازظهر با دوستان و عشق زندگی تان باشید . اگر راجع به رابطه عاطفی تان حس خوبی ندارید دیدتان را تغییر دهید تا دیگر جنبه های زندگی برایتان آشکار شود . اگر عشق زندگیتان ناراحت تان کرده است باید برای بهبود رابطه قدم بردارید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز یکشنبه 18 مرداد ماه 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-09T08:22:37+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است