شنبه ۹۷/۴/۳۰   Sat 18/7/21

فال روز یکشنبه 24 خرداد

چاپ مطلب بازدید : 596 یکشنبه ۲۴ خرداد ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز یکشنبه 24 خرداد

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون:  

فروردین ماه

استرس هایی که این چند وقت داشته اید تمام می شود و پایان خوشی در انتظار شما است و ممکن است این فشارها تا هفته های آینده ادامه داشته باشد . باید تصمیم مهم زندگی تان را بگیرید . این هفته انرژی لازم برای روابط عاشقانه تان خواهید داشت و با فردی قرار ملاقات می گذارید . مراقب حرف زدنتان باشید و با دیدن فرد احساس نزدیکی می کنید و هرچه در ذهن دارید بیان می کنید . در حرف زدن زیاده روی نکنید .


اردیبهشت ماه

شما فردی پرکار و با اراده هستید که دست از تلاش برنمی دارید . مشکلاتی که هفته گذاشته داشته اید کمی استرس به شما داده است ، از قدرت خود برای کنترل بیشتر روی زندگی تان استفاده کنید . در محل کار فعال تر باشید تا بیشتر به چشم بیایید . به سمت رابطه ای هل داده می شوید اما هنوز آمادگی رابطه جدید را ندارید . بهتر است با شخص موردنظر قرار بگذارید و برای رسیدن به آرامش ، احساسات واقعی تان را با او در میان بگذارید .


خرداد ماه

شما هفته گذشته به این نتیجه رسیده اید که قدرت احساسات شما بیشتر از آن است که فکرش را می کردید . به بیان دیگر آنچه از دل برآید ، لاجرم بر دل نشیند . باید به ذهن و بدن خودتان کمی استراحت دهید . این هفته آرامش خوبی خواهید داشت و برای این که  آرامشتان تداوم داشته باشد بهتر است کارهای مورد علاقه تان را انجام دهید و با افرادی که به شما  انرژی منفی منتقل می کنند معاشرت نکنید .تیرماه

هفته خوبی دارید و نباید منتظر معجزه باشید .  بهتر است در رژیم غذایی و سبک زندگی تان تغییر دهید . رابطه احساسی شما رو به پیشرفت است و می توانید مشکلات عاطفی تان را حل کنید . امروز عشق زیادی دارید و پر از انرژی هستید . اگر می خواهید با فردی امروز برای اولین بار قرار ملاقات بگذارید ،  امروز وقت مناسبی نیست و روز دیگری این قرار را ست کنید . بهتر است امروز به ذهن تان استراحت دهید.

 

مرداد ماه

کارهای زیادی دارید که عقب افتاده است . برای اهداف زندگی تان برنامه ریزی کنید و قبض های پرداخت نشده را تسویه کنید و مشکلات حل نشده را برطرف کنید . کارهای زیادی دارید بهتر است آنها را انجام دهید و پس از تمام شدن با سرعت و انرژی بیشتری به سمت جلو حرکت کنید . اگر در روابط عاطفی تان به مشکل  خورده اید و دوست ندارید ابراز عشق کنید، اشکال ندارد با او صحبت کنید تا مشکلات و دل گیری هایتان برطرف شود.


شهریورماه

امروز انرژی زیادی دارید و می خواهید کارهایی که دوست دارید را دنبال کنید و به کارهایی که تمایلی به آنها ندارید از خودتان دورکنید . این رفتارتان کاملا طبیعی است ، تمام چیزهایی که در زندگی ما وجود دارند ، با هم در ارتباط  اند و ما به همان نسبت برای کارهای مورد علاقه خود وقت می گذاریم باید برای کارهای ناخوشایند هم وقت بگذارید . بهتر است در زندگی نرم باشید و احساساتتان را صادقانه و واضح ابراز کنید.

 


مهرماه

شما به جزئیات زندگی توجهی ندارید و علاقه ای به فکر کردن  در مورد جزئیات ندارید ، بهتر است به اطراف خود نگاه کنید تا ببینید جزئیات چه نقشی در زندگی شما ایفا می کند . بهتر است با دید دیگری به مسائل نگاه  کنید و بدانید واقعیت همیشه شیرین نیست . با عشق تان قرار بگذارید و به سینما ، دوچرخه سواری یا پیک نیک بروید . در آخر هفته عشق آتشینی را تجربه می کنید و به رویاهایتان خواهید رسید.

 

آبان ماه

در این هفته انرژی زیادی دارید و می خواهید از این انرژی استفاده کنید و شغل تان را تغییر دهید اما بدانید این تغییر شغل یا تغییردوستان کار سختی است . شاید لازم است وقت بیشتری را برای رها شدن از این وضعیتی که به آن علاقه ندارید صرف کنید ، زیاده روی نکنید و انرژی خودتان را برای روزهای خاص نگه دارید . منتظر یک سورپرایز باشید.

 


آذر ماه

می خواهید سبک زندگی تاان را تغییر دهید و یا از رابطه عاطفی ای که در آن هستید خارج شوید اما از وابستگی تان می ترسید و فکر می کنید که آزادی تان محبوس شده است. در این هفته ارتباطات خودتان را افزایش دهید . با فردی که برای شما اهمیت دارد ملاقات خواهید کرد . بهتر است درباره ایده های جدیدتان با او صحبت کنید تا برای او جذابیت ایجاد کنید . اگر می خواهید قرار بگذارید یک رستوران رمانتیک و پر از شمع را پیشنهاد میکنیم.

 

دی ماه

ارتباطات خود را با دیگران بیشتر کنید تا به رشد و موفقیت های بیشتری برسید . از رویا و تخیلات خود بیرون بیایید و در واقعیت زندگی  کنید  . انرژی شما باعث می شود به سمت دوستانتان بروید و از بودن در کنار آنها لذت ببرید . اگر به فکر یک مهمانی هستید ، فضایی رمانتیک را انتخاب کنید . اگر مجرد هستید و به دنبال عشق می گردید، کسی که در ذهن تان است و به او علاقه دارید را به مهمانی تان دعوت کنید.


 

بهمن ماه

امروز روحیه ریسک پذیری شما افزایش یافته است  و کارهایی که از انجام دادنش واهمه داشتید شروع خواهید کرد . در مورد اهداف زندگی تان بیشتر فکر کنید . زندگی عاطفی تان با هیجاناتی روبه رو است ، بهتر است کمی فضا را تغییردهید و ذهن تان را خالی کنید و برای برقرای ارتباط با عشق تان روش های جدیدی را امتحان کنید . اگر می خواهید رشته تحصیلی تان را عوض کنید قبل از هرکاری با افراد کاردان و با تجربه مشورت کنید.

 

اسفندماه

شما فرد منعطفی هستید و این خصوصیت ویژه شما در این هفته افزایش می یابد . بهتراست کمی به خودتان استراحت دهید . هفته خوبی را پیش رو دارید و آرامش خوبی را تجربه خواهید کرد . روی زندگی عاطفی تان تمرکز کنید ، برای این کار به ثبات فکری نیاز دارید . اگر هدفمند به دنبال کارهایتان باشید موفقیت های بیشتری را کسب خواهید کرد . آخر هفته برنامه مفرح و شادی را برای خودتان برنامه ریزی کنید و کمی به هیجان نیاز دارید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.76(77 رای) | زمان دقیق: 2015-06-14T11:45:52+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است