دوشنبه ۹۸/۲/۲   Mon 19/4/22

فال ورزشی برای ورزشکار و غیر ورزشکار

چاپ مطلب بازدید : 907 پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۴

فال ورزشی برای همه

فال ‌ورزشی برای ‌ورزشکار و غیر ‌ورزشکار

فال ‌ورزشی برای همه

اختصاصی بیست ستون: 

فرودین ماه

متولدین برج حمل وقت و انرژی زیادی را صرف ‌ورزش می کنند و ‌ورزش هایی مثل دو سرعت ، ایروبیک پیشرفته و تایبو برای متولدین فروردین مناسب است .

اردیبهشت ماه

متولدین برج ثور استقامت بسیار بالایی دارند و برای ‌ورزش هایی مثل قایقرانی ، وزنه برداری ، مسابقات طناب کشی ، راگبی و کریکت مناسب هستند .

خرداد ماه

متولدین برج جوزا از ‌ورزش  های دونفره و ‌ورزش هایی که نیاز به فکر کردن دارد ، لذت می برند . تنیس دو نفره ، بیلیارد ، لوژسواری برای متولدین خرداد مناسب است .

تیرماه


متولدین برج ‌سرطان به ‌ورزش های گروهی که در ‌آب انجام می گیرد علاقه دارند .  واترپلو ، قایقرانی ، هاکی روی یخ برای متولدین تیر مناسب است .


مرداد ماه

متولدین برج اسد بنیه و استقامت بالایی دارند و به ‌ورزش های رقابتی علاقه و رغبت زیادی دارند . قایق رانی ، گلف ، اسکی و مسابقات اتومبیل رانی از ‌ورزش های محبوب این ماه است .


شهریور ماه

متولدین برج سنبله به دنبال ‌ورزش هایی هستند که انگیزش ذهنی داشته باشد . بسکتبال ، ‌ژیمناستیک ، یوگا و بدنسازی از ‌ورزشهای موردعلاقه متولدین شهریور است .


مهرماه

متولدین برج میزان به دنبال ‌ورزش های فکری هستند که دو نفره انجام می گیرد . ‌ورزش هایی مثل ‌ژیمناستیک  ،هندبال و اسکیت از ‌ورزشهای مورد علاقه متولدین مهر است .


آبان ماه

متولدین برج ‌عقرب از ‌ورزش هایی لذت می برند که نیاز به استقامت واستراتژی داشته باشد و جرات آنها را  محک می زند . شطرنج و دوی ماراتن از ‌ورزش های مورد علاقه متولدین ‌آبان است .


آذرماه

متولدین برج قوس از ‌ورزش های تیمی و استقامتی که نیاز به استعداد دارد لذت می برند . بیس بال ، اسب سواری ، اسکواش ، تیراندازی با تیروکمان از ‌ورزش های مورد علاقه متولدین آذر است .

دی ماه


متولدین برج جدی علاقه ی زیادی به کوه نوردی و ‌صخره نوردی دارند . متولدین این ماه به ‌ورزش های تیمی مثل والیبال و ‌فوتبال که رقابتی است ، علاقه زیادی دارند .


بهمن ماه

متولدین برج دلو بیشتر در ‌ورزش های  جدید کار می کند . اسنوبورد ، موج سواری ، پرش با اسکی و پرش ‌ورزش های مورد علاقه متولدین بهمن است .


اسفند ماه

متولدین برج حوت علاقه زیادی به ‌ورزش های ‌آبی مثل اسکی ، ماهیگیری  ،قایق سواری در رودخانه دارند و در ‌شنا کردن نیز دارای مهارت می باشند.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فال ورزشی برای ورزشکار و غیر ورزشکار

رای شما :
زمان دقیق: 2015-05-21T07:32:54+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است