سه شنبه ۹۸/۱/۶   Tue 19/3/26

مواردی که جلوی موفقیت برند شما را می گیرد !

چاپ مطلب بازدید : 1211 شنبه ۵ دی ۹۴

اشتباهات وب مارکتینگ که باعث شکست می شود

مواردی که جلوی موفقیت برند شما را می گیرد !

موفقیت برند

اشتباهات وب مارکتینگ که باعث شکست می شود

اختصاصی بیست ستون:  

صاحبان کسب و کار اینترنتی باید به اهمیت و تاثیر بالای شبکه های اجتماعی روی رونق کسب و کارشان توجه داشته باشند.  دردنیای تجارت الکترونیک عوامل متعددی ممکن است منجر به اشتباه و شکست شود. در واقع درباره بهترین تکنیک های مواجهه با شبکه های اجتماعی مطالب زیادی وجود دارد. به همین خاطر در این مطلب به اشتباهات رایجی که ممکن است در هنگام کار با شبکه های اجتماعی در تجارت الکترونیک رخ دهد ، اشاره می کنیم ...

وقتی دنبال کننده های برند خود را به مشتری تبدیل نمی کنید

خیلی مهم و البته عالی است که هزاران کاربر پست های شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. اشتباه است اگر به آنها به عنوان مشتری نگاه نکنید و زمانی سعی به فروش کالا کنید که خود آنها تمایل به خرید داشته باشند. در حدود 12 درصد کاربران در شبکه های اجتماعی از تبلیغات به سمت خرید هدایت می شوند. باید تبلیغات خوب و چشم گیری داشته باشید.

وقتی به تعداد دنبال کنندگان خود تکیه دارید

خیلی خوب است که در شبکه های اجتماعی دنبال کنندگان زیادی داشته باشیم ، اما اگر دنبال کنندگان به حرفه و محصولات شما علاقه ای نداشته باشند خیلی برایتان مفید نخواهد بود. در حدود 60 درصد مردم محصولات شان را در شبکه اجتماعی فیس بوک به اشتراک می گذارند و شما باید افراد علاقه مند به حرفه و محصولات خود را پیدا کنید .

وقتی به صورت مرتب آپدیت نمی شوید

بروز رسانی یا آپدیت برای کاربران خیلی جذاب است و باعث جذب مخاطبان بیشتر می شود . در حدود 176 میلیون نفر در سراسر دنیا محصولات خود را به صورت آنلاین می خرند . پس باید به آنها توجه کنید .

وقتی استراتژی مشخصی ندارید

فعالیت بدون هدف و کورکورانه در شبکه های اجتماعی کار جالبی نیست. شما برای دست یابی به موفقیت در این شبکه ها به استراتژی دقیق و مشخص نیاز دارید. در حدود 53 درصد فعالان در حوزه تجارت الکترونیک از شبکه های اجتماعی برای رونق تجارت و افزایش مشتریان خود استفاده می کنند و از میان آنها 90 درصد استراتژی خاص خود را دارند.

موفقیت برند

وقتی روی کانال های زیادی تمرکز می کنید

به دلیل گستردگی شبکه های اجتماعی باید انرژی زیادی را صرف فعالیت در کانال های اجتماعی کنید ؛ فیس بوک 1.23 میلیارد کاربر در سراسر دنیا دارد و شما باید روی این کاربران تمرکز کنید . پس نیاز است فردی را به صورت اختصاصی برای انجام فعالیت های اجتماعی استخدام کنید .


وقتی مدیر شبکه های اجتماعی ندارید

زمانی که مطالب عمومی و کسل کننده قرار می دهید ،کاربران تمایلی به دنبال کردن یا خرید از خود نشان نمی دهند . باید اطمینان داشته باشید پست هایی که قرار می دهید به روز هستند . برای آن لازم است این کارها را به یک مدیر شبکه های اجتماعی بسپارید ؛ تقریبا 22 درصد کمپانی ها از مدیران شبکه های اجتماعی برای فروش محصولات و خدمات شان استفاده می کنند .

وقتی گزافه گویی می کنید

برای موفقیت در شبکه های اجتماعی نباید به دنبال حرف های گزاف باشید . در صورتی که دنبال کننده های شما ببینند که شما گزافه گویی می کنید و پست های بدون هدف قرار می دهید ، از دنبال کردن شما روی بر می گردانند . امروز در حدود 14.5 میلیارد پیام به صورت اسپم در سراسر فضای مجازی رد و بدل می شود.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : مواردی که جلوی موفقیت برند شما را می گیرد !

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-26T03:50:01+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است