شنبه ۹۷/۷/۲۸   Sat 18/10/20

فال روز یک شنبه 9 اسفندماه 1394

چاپ مطلب بازدید : 544 یکشنبه ۹ اسفند ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز یک شنبه 9 اسفندماه 1394

فال روز 9 اسفندروزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون :

فال روز متولدین  فروردین ماه

نمی توانید امروز بی خیال هیجانات شوید ، از سویی دلتان می خواهد زندگی تان سختی ها و فراز و نشیب های کمتری داشته باشد و با آرامش بیشتری زندگی کنید . در واقع خودتان هم تناقض میان خواسته ها و اهداف تان را درک نمی کنید و نمی دانید چطور آرامش خود را حفظ کرده و در بین رویاهایتان غوطه ور شوید . نباید به خودتان خیلی سخت بگیرید . تعادل میان دنیای درونی و بیرونی به شما کمک می کند که در طول روز تصمیمات بهتری بگیرید و انتخابی داشته باشید که از انجام آن پشیمان نشوید .

فال روز متولدین  اردیبهشت ماه

امروز کارهایتان مشخص و با برنامه ریزی است ، اما وقتی به آنها فکر می کنید این سوال در ذهن تان شکل می گیرد که چگونه بین کارهای فعلی و اهداف طولانی مدت تان ارتباطی برقرار کنید . شاید اطرافیان از شما خواسته هایی داشته باشند که شما را از هدف اصلی تان دور کند . به قول هایی که به دیگران داده اید عمل کنید ، اما نباید آینده خود را قربانی امروز آنها کنید . اگر نسبت به شریک زندگیتان شک دارید یک نفس عمیق بکشید و کمی فکر کنید، اگر مدرکی در دست ندارید بهتر است کمی از این فکرتان خجالت بکشید.

فال روز متولدین  خردادماه

امروز برای آینده تان راه های زیادی دارید و شاید این مساله سبب شود فکر کنید روز خوبی برای مشخص کردن اهداف برای زندگی تان دارید . با این وجود خلاقیت بالایی دارید و ایده های زیادی به سرتان می رسد ، اما امروز اعتماد به نفس تان خیلی زیادتر از واقعیت است . هرچند امروز دلتان می خواهد رویاپردازی کنید ، اما در همین حالت باقی بمانید و پرداختن به رویاهایتان را برای وقت دیگری بگذارید . اگر در مورد حقیقی یا دروغین بودن عشقتان شک دارید امشب می تواند فرصت خوبی باشد برای این که با عشقتان به گفتگو بنشینید.

 فال روز متولدین  تیرماه

امروز رسیدگی به رویاها خیلی برایتان ممکن نخواهد بود مگر این که بخواهید فکرهایتان را تبدیل به واقعیت کنید . هر چقدر هم فکرهای خوب داشته باشید ، ماندن در خیال و رویا کافی نیست و باید آنها را عملی کنید . دیگران نسبت به شما رویکرد انتقادی دارند زیرا تصور می کنند خیلی به این مساله ایده آل گرایانه نگاه می کنید . نگرش و قضاوت هایی که درباره شما دارند درست نیست ، سعی نکنید تمام برنامه و ایده هایتان را خیلی زود تغییر دهید و بدون این که خودتان را خیلی خسته کنید پیش از هر تغییری نقشه های فعلیتان را به مرحله تکامل برسانید.

 فال روز متولدین مردادماه

امروز به نظرتان زندگی شخصی شما جهت تازه ای می گیرد و فرصت های جدیدی که برای شروع یک دوستی تازه و یک رابطه عاطفی جدید برای شما پیش می آیند برایتان خیلی اهمیت ندارد . با  این وجود خیلی روی نظر خود محکم نایستید ، زیرا ممکن است تا فردا نظرتان عوض شود و حتی به خاطر از دست دادن این فرصت پشیمان شوید . در این شرایط بهترین کار این است که در خیال خود روابط تان را هر طوری که دوست دارید جلو ببرید و امید خود را حفظ کنید . اگر به قدرت عشق اطمینان داشته باشید رویاهایتان به واقعیت خواهند پیوست.


 فال روز متولدین  شهریورماه

امروز خیلی تنها نمانید ، گاهی نیاز دارید کمی تنها بمانید و به زندگی خود فکر کنید و برای به دست آوردن خواسته هایی که دارید نقشه بکشید . شاید امروز نیاز باشد با کسی دیدن کنید که شما را به جایی ببرد که تاکنون نرفته اید . اگر می خواهید این موقعیت را حفظ کنید باید در دسترس باشید . امروز نسبت به همسرتان نباید نگرش منطقی داشته باشید ، زیرا احتمالا در دیگر زمینه ها هم نگاه منطقی ندارید . با این حال در نظر گرفتن احساستان می تواند کمک زیادی به شما بکند، ولی باید یادتان باشد نظر و احساستان را به طرف مقابلتان تحمیل نکنید. 

