شنبه ۹۸/۱/۳۱   Sat 19/4/20

فیلم و حتی یک کلمه هم نگفت به زودی کلید می خورد

چاپ مطلب بازدید : 777 سه شنبه ۱۰ آذر ۹۴

رونمایی فیلم علی ژکان در جشنواره فیلم فجر

فیلم و حتی یک کلمه هم نگفت به زودی کلید می خورد

فیلم و حتی یک کلمه هم نگفت

رونمایی فیلم علی ژکان در جشنواره فیلم فجر

اختصاصی بیست ستون:  

فیلم سینمایی و حتی یک کلمه هم نگفت به کارگردانی علی ژکان در دست تولید است و به احتمال زیاد در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده می شود .

علی ژکان جدیدترین تجربه کارگردانی خود را در فیلم " و حتی یک کلمه هم نگفت " تجربه می کند . او مدتی قبل مجوز ساخت این فیلم را از سازمان سینمایی دریافت کرد و در این باره می گوید : مرحله پیش تولید یکی از اصلی ترین مراحل کار به حساب می آید که زمان زیادی را در این مرحله صرف کردم تا بتوانم با آمادگی کامل وارد مرحله تولید شوم .

علی ژکان بیان کرد : اکنون شرایط برای تولید فیلم مهیا شده و بازیگران به صورت قطعی انتخاب شده اند .

فیلم " و حتی یک کلمه هم نگفت " یکی از فیلم های پربازیگر سینما می باشد و 15 شخصیت دارد . علی ژکان به اهمیت انتخاب بازیگران اشاره کرد و گفت : باید در مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگران دقت زیادی می کردم و به همین دلیل مرحله پیش تولید خیلی طول کشید .

ژکان که کارگردان فیلم " عیسی می آید " نیز هست ، گفت : در چند روز آینده فیلم برداری " و حتی یک کلمه هم نگفت " شروع خواهد شد و به احتمال زیاد این فیلم در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شد .

فیلم نامه این فیلم از داستانی به نام " و حتی یک کلمه هم نگفت " نوشته هانریش بل اقتباس شده و توسط نغمه ثمینی به نگارش در آمده است.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فیلم و حتی یک کلمه هم نگفت به زودی کلید می خورد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-01T01:42:54+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است