پنجشنبه ۹۷/۴/۲۸   Thu 18/7/19

فرق موی مناسب بر اساس فرم صورت

چاپ مطلب بازدید : 1308 یکشنبه ۱۹ مهر ۹۴

صورت گرد با فرق موی کج زیباتر می شود

فرق موی مناسب بر اساس فرم صورت

فرق موی مناسب

صورت گرد با فرق موی کج زیباتر می شود

اختصاصی بیست ستون:  

یکی از مواردی که ظاهرتان را تغییر می دهد ، انتخاب فرق موهایتان می باشد . خیلی از افراد سال های عمرشان را با همان فرق موی طبیعی می گذرانند. آیا تا به حال فکر کرده اید که این فرق  مو، بهترین مدل براساس شکل صورت تان است یا خیر؟

انتخاب مدل موی مناسب به شما این امکان را می دهد تا مدلی را انتخاب کنید که ویژگی های صورت شما را مشخص کند. برای این منظور با جیمز ویلیامز، آرایشگری حرفه ای در بورلی هیلز درباره هنر پیدا کردن فرق موی مناسب هر چهره صحبت کرده ایم.

فرق مو صورت های گرد

فرق موی مناسب

جیمز می گوید برای صورت های گرد از فرق کج پهن و بزرگ استفاده کنید تا صورت تان بهتر نشان داده شود. اگر نمی دانید فرق را به کدام سمت کج کنید، جلوی آینه بایستید و یک طرف صورت تان را با کاغذی بپوشانید و قسمتی از صورت تان که بیشتر دوست دارید را انتخاب کنید. در واقع صورت های گرد به پوششی از مو نیاز دارد تا صورت کشیده تر و زیباتر به نظر برسد.

فرق مو صورت های مربعی

فرق موی مناسب

به بیان جیمز یک فرق پهن و کج، صورت مربعی، پیشانی و فک را بهتر نشان می دهد. در واقع باید لایه های بلند مو را به صورت مورب اطراف صورت بریزید تا صورت تان گردتر دیده شود و زوایای خشن صورت پنهان شود. توصیه می کنیم فرق را از بالای قوس ابروهایتان شروع کنید.

فرق مو صورت های بیضی

فرق موی مناسب

جیمز می گوید: افرادی که صورت های بیضی شکل  دارند، برای انتخاب فرق مو دستشان باز است و می توانند هر نوع فرقی را هر طرف و با هر مدلی انتخاب کنند. برای این که هر روز متفاوت دیده شوید باید مدل های مختلف فرق مو را از طرف های مختلف امتحان کنید. خلاقیت داشته باشید تا زیباتر دیده شوید.

فرق مو صورت های قلبی

فرق موی مناسب

صورت های قلبی در قسمت گونه پهن تر هستند و فرق وسط بهترین انتخاب برای این افراد می باشد. البته اگر موهای بلندی دارید، فرق وسط را انتخاب کنید. اما اگر موهایتان لایه لایه یا کوتاه است، فرق وسط نتیجه عکس خواهد داشت زیرا حلقه های مو باعث می شود توجه به قسمت پهن صورت جلب شود. برای موهای کوتاه با صورت قلبی شکل، فرق کج را انتخاب کنید تا از پهنای پیشانی و گونه هایتان کاسته شود و صورت تان باریک تر دیده شود. 

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.90(59 رای) | زمان دقیق: 2015-10-11T08:56:50+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است