شنبه ۹۷/۷/۲۸   Sat 18/10/20

قرارداد دختر فوتبالیست 11 ساله با ملوان

چاپ مطلب بازدید : 449 پنجشنبه ۹ مهر ۹۴

کاپیتان تیم فوتبال ملوان جذب بازیکن کم سن شد

قرارداد دختر فوتبالیست 11 ساله با ملوان

قرارداد دختر فوتبالیست با ملوان

کاپیتان تیم فوتبال ملوان جذب بازیکن کم سن شد

دختری یازده ساله با تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی قرار داد 5 ساله بست و این قرار داد را در باشگاه امضا کرد. معصومی از دو سال پیش در مدرسه فوتبال سارا قمی ثبت نام کرده بود و دوره تخصصی فوتبال را در مدرسه فوتبال کاپیتان تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی گذراند.

او در تمرینات تیم بانوان ملوان حضور داشت و سرانجام با تائید کادر فنی قرارداد پنج ساله را امضا کرد و به تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی پیوست . تیم فوتبال بانوان ملوان همانند تیم فوتبال مردان ملوان استعداد بالایی دارد و بازیکن های خوبی در فوتبال پرورش می دهد.

کاپیتان تیم فوتبال بانوان ملوان در این باره گفت : معصومی از تقریبا دو سال پیش در مدرسه فوتبال من حضور داشت و در همان جلسات اول به استعداد بی نظیر او در فوتبال پی برد . در ایام مدارس هر دو هفته یک جلسه و در تابستان هر هفته یک جلسه به صورت اختصاصی با او تمرین می کردم. او سن کمی دارد اما بسیار روشن فکر است و تمام بازی های جام جهانی را به خوبی تحلیل می کند و می تواند به عنوان بازیکن هافبک وسط و فوروارد با توانایی بالا بازی کند.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : قرارداد دختر فوتبالیست 11 ساله با ملوان

رای شما :
زمان دقیق: 2015-10-01T10:08:27+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است