شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

مایکروسافت یکی از کارخانه های ساخت سرفیس را تعطیل کرد

چاپ مطلب بازدید : 1090 شنبه ۲۴ تیر ۹۶

مایکروسافت یکی از کارخانه‌های ساخت سرفیس هاب در ویلسون ویل اورگان را تعطیل و تمام کارکنان آن را اخراج کرده است.

با مطالب نوآوری ها و اختراعات بیست ستون همراه باشید.

مایکروسافت یکی از کارخانه‌های ساخت سرفیس هاب را تعطیل و تمام کارکنان آن را اخراج کرده است.

مایکروسافت طی بیانیه‌ای خبر از تعطیلی کارخانه‌ی سرفیس هاب در ویلسون‌ویل ایالت اورِگان داد؛ اما در ادامه اعلام کرد که این اقدام تنها نوعی تعدیل ظرفیت تولید به‌حساب می‌آید و به‌هیچ‌وجه تأثیری بر سرفیس هاب نخواهد گذاشت.

این مسئله به این معنی است که با وجود تعلیلی این کارخانه، مایکروسافت هیچ برنامه‌ای برای کنار گذاشتن سرفیس هاب ندارد؛ محصولی که از زمان ورود به بازار موفقیت بسیار خوبی کسب کرده است.

افراد شاغل در این کارخانه‌ی تولیدی ۱۲۴ نفر بودند که تا تاریخ ۸ سپتامبر، ۶۱ نفر آن‌ها شرکت را ترک خواهند کرد و ۶۳ نفر باقی‌مانده نیز تا پایان سال اخراج خواهند شد. این کارخانه‌ی تولیدی سابقا تحت مالکیت کمپانی پرسپتیو پیکسل بود؛ شرکتی که مایکروسافت در سال ۲۰۱۲ آن را تصاحب کرد و فناوری‌های آن در خدمت ساخت سرفیس هاب قرار گرفت.

به سرفیس هاب متعهد هستیم

تعطیلی کارخانه‌‌ای که ۵ سال از تصاحب آن می‌گذرد، تا حدودی تصمیم غافلگیرکنند‌‌ه‌ای از جانب مایکروسافت محسوب می‌شود.

یکی از سخنگویان مایکروسافت گفت:

ما در حال ترکیب کردن کارخانه‌های ساخت سرفیس هستیم و این مسئله منجر به تعطیلی کارخانه و دفتر ویلسون‌ویل شد. ما به خط تولید سرفیس هاب متعهد باقی خواهیم ماند و به توسعه‌ی این محصول در ردموند چشم خواهیم دوخت.

مایکروسافت اخیرا از یک موج تعدیل نیروی جدید خبر داد که ۳۰۰۰ نفر از کارکنان این شرکت در واحد فروش را تحت تأثیر قرار خواهد داد؛ اما هنوز مشخص نیست که این خبر با تعطیلی کارخانه‌ی ویلسون‌ویل مرتبط باشد یا نه.

علاوه بر این انتظار می‌رود که مایکروسافت در حال توسعه‌ی نسل دوم سرفیس هاب باشد؛ ولی جزئیات مربوط به آن در حال حاضر بسیار اندک است. اما رونمایی از سرفیس هاب ظاهرا در پاییز سال جاری اتفاق خواهد افتاد؛ زمانی که احتمالا نسل جدید سرفیس‌بوک نیز معرفی خواهد شد.

منبع softpedia

با بیست ستون همراه باشید

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : مایکروسافت یکی از کارخانه های ساخت سرفیس را تعطیل کرد

رای شما :
زمان دقیق: 2017-07-15T18:00:09+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است