سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

فال روز یکشنبه 25 مرداد 1394

چاپ مطلب بازدید : 597 یکشنبه ۲۵ مرداد ۹۴
موضوع : فال گیر    کافه بیست

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز یکشنبه 25 مرداد 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز افکارتان بهم ریخته  است و نمی توانید فکرتان را متمرکز کنید . اگر تمرکز کافی ندارید اقدام به تصمیم گیری نکنید تا ذهن تان به حالت طبیعی باز گردد . با دوست یا عشق تان قرار ملاقاتی خواهید داشت که باعث می شود تغییراتی در زندگی تان ایجاد شود و فرصتی فراهم شود تا چشم تان به روی حقیقت باز شود . هر چند خیلی خوب نمی توانید حقیقت را قبول کنید اما با کمک دیگران خود را با حقایق هماهنگ خواهید کرد .

اردیبهشت ماه

امروز فکرتان بهم ریخته است و نمی توانید حقایق را به خوبی درک کنید . احساسات تان را کنترل کنید و با عقل و منطق تصمیم گیری کنید . با تمرکز می توانید از مسائل را از دیدی جدا از احساسات بررسی کنید و به نتایج بهتری دست یابید . با دیگران مشورت کنید . امروز فرصتی ایجاد می شود تا با فرد خاصی ملاقات داشته باشید و در مورد موضوعاتی که تا به حال پنهان کرده بودید، با او صحبت کنید.

خردادماه

اگر از هر چیزی بترسید با آن مواجه و احتیاج پیدا خواهید کرد . در شرایطی هستید که به سختی می توانید مسائل را درک کنید پس روی آنها اصرار و پافشاری نکنید . بر ترس تان غلبه کنید و با شجاعت قدم بردارید . زمانی که به نوک قله برسید آرامش را  حس خواهید کرد و می توانید از مناظر زیر پایتان لذت ببرید . امروز چند قدم به هدف تان نزدیک تر خواهید شد. از فرصت هایی که مقابل تان قرار می گیرد، استفاده کنید.

تیرماه

امروز از این که خانه ای مرتب و تمیز دارید به خود افتخار می کنید . یک قدم جلوتر از دیگران هستید و شاید خودتان به این مساله واقف نباشید اما برای همه واضح و روشن است . شما فرد کمال گرایی هستید اما امروز حوصله کار کردن ندارید . بهتر است کمی به خودتان استراحت دهید . رابطه عاطفی تان با شریک زندگی تان عمیق تر می شود .اگر چه گذشته خوبی را پشت سر گذاشته اید اما بهتر است در مورد آینده نیز از همین حالا تصمیم بگیرید.

مردادماه

امروز فکر میکنید در دامی گرفتار شده اید و راه فراری ندارید . دوستان تان اصرار دارند تا با دید آنها به مسائل نگاه کنید اما خانواده تان در طرف دیگری قرار دارند و نظرشان متفاوت است . شما باید ماسک های مختلفی به صورت تان بزنید و باعث شده است تا واقعیت را فراموش کنید و مجبورید در این وضعیت تصمیم بگیرید . رابطه عاطفی شما با فردی عمیق تر از آنچه فکر را بکنید می شود و با کمک او قادر خواهید بود زندگی خود را شادتر از قبل سازید.

شهریورماه

با پنهان کردن حقیقت به موفقیت نخواهید رسید . باید  احساسات واقعی تان را بیان کنید تا انرژی و آزادی بیشتری را در درون تان احساس کنید . فضای اطراف تان به زودی خوشایند خواهد شد و می توانید با افراد بهتری رابطه داشته باشید . یک تغییر  کوچک هم می تواند تاثیرات زیادی روی زندگی تان داشته باشد . حالا که فضا برای این تغییرات مساعد است، اقدام کنید. به زودی فردی را ملاقات می کنید که تاثیر زیادی بر زمینه شغلی شما خواهد داشت.


مهرماه

اگر به قلب تان گوش دهید راه درست را پیش خواهید گرفت . می دانید که باید همیشه به فرشته درون تان گوش دهید نه به شیطان . پس همیشه کاری که درست است را انجام دهید . امروز جرات دارید تا پرسشی که مدت ها می خواهید از فردی بپرسید را به زبان آورید . نتیجه این پاسخ کاملا بستگی به خودتان دارد. شما می توانید از این فرصت برای پیشرفت خود استفاده کنید.

آبان ماه

سیاستی که برای رسیدن به اهداف تان در پیش گرفته اید ، قابل ستایش است . دیگران هم تلاش شما را ستایش می کنند . اگر فردی از شما می خواهد که در رابطه عاطفی اش دخالت کنید پیشنهاد او را قبول نکنید و انرژی تان را صرف کارهای دیگر کنید . این روزها در رابطه عاطفی تان دچار مشکل شده اید و می دانید که برای تغییر شرایط چه چیزهایی نیاز دارید . باید تصمیم نهایی را بگیرید تا در زندگی به آرامش برسید .


آذرماه

مانعی جلوی راه شما قرار گرفته است و حرکت شما را کند کرده است . باید با سیاست مسائل را بررسی کنید و زوایای مختلف را بسنجید . انرژی تان را به کار بگیرید تا به نتیجه دلخواه برسید . دوستان تان تاثیر زیادی روی زندگی تان دارند که شما را مجبور به کارهایی می کنند که علاقه ای به آنها ندارید . امروز به کمک آنها می توانید تصمیم مهمی بگیرید، فقط حواس تان باشد تا پیش داوری و قضاوت اشتباه نکنید تا در آینده پشیمانی به سراغ تان نیاید. 

دی ماه

در شرایطی قرار دارید که باید تمرکزتان را روی کارهای ساده و پیش پا افتاده هم کنید . دیگران شما را مجبور به این کار می کنند و فکر می کنید که با منطق نمی توانید مسائل را حل کنید اما راه حل در قلب و احساسات وجود دارد . امروز با فردی ملاقات می کنید که تاثیری زیادی روی شما خواهد گذاشت . او امید دوباره را به قلب تان باز می گرداند طوری که رابطه عمیق تری با او برقرار خواهید کرد و روزهای خوبی در انتظارتان است.


بهمن ماه

امروز فکر می کنید تحت فشار هستند وکارها برایتان سخت شده است . تصمیم گیری سخت است و می توانید راه درست را انتخاب کنید . قدم اول را بردارید تا به موفقیت برسید . اگر با انرژی قدم بردارید راه ها جلوی راهتان باز می شود .با تصمیم امروز زندگی عاطفی تان متحول خواهد شد و باور می کنید که باز کردن در چه فایده ای برای زندگی تان دارد . کافی است قدم اول را بردارید تا بقیه کارها خود به خود پیش روند.

اسفند ماه

با سیاستی که در زندگی دارید می توانید به اهداف تان برسید . نباید انتظار داشته باشید به یک باره تمام  مشکلات تان حل شود بلکه باید انرژی زیادی صرف کنید . باید احساسات تان را به کار بگیرید تا به نتیجه برسید . موانعی در سر راه شما و عشق تان وجود دارد که باید برای حل مشکلات قدم بردارید . می توانید با افراد باتجربه مشورت کنید تا به کارهایتان سرعت دهید و مطمئن باشید به نتیجه مطلوب خواهید رسید .

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.81(118 رای) | زمان دقیق: 2015-08-16T08:25:04+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است