یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

فال روز یکشنبه 22 فروردین ماه 1395

چاپ مطلب بازدید : 1151 یکشنبه ۲۲ فروردین ۹۵

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز  یکشنبه 22 فروردین ماه 1395

فال روز 22 فروردین

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین فروردین ماه

امروز میان آنچه فکر می کنید قادر به انجام هستید و آنچه واقعا در طول روز انجام خواهید داد اختلاف وجود دارد . اگر اهداف تان خیلی رویایی باشد نسبت به خود و تمام افرادی که در اطرافتان هستند احساس ناراحتی و خشم خواهید داشت و به نتیجه خوبی نخواهید رسید . اصلا دوست ندارید ببینید به انتظارات دلخواهتان نرسیده اید . اگر عملکردی منطقی داشته باشید و برنامه روزانه تان بر طبق واقعیت باشد به موفقیت زیادی می رسید و در پایان شب احساس رضایت نسبت به خود و اطرافتان خواهید داشت و با خیال راحت به خواب می روید .

فال روز متولدین اردیبهشت ماه

امروز به دنبال اهداف جدید نباشید و به ارزش های خود پایبند بمانید تا به پیشرفت قابل توجهی برسید . اگر نسبت به اهداف تان شور و ذوق داشته باشید مقاومت در برابر عوامل بازدارنده درونی برایتان راحت تر خواهد بود . زمانی که کارهایی در برنامه تان دارید ، به جای کارهای بدون هدف قدم های کوچکی برای دست یابی به هدفی بزرگ باشد انجام آنها برایتان آسان تر خواهد بود . برای رسیدن به نتیجه بهتر با سرعت کم اما با اطمینان جلو بروید و پایه ای اساسی برای دست یابی به هدف خود ایجاد کنید . با اراده و پشتکار به موفقیت دست می یابید .

فال روز متولدین خردادماه

امروز تمام کارهایتان بر طبق انتظار قبلی پیش می رود ، اما به قدری اتفاقات جدید در حال رخ دادن است که نمی توانید خود را با تمام آنها وفق دهید . شاید فکر کنید یک جای کارتان لنگ می زند . اما این همان جزر و مد احساس تان تحت تاثیر شرایط کیهانی است . با این وجود با احساسات درونی تان هماهنگ باشید و اجازه دهید شما را راهنمایی کند تا بدانید چه زمانی جلو بروید و چه زمانی عقب نشینی کنید . اگر پیشرفت کمی دارید نگران نباشید و از امروزتان لذت ببرید . نباید خیلی خود و زندگی را جدی بگیرید . امروز زمانی را به ورزش و فعالیت اختصاص دهید زیرا نیاز زیادی به این کار دارید  .

فال روز متولدین تیرماه

امروز اگر فکر کنید مورد تایید اطرافیان ، دوستان و همکاران تان هستید اعتماد به نفس تان بالا می رود . این بالا رفتن اعتماد به نفس سبب باز شدن افق های پیش روی تان خواهد شد ، زیرا از شرکت در بحث ها ترسی نخواهید داشت . اما باید بدانید که طرف مقابل می تواند بدون این که با شما مخالف باشد با نظرتان مقابله کند و این به معنای دشمنی نیست .احساسات خود را تأیید کنید، ولی آنها را از واقعیت ها جدا نگاه دارید. داشتن یک مکالمه سال و منطقی باعث بالا رفتن احترام شما خواهد شد.

فال روز متولدین مردادماه

شاید امروز دلتان بخواهد مشکلات کاری تان را شوخی بگیرید ، زیرا فکر می کنید این رویه در این شرایط بهتر از سخت گیری زیاد در کارها به شما و پیشرفت کاریتان کمک می کند . اما اکنون این بهترین استراتژی ممکن نیست و باید عملکرد متعادل تری داشته باشید . با این حال نباید به خاطر اشتباهات گذشته واهمه داشته باشید ، حس مسئولیت پذیری در حال حاضر بهتر از این است که فرض کنید همه چیز خود به خود حل می شود و نیاز به کار خاصی نیست . امروز عصر بدون این که به مسائل مالی و مشکلات تان فکر کنید کمی تفریح داشته باشید .


فال روز متولدین شهریورماه

امروز اطلاعات زیادی به دست تان می رسد که شاید کمی گیج کننده باشد . شما از به دست آوردن این اطلاعات خیلی خوشحال می شوید ، اما به قدری حجم اطلاعات زیاد است که نمی توانید اعتبار آنها را تشخیص دهید . پس چرا خودتان را اذیت می کنید ؟ نیازی به تجزیه و تحلیل نیست ، تنها آنها را ذخیره کنید تا در فرصتی دیگر و با ذهنی آماده آنها را بررسی کنید . امروز یکی از همکاران تان بی حوصله و بد اخلاق است و به سختی می توانید تحملش کنید . در هر صورت تسلیم خواسته هایش نشوید ، هر کسی باید مسئولیت های خود را انجام دهد .

