دوشنبه ۹۷/۴/۲۵   Mon 18/7/16

مجتمع مسکونی دچار آتش سوزی گسترده ای شد

چاپ مطلب بازدید : 469 شنبه ۱۸ مهر ۹۴

آتش سوزی وسیع در شمال شهر تهران

مجتمع مسکونی دچار آتش سوزی گسترده ای شد

آتش سوزی در شمال تهران

آتش سوزی وسیع در شمال شهر تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش سوزی وسیع و گسترده در مجتمع مسکونی شمال تهران خبر دارد و به بیان این مسئول در آتش سوزی صورت گرفته 20 نفر از ساکنان مجتمع نجات یافتند. سید جلال ملکی ، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی جزئیات بیشتری از این حادثه خبر داد . این حادثه ساعت 2 بامداد جمعه در خیابان جعفری محله دربند در یکی از مجتمع های مسکونی رخ داد و با اعلام خبر بلافاصله چند ایستگاه آتش نشانی با وسایل و تجهیزات کامل چون خودروهای تنفسی ، نردبان و تشک نجات در محل آتش سوزی حاضر شدند .

این مجتمع مسکونی شامل چهار طبقه با 24 واحد مسکونی و دو طبقه پارکینگ بود و دو خودرو در طبقه منفی یک به دلایل نامشخصی دچار آتش سوزی شده بودند . با آتش سوزی دو خودرو دود زیادی در طبقات بالایی جمع شد و باعث وحشت ساکنین مجتمع مسکونی شده بود. تمام ساکنین در واحدهای خود به بالکن ها آمدند زیرا در راه پله دود غلیظی جمع شده بود و به شدت ناامن بود. آتش نشانان به سرعت کانون آتش را مشخص کردند و ابتدا اقدام به خاموش کردن خودروهای آتش گرفته کردند و بعد از آن با استفاده از تجهیزات ویژه اقدام به خارج کردن دود غلیظ کردند. آتش نشانان با انجام عملیات نجات توانستند 20 نفر از ساکنین مجتمع مسکونی را که در میان دود و شعله ناشی از آتش سوزی گیر افتاده بوند با سلامت و بدون آسیب خارج و به فضای باز بیاورند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت : بعد از تخلیه دود و خاموش شدن شعله آتش ، محل آتش سوزی به مالکان و نیروهای انتظامی حاضر در محل تحویل داده شد. علت وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان علت یاب سازمان آتش نشانی و کارشناسان پلیس در دست بررسی است . به گفته ملکی عملیات اطفای حریق و نجات ساکنان در ساعت 5 صبح به پایان رسید . 

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.64(51 رای) | زمان دقیق: 2015-10-10T08:10:52+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است