پنجشنبه ۹۷/۴/۲۸   Thu 18/7/19

فیلم سینمایی مترو درباره ترور دانشمندان هسته ای

چاپ مطلب بازدید : 904 چهارشنبه ۱۵ مهر ۹۴

سعید راد به عنوان تروریست در فیلم مترو

فیلم سینمایی مترو درباره ترور دانشمندان هسته ای

سعسد راد

سعید راد به عنوان تروریست در فیلم مترو

اختصاصی بیست ستون:  

فیلم سینمایی مترو به کارگردانی بهنود محمد پور از نیمه دوم آبان ماه کلید می خورد . موضوع این فیلم درباره ترور دانشمندان هسته ای است . سال قبل بهروز افخمی فیلم روباه را با همین مضمون ساخت و اکنون در فیلم مترو به عنوان مشاور فیلم نامه نویس و کارگردان حضور دارد .

کارگردان فیلم سینمایی مترو گفت : چندین سال است که درباره ترور دانشمندان هسته ای به فکر ساخت فیلم هستم . فضای سینمای ایران به گونه ای است که فیلم سازان دیگر به دنبال فیلم های اکشن نمی روند و به همین خاطر تصمیم گرفتم روی این موضوع تمرکز کنم و طرح فیلم مترو را نوشتم .

بهنود محمود پور درباره فیلم مترو گفت : پروانه ساخت فیلم صادر شده و اکنون مشغول انتخاب عوامل و مراحل پیش تولید هستیم و اگر برنامه ریزی هایمان به خوبی پیش برود ، نیمه دوم آبان شروع به فیلم برداری خواهیم کرد . در این فیلم بهروز افخمی به عنوان مشاور کارگردان و در مرحله نگارش فیلم نامه حضور دارد . علاوه بر آن حضور امیر کریمی به عنوان مدیر فیلم برداری و بهرام محمدی پور به عنوان تهیه کننده به قطعیت رسیده است .

البته حضور سعید راد نیز قطعی است و سعید راد به عنوان تروریست جلوی دوربین خواهد رفت . داستان فیلم مترو با ترور دانشمند هسته ای آغاز می شود و داستان از دید سوم شخص و رسانه ها دنبال می شود تا این که داستان فیلم در مترو به پایان می رسد .

بهنود محمد پور گفت :  در ساخت این فیلم هیچ کمکی دولتی دریافت نشده است . برای دریافت کمک به چند سازمان و نهاد رفتیم که هیچ یک همکاری نکردند . به همین خاطر فیلم مترو با سرمایه گذاری بخش خصوصی تولید خواهد شد.

به تلگرام ما بپیوندید میزان محبوبیت: 4.97(111 رای) | زمان دقیق: 2015-10-07T10:24:55+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است