 فال روز متولدین مهرماه


امروز مدام غر می زنید که چقدر کار برای انجام دادن دارید ، باید بدانید غر زدن کمکی در راحت تر شدن کارها به شما نمی کند . اگر غر زدن را رها کنید و روی انجام کارهایتان تمرکز کنید ، می توانید مسئولیت های خود را به خوبی انجام دهید . امروز به جای این که روی سختی کارهایتان تمرکز کنید ، به وقتی فکر کنید که تمام کارها را انجام داده اید و می توانید کارهای مورد علاقه تان را انجام دهید تا برای انجام زودتر وظایف تان انگیزه بیشتری پیدا کنید . با عشق تان درباره برنامه های آینده صحبت کنید ، اما شاید وقتی او می بیند که هیچ تلاشی برای عملی کردن نقشه هایتان نمی کنید دلسرد می شود!

فال روز متولدین آبان ماه


امروز دلتان می خواهد تمام زندگی تان را تغییر دهید . امروز اتفاقاتی برایتان می افتد که ممکن است زندگی تان را به مسیر تازه ای هدایت کند . رویاهای زیبایی در سر دارید که به اشتراک گذاشتن آنها با عشق تان کار آسانی نخواهد بود ، زیرا طرف مقابل تان ممکن است خیلی از نظر عاطفی با شما هماهنگی نداشته باشد و بی جواب ماندن ابراز احساسات تان برای شما گران خواهد شد . اگر مجرد هستید از شرایط کنونی استفاده کنید و هر کسی که دوست دارید را تحت تاثیر قرار دهید . اما باید در این باره زیاده روی نکنید تا در طرف مقابل بازخورد منفی بوجود نیاید .

 فال روز متولدین  آذرماه

امروز بدون برنامه ریزی دقیق و با اعتماد به نفس می خواهید جزئیات را رها کنید و تنها ایده های بزرگی که در سر دارید را عملی کنید . با این حال مسائل کلی را خوب متوجه می شوید ، به قدر کافی صبور نیستید که تمام جزئیاتی که برای برنامه ریزی درباره سعادت شخصی تان لازم است را در نظر داشته باشید . فعلا درباره شرایط فعلی برنامه ریزی دقیقی نکنید ، زیرا جزئیات از نظرتان مخفی است . بهتر است چند روز صبر کنید و بعدا به این مساله رسیدگی کنید . اگر مجرد هستید ابتدا درب های قدیمی را ببندید تا بتوانید در اواخر این ماه فرصت های جدیدی که برایتان پیش می آیند را به دقت بررسی کنید.

فال روز متولدین  دی ماه


شاید امروز مجبور شوید چند موقعیت کوچک که در طول روز به وجود می آید را مدیریت کنید . شما مهارت های زیادی دارید و می توانید با مهارت زیاد از پس این شرایط بربیایید و تاثیر مثبتی روی محیط اطراف تان بگذارید . با این حال اتفاقی پیش بینی نشده بُعد تازه ای از وضعیت فعلیتان را برای شما آشکار خواهد کرد و متوجه خواهید شد که اوضاع پیچیده تر از آن است که شما فکر می کنید. با این حال حتی اگر همه اطلاعات لازم را در دست ندارید بی آن که نگران شوید جاهای خالی را با استفاده از حس ششمتان پر کنید و خیالتان راحت باشد که شما را به درستی هدایت خواهد کرد.

فال روز متولدین بهمن ماه

امروز ممکن است خیال پردازی های تان شما را از برنامه اصلی که داشته اید منحرف کند ، اما باز هم هوش ذاتی کمک زیادی به شما می کند . با این وجود تمام رویاهایتان را رها نکنید ، زیرا این کار باعث می شود حل یکی از مشکلات پیچیده که امروز می تواند حل شود را به تاخیر بیندازید . به جای شروع کارهای جدید باید کارهای نیمه تمام را به نتیجه برسانید . برای این که به بهترین نتیجه برسید باید از آنچه که انجام می دهید با ارزش های اساسی که برای زندگی تان تعریف کرده اید در هماهنگی است مطمئن شوید . انجام دادن کار درست شخصیتتان را به بهترین شکل نشان می دهد.


فال روز متولدین اسفندماه

امروز رویاهایتان را در نزدیکی خود می بینید و فکر می کنید اگر دست خود را دراز کنید می توانید آنها را بگیرید . در حال حاضر رویکرد منطقی برایتان غیر ممکن است و نمی توانید رویاها را با واقعیت هماهنگ کنید . با این حال دیگران متوجه درگیری ذهنی شما نیستند ، شما در سرتان دائم مسائل غیرمنطقی را مورد بررسی قرار می دهید . اگر فکر و خیال های بیهوده را رها کنید پیچیدگی موجود در شرایط فعلی خود به خود حل خواهد شد . یادتان هست که چقدر انرژی شما روی اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد تاثیر گذار می تواند باشد؟

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز یک شنبه 9 اسفندماه 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2016-02-28T13:47:24+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است