شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

فال روز 5 شنبه 31 اردیبهشت 1394

چاپ مطلب بازدید : 830 پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۴

روزتان را با فالتان آغاز کنید

فال روز 5 شنبه 31 اردیبهشت 1394

فال روزانه

روزتان را با فالتان آغاز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

فروردین ماه

امروز ساکت هستید اما برای دیگران جذاب هستید . مشکلات و ‌استرس های شما تمام می شود و دوباره شوخ طبعی به شما برمی گردد .کمی به خودتان اولویت دهید و از حق خودتان به خاطر دیگران نگذرید . مجردها هوشیار باشند ، ممکن است ‌عشق قدیمی به سراغ شما بیاید و یا یک نفر که فکرش هم نمی کنید به سراغ شما بیاید .

اردیبهشت ماه

امروز بسیار پرحرف هستید . راحت باشید هرچقدر دوست دارید حرف بزنید و خجالت هم نکشید . مشکلات کوچک خود را حل کنید تا به مشکلات جدی تبدیل نشود . همسرتان را به یک شام دو نفره دعوت کنید و با هم درمورد ‌رابطه عاطفی تان ، مسائل خانوادگی ، کار و همه چیز حرف بزنید . او از همراهی با شما لذت می برد .

خرداد ماه

به حدس هایی که این روزها می زنید ‌اعتماد کنید و می توانید از حدس هایتان نتیجه خوبی بگیرید . کارهایتان را طبق برنامه پیش ببرید . اعضای خانواده می توانند در کارها به شما کمک کنند اما ظاهرا دلتان نمی خواهد از آنها کمک بگیرید .امروز شیطنت می کنید و دلتان می خواهد سر به سر اطرافیان تان بگذارید . مواظب رفتار با ‌عشقتان باشید تا به دعوا ختم نشود.

تیرماه

چشم و گوش هایتان را باز کنید و از اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد در جریان باشید و آگاه باشید . به دیگران ‌اعتماد نداشته باشید چون دیگران به شما حقیقت را نمی گویند ، حس ششم شما کمک زیادی به شما می کند . چرا مشکل اصلی تان را حل نمی کنید . گاهی لازم است که به ‌عشقتان بگویید که دوستش دارید . این جمله بسیار تاثیر دارد .


مرداد ماه

شما علاقه زیادی به مسافرت دارید و اگر وقتتان خالی است با دوستانتان به سفر بروید و این فرصت را از دست ندهید .امروز اجتماعی تر از گذشته هستید و این روی کارهای شما تاثیر می گذارد . در مورد ‌رویاهایتان حرف بزنید کسانی هستند که می خواهند برای رسیدن به ‌رویاها به شما کمک کنند . احساسات گذشته خود را فراموش کنید تا فرصت جدید را پیدا کنید .


شهریور ماه

در کارهایی که در خانه است کمک  کنید و برای خانه خرج کنید . امروز ممکن است خانواده و دوستان شما به شما نیاز داشته باشند ، شما مثل همیشه به آنها کمک کنید . مسائل عاطفی شما رو به رشد است و بهبود پیدا می کند و دلیل آن این  است که شما به خواسته های ‌عشقتان بیشتر از خواسته های خودتان اهمیت می دهید .

مهرماه

امروز دل گیر هستید . به ‌عشقتان سخت نگیرید و اگر می بینید طرف مقابل به ‌تنهایی احتیاج دارد ناراحت نشوید و تنهایش بگذارید ، می دانید که چقدر همدیگر را دوست دارید . سعی  کنید در جاهایی که علاقه دارید ، کسانی را که دوست دارید را دیدار کنید . با افراد روشنفکر بحث کنید این حال و هوایتان را عوض می کند . امشب برای روابط عاطفی شما شب خوبی است .


آبان ماه

مواظب باشید که دیگران مهربانی شما را به حساب سادگی تان نگذارند و از شما سو استفاده نکنند . امروز از فعالیت های گروهی دوری کنید و با خودتان خلوت کنید و در مورد تردیدی که دارید فکر کنید .مجردها امشب به خرید و تفریح بروند و متاهل برای ‌تعطیلات تابستانی خود برنامه ریزی و رویا پردازی کنند که بسیار لذت بخش است .


آذرماه

در تصمیم گیری و قضاوت کردن عجله نکنید . امروز روز خوبی برای قضاوت کردن شما نیست اما از فردا می توانید به سادگی این کار را انجام دهید پس تا فردا صبوری کنید .امروز ممکن است در خانه درگیر ‌شوید ، فریاد زدن چاره کار نیست پس هر طور شده خودتان را کنترل کنید . امروز با همسرتان در خانه بمانید و در مورد احساسات خود با او صحبت کنید .

دی ماه

در تصمیم گیری هایتان شتاب زده عمل نکنید هر چند دلتان می خواهد سریع کار جدیدی را انجام دهید .کار و تفریح را با هم ترکیب نکنید چون ممکن است برای شما گران تمام شود . به روابط عاطفی خود فکر کنید . از زندگی و ‌عشق خودتان راضی هستید یا به خاطرات ‌عشق قدیمی فکر می کنید ؟ امشب فکر کنید و تصمیم خود را بگیرید .


بهمن ماه

امروز به خاطر زیادبودن کارها و احتمال ‌شکست در کارها ، تمام وجودتان را ‌ترس گرفته است . راه کارهای زیادی پیش رویتان است اما شما ترجیح می دهید کارهایی را انجام بدهید که در ظاهر درست به نظر می رسد نه کارهایی که واقعا درست است .امشب نیاز دارید تنها باشید پس قرار شام با نامزدتان را به شب دیگری موکول کنید .


اسفند ماه

امروز کارهایی را که ضروری نیستند را به روز دیگری موکول کنید . امروز از زندگیتان لذت ببرید و به خودتان سخت نگیرید .شما وارد بخش جدیدی از زندگیتان می ‌شوید که در آن  احساس امنیت بیشتری خواهید کرد . با دوستان قدیمی وقت خود را بگذرانید که این احساس خوبی به شما منتقل می کند .اگر متاهل هستید شبی آرام در خانه همراه با ‌عشقتان داشته باشید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال روز 5 شنبه 31 اردیبهشت 1394

رای شما :
زمان دقیق: 2015-05-21T07:33:00+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است