شنبه ۹۷/۱۲/۴   Sat 19/2/23

فعالیت خواستگار کینه جو در شبکه اجتماعی لاین

چاپ مطلب بازدید : 440 شنبه ۱۰ مرداد ۹۴

خواستگاری که تصاویر خصوصی را منتشر کرد

فعالیت خواستگار کینه جو در شبکه اجتماعی لاین

خواستگار کینه جو در شبکه لاین

خواستگاری که تصاویر خصوصی را منتشر کرد

خواستگار کینه جویی در شبکه اجتماعی لاین پروفایلی با نام دختر ایجاد کرد و با قرار دادن تصاویر شخصی او موجب آبروریزی و بر باد دادن حیثیت او شد. حسن نیکبخت، فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت : به دنبال شکایت زن جوان به پلیس فتای مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی، رسیدگی به پرونده در دستور کار پلیس قرار گرفت .

سرهنگ نیکبخت در ادامه بیان کرد: فرد ناشناس در شبکه اجتماعی لاین پروفایلی به نام خانم ایجاد کرده و تصاویر شخصی او را انتشار داده است. در تحقیقات مشخص شد که فردی از خانم خواستگاری کرده و با شنیدن جواب منفی او را به انتشار تصویر خصوصی اش تهدید کرده است.

سرهنگ نیکبخت گفت: با اظهارات خانم و جمع آوری اطلاعات دیجیتالی در این زمینه متهم پس از گذشت 24 ساعت دستگیر شد و در تحقیقات مشخص شد که با زن جوان قرار گذاشته بود که به خواستگاری او برود اما زن از تصمیم خود منصرف و پیشنهاد ازدواج مرد را رد کرده بود. او از شنیدن جواب منفی کینه به دل گرفته و تصاویر خصوصی زن را در شبکه اجتماعی لاین منتشر کرده است .

با اعترافات صریح متهم پرونده به دادسرا فرستاده شد و سرهنگ نیکبخت گفت : هر شخصی که به قصد مزاحمت و هتک حیثیت در محیط مجازی فعالیت کند بنا بر قوانین جرائم رایانه ای با او برخورد خواهد شد و شخص خاطی به حبس و جزای نقدی محکوم می شود .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فعالیت خواستگار کینه جو در شبکه اجتماعی لاین

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-01T09:24:30+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است