دوشنبه ۹۷/۴/۲۵   Mon 18/7/16

فال روز یکشنبه 22 آذر 1394

چاپ مطلب بازدید : 639 یکشنبه ۲۲ آذر ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز یکشنبه 22 آذر 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز روز خوبی برای کنجکاوی و ماجراجویی شماست ، پس به دنبال هر چیزی که ذهن تان را مشغول کرده است بروید . هر چند امروز زیاد به فکر عاشقی و روابط عاطفی نیستید اما دلتان می خواهد رمانتیک باشید . اگر با کسی قرار ملاقات دارید ، تمام نگرانی هایتان را کنار بگذارید و برای ملاقات تان درنگ نکنید زیرا بهترین فرصت برای صحبت کردن است . انجام فعالیت های گروهی به شما نشاط می دهد پس به باشگاه های ورزشی یا مکان های فرهنگی بروید.

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

این روزها کمی بی حوصله هستید اما امروز فرصت خوبی برای به دست آوردن انرژی از دست رفته تان است . توصیه می کنیم به اطراف شهر بروید و از مکان هایی که تاکنون ندیده اید بازدید کنید . هر چیزی امروز برایتان جذابیت بیشتری خواهد داشت و اطرافیان نیز بیشتر به سمت شما جذب می شوند و با شما رابطه بهتری خواهند داشت . به زودی رابطه عاطفی و شغلی شما دچار تحول می شود و می تواند تاثیر مثبتی روی روحیه شما بگذارد.

فال روز متولدین خردادماه

شما در بین هر کسی محبوب هستید و این خصلت خوب تان بیش از پیش به چشم اطرافیان می آید . روزتان را با انرژی شروع کنید ، خانواده و دوستان تان حساب ویژه ای روی شما باز می کنند و دلشان می خواهد مدیریت هر کاری را به شما واگذار ک نند . هر چند از این مساله راضی هستید اما نباید کارهای شخصی تان را فراموش کنید . برای خود هدیه کوچکی بخرید یا کارهای مورد علاقه تان را انجام دهید شاید هم دلتان بخواهد تنها باشید ، در هر صورت به خودتان اولویت بیشتری دهید.

فال روز متولدین تیرماه

امروز از همان روزهایی است که عاشقش هستید . اکنون آرامشی که به دنبالش بوده اید به زندگی تان وارد شده است و زندگی تان در تعادل کامل است . شما توانایی های زیادی دارید و در انجام هر کاری موفق خواهید بود . اکنون باید کمی از مشغله های شغلی تان بکاهید و برای خود و علاقه مندی هایتان زمان بیشتری بگذارید . شاید بد نباشد یک دورهمی بگیرید و دوستان خود را دعوت کنید و در کنار آنها خوش بگذرانید.

فال روز متولدین مردادماه

امروز با دنیای اطراف تان ارتباط بهتری خواهید داشت . هوا آفتابی و دل انگیز است و می توانید از این هوای بکر انرژی بگیرید . شما برای رسیدن به اهداف تان تلاش زیادی کرده اید و به زودی به نتایج مورد انتظارتان دست خواهید یافت ، به طوری که از خود و زندگی تان احساس رضایت خواهید داشت . امروز آرام باشید تا برای ادامه هفته انرژی کافی داشته باشید. کارهای نیمه تمامی را که باید به اتمام برسانید، به روز دیگری موکول کنید.

فال روز متولدین شهریورماه

امروز جذابیت زیادی دارید و انرژی تان غوغا می کند . اگر هدفی دارید ، امروز بهترین فرصت برای اولین قدم است . به ندای درونی تان گوش کنید و نگران مسیر هم نباشید تا بهترین راه را به شما نشان دهد . قبل از این که افکارتان را به زبان اورید درباره آنها خوب فکر کنید زیرا ممکن است در آینده ای نزدیک پشیمان شوید . اگر به دنبال پیدا کردن عشق تان هستید ، امروز اولین قدم را بردارید . البته در این کار زیاده روی نکنید تا به عشق دلخواهتان برسید.


