سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

فال روز یکشنبه 19 مهر 1394

چاپ مطلب بازدید : 931 یکشنبه ۱۹ مهر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز یکشنبه 19 مهر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز یکی از دوستان و یا همکارانتان حتی اگر از او هیچ سوالی نپرسید هم جواب همه مشکلات و پرسش های شما را خواهد داشت. درست است که مورد کمک واقع شدن خیلی خوب است، ولی اگر کسی زیادی در کارتان دخالت کند و مخصوصا اگر طوری رفتار کند که انگار بیشتر از شما می فهمد اصلا برایتان خوشایند نخواهد بود. با این حال باید خونسردی خودتان را حفظ کرده و از کوره در نروید. با آرامش از آنها تشکر کرده و بگویید که هر وقت به کمک نیاز داشته باشید خودتان آنها را در جریان قرار خواهید داد. مستقل بودن برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد و یکی از عناصر موثر در احساس خوشبختی است. 

اردیبهشت ماه

امروز دلتان می خواهد قدمی برای رسیدن به پروژه بزرگ بعدیتان بردارید، ولی باید پیش از دنبال کردن هر برنامه دیگری کارهای نصفه و نیمه تان را تکمیل کند. احساس می کنید امروز روز مهمی است و باید کار فوق العاده ای انجام دهید، ولی نمی دانید دقیقا از کجا باید شروع کنید. آنقدر گزینه های مختلفی پیش رو دارید که نمی توانید در مورد آنها تصمیم گیری کنید. باید ابتدا چیزهایی که حواستان را پرت می کنند از بین برده و روی هدف اصلیتان تمرکز کنید تا بتوانید بر اساس آن بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید و ببینید چطور می توانید به مقصدتان برسید. در رابطه با عشقتان در کلام و رفتارتان صبوری و درک بالایی که دارید را نشان دهید.

خرداد ماه

امروز دوست هایتان شما را تشویق می کند که فراتر از محدودیت هایی که برای خودتان تعیین کرده اید بروید، ولی شما ترجیح می دهید احتیاط کنید، چرا که حد و اندازه خود را خوب می دانید و خوشتان نمی آید کسی بخواهد شما را به انجام کاری که نمی خواهید وادار کند. شاید بخواهید در مقابل این رفتار دوستانتان با لجاجت و سرسختی تمام مقاومت کنید، با این حال بد نیست کمی به این موضوع فکر کنید؛ از دست دادن چنین فرصتی منطقی نیست. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که به پیشنهاد آنها خوب گوش کنید و خودتان با در نظر گرفتن جوانب و بی آن که تحت تأثیر دیگران قرار گرفته باشید تصمیم گیری کنید. داشتن اعتماد به خودتان کلید موقثیت شما خواهد بود.

تیر ماه

عدم تعادل بین مسئولیت های کاری و شخصیتان باعث شده است که انعطاف پذیری همیشگی شما به چالش کشیده شود. موقعیت های فوق العاده ای در یکی از این دو زمینه ممکن است برایتان فراهم شوند، ولی درگیری ها و وظایف شما نسبت به دیگری نمی گذارند بتوانید از فرصت هایی که برایتان پیش آمده اند استفاده چندانی کنید. صبور باشید و تصمیم گیری های مهم را به بعد از برطرف شدن این وضعیت واگذار کنید. وقت آن رسیده است که به کودک درونتان اجازه بدهید با خیال راحت و بی آنکه نگران داوری های دیگران باشد هر چقدر که دلش می خواهد بازیگوشی کند. حتی دیگران نیز شما را به نشان دادن جنبه واقعی شخصیتتان تشویق می کنند، پس نگران هیچ چیز نباشید.

مرداد ماه

امروز شما ممکن است دوستانتان را با رفتارهای افراطی و دور از انتظاری که از خود نشان می دهید تعجب زده کنید. ولی حقیقت امر این است که این وضعیت یک شبه به وجود نیامده است. شما مدتی است که به فکر تغییراتی بزرگ بوده اید که سطح انرژیتان را بالا برده و کاری کنند احساس بهتری نسبت به زندگی داشته باشید. خواه با کارهای تحسین برانگیزتان و خواه با کارهای عجیب و غریب، شما در هر صورت همیشه در مرکز توجه قرار خواهید داشت؛ انتخاب هر یک از این دو با خودتان است. به تقویت روابط خانوادگی و مسائل مربوط به خانه و خانواده بپردازید. وقت آن رسیده است که کدورت ها و مشکلاتی که در خانه وجود دارند را حل کنید.


شهریور ماه

گاهی آنقدر به افکار و نگرش های خود بها می دهید که فکر می کنید هر ایده دیگری به غیر از افکار و باورهای شما مسخره و غیر منطقی است. خوشبختانه در حال حاضر فرصتی برای شما فراهم شده است که این نگرش خود را کنار بگذارید و افکار و باورهای خود را مورد بررسی قرار دهید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا عقاید بازدارنده خود را کنار گذاشته و تغییراتی کلی در نگرش خود ایجاد کنید. برای این که این تغییرات به بهترین نحو ممکن صورت بگیرند باید بین منطق و احساسات درونیتان تعادل برقرار کرده و هردوی آنها را در نظر بگیرید. در ارتباط عاطفی خود خیلی جزئیات را مورد تجزیه و تحلیل قرار ندهید و اجازه ندهید منطقتان احساستان را مغلوب کند.


