یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

فرهاد مجیدی می خواهد سرمربی تیم استقلال شود

چاپ مطلب بازدید : 1007 یکشنبه ۱۵ آذر ۹۴

مجیدی در پیشرفته ترین کلاس های مربیگری شرکت کرد

فرهاد مجیدی می خواهد سرمربی تیم استقلال شود

فرهاد مجیدی

مجیدی در پیشرفته ترین کلاس های مربیگری شرکت کرد

فرهاد مجیدی ، ستاره محبوب تیم استقلال به دنبال آینده ای روشن در عرصه مربیگری است. او می خواهد سرانجام سرمربی تیم استقلال را به عهده بگیرد که سالیان زیادی به عنوان کاپیتان در این تیم حضور داشت و محبوبیت زیادی در بین هواداران به دست آورد .

مجیدی برای رسیدن به این آرزو برنامه ریزی های زیادی دارد . او بعد از خداحافظی با فوتبال تصمیم گرفت در کلاس های مربی گری شرکت کند تا با آمادگی کامل و آموختن علم مربی گری رویای خود را به واقعیت مبدل کند . مجیدی که شماره 7 محبوب تیم استقلال بود در کلاس های مربی گری انگلیس ، اسپانیا ، امارات و قطر شرکت کرده و حالا قصد دارد در فرانسه نیز در زمینه مربی گری به تجربیات جدیدی دست یابد .

او مدتی است در فرانسه مشغول فراهم کردن مقدمات برای شرکت در پیشرفته ترین دوره مربی گری است . دوره مربی گری در این کشور اروپایی قرار است تحت نظر فدراسیون فوتبال فرانسه برگزار شود و دارای اعتبار و ارزش زیادی است .

مجیدی بعد از شرکت در کلاس های مربی گری قصد دارد از تمرینات چند باشگاه فرانسوی بازدید کند و تجربیات با ارزشی را به دست آورد . بدون شک تماشای تمرینات تیمی چون پاریس ژرمن که لوران بلان کاپیتان سابق تیم ملی فرانسه سرمربی ان می باشد و ستاره هایی چون زلانان ، داوید لوئیز و دیاگو سیلوا در آن بازی می کنند بسیار جالب و جذاب است و می تواند تجربیات گرانبهایی را در اختیار مجیدی قرار دهد .

منبع : جام نیوز

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فرهاد مجیدی می خواهد سرمربی تیم استقلال شود

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-06T09:33:41+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است