دوشنبه ۹۷/۵/۲۹   Mon 18/8/20

مراحل تمیز کردن لوسترهای کریستالی

چاپ مطلب بازدید : 2080 دوشنبه ۶ مهر ۹۴

چگونگی تمیز کردن لوسترهای کریستالی را بیاموزیم

مراحل تمیز کردن لوسترهای کریستالی

تمیز کردن لوسترهای کریستالی

چگونگی تمیز کردن لوسترهای کریستالی را بیاموزیم

اختصاصی بیست ستون:  

خیلی از خانم های خانه دار با تمام شدن فصل تابستان و جمع شدن کولر خانه تکانی می کنند و تمیز کردن لوستر از جمله کارهایی است که برای زمان آخر می ماند. با تمیز کردن لوستر کریستالی روشنایی به خانه تان برمی گردد و فضای خانه تان زیباتر از قبل خواهد شد. ابتدا لوستر را از انرژی قطع کنید . باید سیم اتصال لوستر را از جا در آورید یا برق اتاق که لوستر در آن است را خاموش کنید و اجازه دهید لامپ ها خنک شوند. سپس زیر محل قرار گیری لوستر روی زمین پتویی ضخیم بیندازید . این کار به این خاطر است که در صورت افتادن بلورهای کریستالی ، شیشه روی پتوی نرم بیفتد و نشکند.

قبل از این که آویزهای کریستالی را از لوستر جدا کنید، از آن عکس بگیرید تا در زمان سوار شدن آویزها  کمک تان کند. سپس لامپ ها را در بیاورید و تمام لامپ ها را به راحتی جدا کنید و کنار بگذارید. اگر می توانید لوستر را از قلاب جدا کنید و به آرامی روی پتو یا سطحی قرار دهید تا راحت تر تمیز کنید.

بازوهای لوستر به قسمت وسطی لوستر پیچ شده اند و نیاز به پیچ گوشتی دارید تا بازوهای لوستر را بدون فشار زیاد تا کنید . جدا کرن سیم های کوچکی که بلورها را به قالب وصل می کند، سخت است و می توانید از انبر دستی با نوک سوزنی استفاده کنید. البته باید مواظب باشید سیم ها را بی دلیل خم نکنید زیرا خیلی زود شکسته می شوند. حالا سینک ظرفشویی را پر از آب کنید و روی کابینت ها دو حوله بزرگ پهن کنید. قبل از این که بلورهای کریستالی را بشویید آن را در یک صافی پلاستیکی داخل سینک بگذارید. این راهی برای محافظت از بلورهاست قبل از این که آنها را بشویید. مرحله بعدی شستن کریستال هاست. با احتیاط کریستال های قسمتی از لوستر را بیرون بیاورید و روی اولین حوله بگذارید . برای این منظور:

  • کریستال ها را در آب صابونی بشویید و با آب داغ آبکشی و خشک کنید.
  • کریستال ها را روی حوله دوم بریزید.
  • وقتی اولین قسمت شست و شو تمام شد قبل از رفتن به قسمت دوم، بلورها را به لوستر آویزان کنید و این کار را تا شستن تمام بلورها ادامه دهید.

حالا باید قاب لوستر را تمیز کنید . با پارچه ای آب صابونی و مرطوب قاب لوستر را تمیز کنید و بعد از آن خشک و براق کنید. فقط باید حواستان باشد سیم کشی لوستر خیس نشود و قاب های آهنی را با تمیز کننده های مخصوص آهن پاک کنید. سپس اجازه دهید قاب لوستر خوب خشک شود.

اکنون باید لوستر را به پایه اش روی سقف بزنید اما حواستان باشد لوستر زیاد چرخ نخورد تا روی سقف شل شود. اگر سیم ها را از لوستر جدا کردید وصل  کردن لامپ ها به لوستر را به یک متخصص الکتریکی بسپارید. حالا لوستر تمیز و براق شده است و از انرژی بی نظیر اتاق حیرت زده خواهید شد. 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای مراحل تمیز کردن لوسترهای کریستالی
زمان دقیق: 2015-09-28T09:10:49+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
گلبرگ ساقه طلایی
۱۳۹۴/۱۲/۰۲     ساعت ۱۲:۴۰
مدیریت محترم موضوع : اسپری جادویی لوستر پاک کن بدون استفاده به دستمال کشی با سلام احتراما" به استحضار میرساند شرکت گلبرگ ساقه طلایی تنها تولید کننده اسپری جادویی لوستر پاک کن در ایران می باشد با هزینه کم و مدت زمان کوتاه هرنوع لوستر های تمام کریستال را تمیز و شفاف نموده بدون اثرات منفی با هر نوع شاسی های استیل , کرم ,نیکل , برنز و آب طلا درصورت داشتن تعداد لوستر های زیا د , نیروها آموزش دیده این شرکت آماده اند کار شستوشوی لوسترها را انجام دهند . در صورت تمایل جهت تست و آزمایش این لوستر پاک کن اعلام فرمائید تا بصورت رایگان انجام دهیم . تلفکس : 14_ 77652712 _ 021 / 09122362070 مظلومی
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است