پنجشنبه ۹۷/۱۱/۴   Thu 19/1/24

لاک مناسب برای متولدین دوازده ماه سال

چاپ مطلب بازدید : 3555 چهارشنبه ۸ مهر ۹۴

رنگ لاکی متناسب با شخصیت شما

لاک مناسب برای متولدین دوازده ماه سال

لاک مناسب برای متولدین هر ماه

رنگ لاکی متناسب با شخصیت شما

اختصاصی بیست ستون: 

آیا می دانید متولد هر ماه رنگ لاک منحصر به فردی دارد ؟ اگر می خواهید بدانید چه رنگ لاکی برای ماه متولد شما مناسب است ، این مطلب را دنبال کنید ..

ماه فروردین : لاک جیگری

فروردین

شما فردی منعطف هستید که می توانید خودتان را با هر شرایطی منطبق کنید و اطرافیان و دوستان این خصوصیت تان را تحسین می کنند . با لاک ناخن جیگری بیشتر از همیشه دیده می شوید و این رنگ مناسب حس ماجراجویی و جسورانه تان می باشد .

ماه اردیبهشت : لاک سبز نعنایی

اردیبهشت

رنگ سبز نعنایی شخصیت خاص و منحصر به فرد شما را نشان می دهد و بسیار آرامبخش و انرژی زاست . شما برای افراد مورد علاقه خود هر کاری می کنید و از درگیری با افرادی که شما را نقد می کنند بیزارید .

ماه خرداد : لاک رنگین کمانی

خرداد

شخصیت شما مدام در حال تغییر است و باید رنگ ناخنی استفاده کنید که با  شخصیت تان جور درآید . می توانید چطور با اطرافیان تان هماهنگ شوید و لاکی با سایه روشن های مختلف برای دست های شما مناسب است .

ماه تیر : لاک قرمز روشن

تیر

متولدین این ماه عاشق فیلم های قدیمی هالیوودی هستند . لاک قرمز برازنده  متولدین این ماه است و محبوبیت و صبوری شان زبان زد خاص و عام است .

ماه مرداد : لاک متالیک

مرداد


شما به دنبال هیجان هستید و باید لاکی درخشان و براق به ناخن هایتان بزنید . شما شخصیتی خلاق دارید و رنگ لاک متالیک با روحیه تان سازگار است .

ماه شهریور : لاک صورتی پخته

شهریور

این رنگ شخصیت فروتن شما را هویدا می کند . شما شخصیتی متعادل دارید و این رنگ برای دست هایتان بسیار مناسب است . شما همیشه از بی نظمی بیزارید و لاک صورتی با آرامش که به همراه دارد ، بهترین انتخاب برای شما می باشد .


ماه مهر : لاک آبی

مهر

شما به رنگ آبی تمایل زیادی دارید و صداقت و درستکاری در رفتارهایتان مشاهده می شود . رنگ آبی برای شما آرام بخش است و با رابطه عاشقانه تان هماهنگ است . به لاک ناخن هایتان نگاه کنید و لذت ببرید .

ماه آبان : لاک بنفش

آبان


رنگ تیره متناسب با شخصیت شماست اما بهتر است به جای مشکی و خاکستری از رنگ بنفش استفاده کنید . این رنگ انرژی زاست و برای روزهای سرد زمستان و پاییز به شما انرژی می دهد  .

ماه آذر : لاک زرد

آذر

رنگی باید برای شما انتخاب شود که خنده را روی لب هایتان بیاورد . شما بسیار مهربان و با اعتماد به نفس هستید و رنگ زرد متناسب با روحیه تان است و بهتر است به جای قرمز و صورتی از این رنگ استفاده کنید .


ماه دی : لاک بنفش کمرنگ

دی

باید رنگی انتخاب کنید که با قرارهای کاری و دوستانه تان متناسب باشد . بنفش کمرنگ رنگی آرامش بخش است که شما را از کسالت بیرون می آورد .

ماه بهمن : لاک فیروزه ای

بهمن


شما شخصیتی مستقل دارید و مد برایتان اهمیتی ندارد . دوست دارید لباس هایتان را با سلیقه خودتان هماهنگ کنید و لاک فیروزه ای ظاهرتان را جذاب می کند .

ماه اسفند : لاک صورتی کمرنگ

اسفند

شما شخصیتی عاشق پیشه دارید و به نیازهایشان اهمیت می دهید . روحیه مهربان شما سبب می شود رنگ صورتی را به هر رنگی ترجیح دهید . 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : لاک مناسب برای متولدین دوازده ماه سال

رای شما :
زمان دقیق: 2015-09-30T10:10:27+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است