پنجشنبه ۹۷/۷/۲۶   Thu 18/10/18

مد جدید داعش در بین جوانان

چاپ مطلب بازدید : 1203 سه شنبه ۱۹ خرداد ۹۴

مد جدید در میان جوانان داعش

مد جدید داعش در بین جوانان

داعش

مد جدید در میان جوانان داعش

اختصاصی بیست ستون: 

هر روز تیپ ها و پوشش های جدیدی در بین جوانان باب می شود و عادی به نظر می رسد و جوانان تمایل دارند این مدهای عجیب را دنبال کنند و با تیپ ها و آرایش های خاص شان در شهر خودی نشان دهند. همه قشر جوانان از بازیکنان مشهور فوتبال تا بازیگران و خواننده های مشهور این مد را دنبال می کنند و با تیپ های عجیب و غریب شان می خواهند هنرنمایی کنند و خود را در بین مردم نشان دهند .

تیپ جدیدی آمده که جوانان سرهای تراشیده و ریش های پرپشت دارند و این مد از گروهک تروریستی داعش و تکفیری ها تقلید شده است و در بین بازیکنان لیگ برتری فوتبال و خوانندگان نیز مد شده است و جوانان ناآگاه به تقلید و الگو برداری از هنرمندان و بازیکنان سعی دارند قیافه ای شبیه به آنها برای خود ایجاد کنند.

این تیپ های جدید با فرهنگ دیرینه کشور تضادی ندارد اما هر روز به تعداد این  جوانان با صورتهایی پرمو و سرهای تراشیده اضافه می شود و می خواهند با این تیپ خود را شبیه شخصیت های مورد علاقه شان نشان دهند .

این تیپ ها و قیافه های جدید ذهن انسان را به سمت قیافه های خون آشام تروریستی داعش می برد که هر روز  در عراق و سوریه صدها زن و مرد و کودک  معصوم و بی گناه را به خاک و خون می کشند .

اما چرا گروهک تروریستی داعش در تلاش است که این تیپ ها فقط در ایران مد شود و این قیافه در هیچ یک از کشورهای اروپایی مد نشده است؛ مگر نه اینکه با مد شدن این قیافه به راحتی در بین جوانان وارد می شود و بی آنکه کسی متوجه ورود و شناسایی این افراد شود وارد ایران می شوند و  به اهداف شوم  خود دست می یابد .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : مد جدید داعش در بین جوانان

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-09T11:16:07+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است