فال روز متولدین مهرماه

اخیرا روزهای سختی را پشت سر گذاشته اید ، محدودیت های زیادی داشتید و طوری این محدودیت ها سد راهتان بودند که نمی توانید طوری که می خواهید عمل کنید . در ذهن تان رویاهای زیادی دارید که برای آن تلاش زیادی کرده اید ؛ نگران نباشید به زودی نتیجه تلاش هایتان را مشاهده خواهید کرد . تنها کافی است با آرامش فراوان به مسیر خود ادامه دهید . امروز بهترین فرصت برای تحت تاثیر قرار دادن عشق تان است . نیروی زیادی در عالم وجود دارد که شما را شاد و خشنود خواهد کرد.

فال روز متولدین آبان ماه

امروز دلتان می خواهد برای قدردانی از زحمات و محبت های شریک زندگی تان او را سورپرایز کنید . البته به خواسته تان می رسید و رابطه تان قوی تر از قبل خواهد شد . باید اشتباهات گذشته را فراموش کنید و یادتان بماند که اصلی ترین عامل در موفقیت رابطه عاطفی صداقت است . امروز برای انجام هر کاری انرژی و انگیزه دارید . اکنون زمان خوبی است که به ایده هایتان رنگ واقعیت دهید و کارهای نیمه تمام تان را تمام کنید.


فال روز متولدین آذرماه

امروز ذهن تان به شدت درگیر است و در یک لحظه هزاران فکر می کنید . اهداف زیادی دارید که دلتان می خواهد هر چه زودتر به آنها برسید . به شما توصیه می کنیم تمام اهداف و آرزوهایتان را روی کاغذی نوشته و با دقت بررسی کنید تا ببیند کدام یک از آنها امکان تحقق دارد یا به کدام یک زودتر می توانید برسید . قبل از خواب پیاده روی کنید تا خواب راحت تری را تجربه کنید.

فال روز متولدین دی ماه

امروز فرصت خوبی فراهم می شود تا با تمام کسانی که چند وقت گذشته درگیری داشته اید ، ارتباط بهتر و دوستانه تری برقرار دهید . امروز برای شما روز صلح و آشتی است . پس این فرصت را  از دست ندهید و برای بهتر شدن روابط عاطفی تان تلاش کنید . امروز که انرژی زیادی دارید از آن نهایت استفاده را کنید . باید محدودیت ها را کنار بگذارید و خود را برای تجربه چیزهای جدید آماده کنید . نباید از تغییر در سبک زندگی تان بترسید زیرا با تغییر به پیشرفت بیشتری می رسید.


فال روز متولدین بهمن ماه

امروز تلاش می کنید دل فردی را به دست آورید ؟ آیا برای دست یابی به هدف تان وقت و انرژی زیادی صرف می کنید ؟ امروز روز خوبی برای شماست . برای عشق تان یک متن عاشقانه بنویسید و با هم یک شام رمانتیک بخورید . اگر همسرتان ایده های غیرمنطقی زیادی دارد، به جای این که با او مخالفت کنید درباره آنها با همدیگر صحبت کنید. اگر بتوانید آنها را برای خودتان روشن و واضح کنید ممکن ست در پیشرفت کاری شما موثر باشند.

فال روز متولدین اسفندماه

از امروز استفاده کنید و از جمع خانواده تان لذت ببرید . امروز فضای خانه سراسر صلح و آرامش است و باید از این فرصت استفاده کنید تا در تمام هفته پرانرژی و شاداب بمانید . اگر شرایط لازم را دارید با عشق تان یک شام عاشقانه و خوشمزه بخورید . باید نسبت به ایده های جدید نگرش گشاده رویی داشته باشید . با انعطاف پذیری و ایجاد تغییرات  لازم شادی بیشتری به زندگی شما راه می یابد.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.86(108 رای) | زمان دقیق: 2015-12-13T08:04:54+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است