چهارشنبه ۹۷/۹/۲۱   Wed 18/12/12

ماءالشعیر باعث زیاد شدن شیر زنان می شود

چاپ مطلب بازدید : 751 پنجشنبه ۹ مهر ۹۴

نوشیدن ماءالشعیر از نوشابه بهتر است

ماءالشعیر باعث زیاد شدن شیر زنان می شود

ماءالشعیر باعث زیاد شدن شیر زنان

نوشیدن ماءالشعیر از نوشابه بهتر است

اختصاصی بیست ستون:  

ماءالشعیر و نوشابه کالری و انرژی تقریبا یکسانی دارند اما نوشابه به جز انرژی هیچ خاصیت و ماده مغذی برای بدن ندارد و هیچ سودی به فرد مصرف کننده نمی رساند. هر لیوان نوشابه (240 سی سی) در حدود 120 تا 140 کیلوکالری انرژی دارد و تقریبا این میزان کالری با ماءالشعیر برابر است.

البته ماءالشعیر ار مالت گرفته می شود و همانند نوشابه بی خاصیت نیست و می توانید به عنوان یک نوشیدنی مغذی به جای نوشابه بخورید. ماءالشعیر اشتها را زیاد می کند و مصرف آن به افراد لاغر که قصد چاق شدن دارند، توصیه می شود.

خانم های شیرده برای زیاد شدن شیرشان بهتر است ماءالشعیر بنوشند . ماءالشعیر خاصیت ها و فوایدی برای بدن دارد اما هیچ نوشیدنی همانند آب نخواهد بود زیرا بیش از 60 درصد بدن ما از آب تشکیل شده است و آب نقش زیادی در خنک کردن و دفع سموم بدن دارد . پس در هر صورت آب به آبمیوه ، نوشابه و حتی ماءالشعیر ارجحیت دارد .

عده ای معتقدند ماءالشعیر باعث بزرگ شدن شکم می شود اما این چنین نیست . کسی که ماءالشعیر زیادی می خورد ، انرژی زیادی به بدنش می رساند و زمانی که این انرژی اضافه با فعالیت های ارادی و غیرارادی سوخت نرود ، در بدن به صورت چربی در می آید .چربی به وجود آمده از کالری اضافه در بدن آقایان بیشتر در شکم و در خانم ها بیشتر در ران و باسن جمع می شود و به همین خاطر عده ای باور دارند نوشیدن زیاد ماءالشعیر باعث بزرگ شدن شکم می شود.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : ماءالشعیر باعث زیاد شدن شیر زنان می شود

رای شما :
زمان دقیق: 2015-10-01T10:57:59+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است