فال روز متولدین مهرماه

امروز ظاهرا برنامه هایتان طبق برنامه جلو می رود ، اما اگر تصور کنید که قرار است در آخر شب همه چیز همان طور که می خواهید باشد با مشکل رو به رو می شوید . با این حال شاید در روابط تان دچار غافلگیری شوید ، شما می توانید با هنرمندی خودتان را با شرایط بوجود آمده ، حتی اگر مطلوب نباشد ، هماهنگ کنید . اما باید بدانید که نمی توانید بر طبق برنامه ای که منطقی نیست جلو رفت و توقع موفقیت داشت . انعطاف پذیری به شما کمک می کند تا تغییرات لحظه ای و ناگهانی بوجود آمده در برنامه هایتان را به تجربه ای دلنشین تبدیل کنید .


فال روز متولدین آبان ماه

شما مدام سعی می کنید بر طبق برنامه های قبلی جلو بروید و با این کار زندگی برایتان بسیار پیچیده خواهد شد . امروز برای واکنش نشان دادن نسبت به هر اتفاق غیر منتظره ای انرژی دارید . شاید نگرش همراه با اعتماد به نفس از نظر دیگران ناراحت کننده باشد ، اما آنها سریعا به شما اعتماد می کنند و وظایف سخت را به عهده تان می گذارند . اجازه ندهید اعتماد به نفس زیاد سبب شود بار سنگینی روی دوش خود بگذارید که له شوید . به جای این که بخواهید همه کارها را یک تنه انجام دهید، سعی کنید یک کار را کامل و درست به انجام برسانید.

فال روز متولدین آذرماه


شما امروز می توانید با کسانی که قبل از این شما و توانایی هایتان را دست کم گرفته اند با موفقیت رقابت کنید . اما شاید فکرکنید این رقابت عاقلانه نیست و فقط وقت وانرژی تان را هدر می دهد . نباید قضاوت دیگران سبب شود دست از رویاها و خواسته های خود بردارید . حتی اگر از نظر اطرافیان خیلی منطقی نباشد باز هم حق دارید که به دنبال خوشگذرانی یا انجام کارهای مورد علاقه تان باشید . راز خوشبختی این است که خود و جایگاه تان را بشناسید و از زندگی خود نهایت لذت را ببرید .

فال روز متولدین دی ماه
شما ممکن است فکر کنید که از رها کردن کنترل اوضاع، به جای کمک کردن به شما در راه رسیدن به اهدافتان، می تواند رسیدن شما به موفقیت را به تأخیر بیندازد. امروز بهتر است نظرات و ایده هایتان را به زبان نیاورید تا به نفع تان تمام شود . شما وقتی دست به اقدام می زنید خیلی خوب کار می کنید ، پس نگران نباشید و این ریسک را بکنید . سخت گیری نکردن برای دست یابی به خواسته ها بیشتر از آنچه که فکر کنید برای شما نتیجه بخش است .


فال روز متولدین بهمن ماه

امروز کنترل اوضاع را به دست همکاران و دوستان تان دهید تا به آرامش خوبی برسید . شاید اولین عکس العمل شما این باشد که بخواهید افرادی که دوست دارند کنترل و مدیریت امور را به دست بگیرند به چالش بکشانید ، اما اگر بگذارید یک نفر دیگر  مسئولیت کارها را به عهده بگیرد می توانید نفس راحتی بکشید و به خود استراحت دهید . اگر برای خود بیشتر وقت بگذارید اعتماد به نفس تان بالاتر می رود و انرژی تازه ای به دست می آورید که به شما توان دوبرابری می دهد تا برای رسیدن به اهداف تان تلاش بیشتری داشته باشید و دست یابی به موفقیت برایتان آسان تر شود .

فال روز متولدین اسفندماه

امروز آرام و قرار ندارید و نمی توانید یک جا بنشینید . با این حال درگیری ذهنی و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید ، می خواهید همانند ماهی بی قرار خود را به آب برسانید و  در دریای رضایت عاطفی غوطه ور شوید . اگر خواسته هایتان روشن باشد نیازی به وقت تلف کردن نیست . در بیان خواسته هایتان صداقت داشته باشید تا بتوانید به آنها برسید . اگر کارهایتان مطابق با اهداف تان باشد دیگران هم شما را برای دست یابی به هدف کمک می کنند . دیدن یک فیلم هیجانی و اکشن بعد از تمام شدن کارها حالتان را بهتر می کند .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز یکشنبه 22 فروردین ماه 1395

رای شما :
زمان دقیق: 2016-04-10T10:08:09+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است