سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

مرد لجبازی که 62 سال ناخن هایش را کوتاه نکرد

چاپ مطلب بازدید : 990 دوشنبه ۱۳ مهر ۹۴

نام مرد هندی با ناخن های دو متری در گینس ثبت شد

مرد لجبازی که 62 سال ناخن هایش را کوتاه نکرد

مرد هندی با ناخن های دو متری

نام مرد هندی با ناخن های دو متری در گینس ثبت شد

اختصاصی بیست ستون:  

مرد هندی 78 ساله با دارا بودن بلندترین ناخن های جهان نامش در گینس ثبت شد. او به خاطر لجبازی با معلمش ناخن هایش را کوتاه نکرده و حالا قصد دارد این ناخن ها را به موزه بدهد. شریدهار چیلال با داشتن ناخن های بلند نام خود را در گینس به ثبت رساند. ناخن های او بیشتر از دو متر طول دارد . او از 16 سالگی ناخن های دست چپش را کوتاه نکرده و در طول 62 سال از کسب شغل و موقعیت مناسب به خاطر ناخن هایش بی نصیب مانده است.

مرد هندی با ناخن های دو متری

جریان بلند کردن ناخن های این مرد هندی به زمانی برمی گردد که در مدرسه تحصیل می کرده و یک بار به این دلیل که یکی از بچه های کلاس ، ناخن معلم را می شکند معلم تمام بچه ها را تنبیه می کند . زمانی که بچه ها به این کار معلم اعتراض می کنند که چرا باید همه تنبیه شوند معلم می گوید : شما نمی دانید چقدر کار او بد بود و هیچ وقت درک نمی کنید که بلند کردن ناخن چقدر سخت است. این استدلال باعث می شود چیلال 16 ساله تصمیم بگیرد ناخن هایش را بلند کند و برای رد حرف معلمش تصمیم بگیرد که هیچ وقت ناخن های دست چپش را کوتاه نکند و 62 سال با ناخن های بلند سختی های زیادی را پشت سر گذراند.

مرد هندی با ناخن های دو متری

او هیچ وقت نتوانست شغل مورد علاقه اش را به دست آورد و همیشه مورد سرزنش اطرافیان قرار گرفت و حاضر نشد ناخن هایش را کوتاه کند و با سختی زیاد و ناخن های بلند همسر آینده اش را پیدا کرد. زیرا هیچ زنی با مردی که ناخن های بلندی داشت ازدواج نمی کرد. حالا که نام چیلال به عنوان رکورد بلندترین ناخن جهان در گینس به ثبت رسیده است، تصمیم دارد ناخن هایش را کوتاه کند و به موزه اهدا کند.

مرد هندی با ناخن های دو متری

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.68(92 رای) | زمان دقیق: 2015-10-05T10:18:16+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است