دوشنبه ۹۸/۱/۵   Mon 19/3/25

فیلم کاناپه با بازی مهدی هاشمی کلید می خورد

چاپ مطلب بازدید : 1088 چهارشنبه ۱۱ آذر ۹۴

کیانوش عیاری : هنوز بازیگران کاناپه مشخص نیست

فیلم کاناپه با بازی مهدی هاشمی کلید می خورد

فیلم کاناپه با بازی مهدی هاشمی

کیانوش عیاری : هنوز بازیگران کاناپه مشخص نیست

اختصاصی بیست ستون:  

فیلم سینمایی " کاناپه " به کارگردانی کیانوش عیاری به زودی کلید می خورد ؛ عیاری در این فیلم با مهدی هاشمی همکاری می کند . پروانه ساخت این فیلم به تازگی توسط کیانوش عیاری صادر شده است ، او در این باره گفت : اکنون پیش تولید " کاناپه " در حال انجام است و هنوز نگارش فیلم نامه این فیلم به پایان نرسیده است .

عیاری ترجیح داد اطلاعی از داستان " کاناپه " منتشر نشود و در این باره گفت : هنوز به طور دقیق مشخص نیست که فیلم برداری " کاناپه " چه زمانی شروع شود ، اما قطعا ساخت آن امسال آغاز خواهد شد .

از عیاری درباره حضور فیلم " کاناپه " درسی و چهارمین جشنواره فیلم فجر سوال شد ، او در پاسخ گفت : تلاش می کنیم کار پیش تولید و فیلم برداری را به خوبی انجام دهیم و اگر تا زمان جشنواره آماده شد ، برای حضور آن اقدام می کنیم .

عیاری درباره بازیگران این فیلم بیان کرد : قرار است شهاب حسینی در " کاناپه " بازی کند ، اما او در فیلم های دیگر قرار داد دارد و تا چند ماه آینده سر فیلم برداری است . تلاش می کنیم در صورت امکان از مهدی هاشمی در این فیلم استفاده کنیم و " کاناپه " را با بازی او جلوی دوربین ببریم .

او که کارگردان فیلم " خانه پدری " است ، با اشاره به این که هنوز بازیگران فیلم جدیدش تعیین نشده اند ، درمورد آخرین وضعیت " خانه پدری " اظهار بی اطلاعی کرد و گفت : این فیلم قرار بود در دانشگاه تهران نمایش داده شود که لغو شد و هنوز برای نمایش آن برنامه ای در دست نیست . 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : فیلم کاناپه با بازی مهدی هاشمی کلید می خورد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-02T08:30:00+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است