مهر ماه

پذیرش محدودیت هایی که شریک زندگیتان برایتان ایجاد کرده است امروز برای شما چالش بزرگی خواهد بود. خوشبختانه اتفاق خیلی خوبی خواهد افتاد که فرصت هایی برای دست یافتن به آنچه مدت هاست بیخیال آن شده بودید را برایتان فراهم خواهد کرد – طبیعتا این غافلگیری بعد از این همه مدت می تواند برایتان هیجان انگیز، گیج کننده و یا حتی ناراحت کننده باشد. مواظب باشید که اعتماد به نفس کاذب کار دستتان ندهد. بررسی دقیق منابع مالیتان به شما کمک خواهد کرد راه را برای موفقیت مالیتان در آینده هموار کنید. تا جایی که می توانید سبک زندگیتان را بهبود بدهید تا بتوانید خودتان را برای کارهای زیادی که در پیش رو دارید آماده کنید.


آبان ماه

امروز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید ولی هنوز نمی دانید بهترین راه برای انجام آنها چیست و در این مسیر چه ترتیبی باید اتخاذ کنید. احساس می کنید برای تصمیم گیری هنوز آماده نیستید ولی را نیز در نظر داشته باشید که با یک جا نشستن کاری درست نمی شود. کافی است دست به کار شوید تا کارها با سرعت زیادی روبراه شوند. به خودتان و آنچه احساس درونیتان به شما می گوید اعتماد داشته باشید و دلتان را به دریا بزنید. این اواخر در رابطه عاطفی شما فراز و نشیب های زیادی به وجود آمده اند، سعی کنید در رابطه خود تعادل ایجاد کنید. با طرف مقابلتان حرف بزنید و از او بخواهید در تحکیم رابطه تان به شما کمک کند.

آذر ماه


شما زمانی بسیار بیش از آنچه لازم است صرف بررسی احتمالات و تحلیل زوایای مختلف زندگی خود کرده اید. با وجود این که در طرح اصلیتان تغییری ایجاد نخواهد شد، ولی ممکن است در برنامه های خود برای رسیدن به آینده مطلوبتان تغییراتی ایجاد کنید. نمی دانید که آیا به شرایط فعلی می شود اعتماد کرد یا خیر و تعیین استراتژی مناسب برایتان کاری سخت به نظر می آید. به جستجوی حقیقت ادامه دهید و مطمئن باشید آن را خواهید یافت. انگار دست هایی از غیب به کمک شما آمده اند و بخت و اقبال با شما یار شده است. حتی اگر منبع اصلی این همه خوش شانسی را ندانید هم باید برای آن شکرگزار باشید.

دی ماه

ممکن است در حال حاضر کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید، ولی ذهنتان به دنبال رویاهای بلند پروازانه تان است. خوشبختانه شما به خوبی تفاوت موجود بین مسئولیت های فعلی و رویاهای رنگیتان را درک می کند، ولی این رویاهای شما هستند که روحتان را تغذیه می کنند و بدون آنها زندگی هیچ معنایی نخواهد داشت. اجازه ندهید وظایف حرفه ایتان شما را از دنیایی که برای خود ساخته اید دور کنند. بین هر دوی این امور باید تعادل برقرار کنید تا بتوانید احساس خوشبختی کنید. چنانچه از شما برای شرکت در مهمانی و یا مناسبت دیگری دعوت به عمل آمد از آن استقبال کنید، این موقعیت برای شما فرصت آشنایی با افراد مهمی را فراهم خواهد کرد. 


بهمن ماه

امروز خودتان هم از این که چطور ناگهان اینقدر همه چیز پر جوش و خروش و گیج کننده شده است در تعجب هستید و دلتان می خواهد کاری در این زمینه بکنید. عکس العمل های ناگهانی و حساب نشده راه حل درستی برای این موضوع نخواهند بود و ممکن است پیامدهایی داشته باشند که اوضاع از اینی که هست بهم  ریخته تر شود. برای رسیدن به موفقیت بیشتر با قدم های کوچک و حساب شده پیش بروید، لازم نیست ناگهان همه چیز را زیر و زبر کنید. باید یاد بگیرید که چه وقت از حرکت ایستاده و چه وقت به جلو گام بردارید. تا آخر امسال موفقیت های کاری بسیار بیش از آنچه که انتظارش را داشته اید به دست خواهید آورد. 

اسفند ماه

امروز ممکن است مسائل پیش بینی نشده در زمینه امور مالی پیش بیایند که حل کردن آنها به سرعت امکان پذیر نخواهد بود، چرا که تمام اطلاعات لازم مرتبط با آنها را در دست ندارید. برای حل این مشکل کافی است نگاهی به حساب و کتاب های قبلی و یا دسته چکتان بیندازید، لازم نیست منتظر بمانید تا حقایق خودشان به سراغ شما بیایند. اگر به کمک نیاز دارید خجالت نکشید و تقاضای کمک کنید، شاید فرد دیگری بتواند نکته ای که از چشم شما مخفی باقی مانده است را دریابد. قبل از این که اقدام به کاری کنید برای آن یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده داشته باشید. هر چقدر در برنامه ریزیتان صبورتر باشید نتایج بهتری به دست خواهید آورد و موفق تر خواهید بود.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.61(57 رای) | زمان دقیق: 2015-10-11T08:05:05+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است