یکشنبه ۹۷/۴/۳۱   Sun 18/7/22

نشانه های دروغگویی مردان

چاپ مطلب بازدید : 1638 سه شنبه ۲۶ خرداد ۹۴

علایم دروغگویی در مردان را بشناسید

نشانه های دروغگویی مردان

نشانه های دروغگویی

علایم دروغگویی در مردان را بشناسید 

اختصاصی بیست ستون: 

مردها در هنگام دروغ گفتن نشانه های مشابه ای دارند که اگر با دقت به آنها نگاه کنید، متوجه می شوید که همسرتان راست می گوید یا سعی می کند واقعیت را از شما پنهان کند. در واقع 4 راه برای فهمیدن این که مردی دروغ می گوید وجود دارد ..

 

1. مرد چشم یا گوشش را لمس می کند

اگر سوالی از همسرتان پرسیدید و او مرتب گوش یا چشمانشان را می مالد، اگر مبتلا به حساسیت و آلرژی نباشد حتما نشانه دروغ گویی اوست. در هنگام دروغ گویی جریان خون به سمت صورت بیشتر می شود و در نتیجه بینی و گوش ها گرم می شود و شروع به خارش می کند. بنابراین مرد به طور ناخودآگاه چشم و گوششان را لمس می کند.

در مقاله آیا او شما را دوست دارد به طور مفصل در خصوص علایم چشم ها در هنگام صداقت و عدم صداقت اشاره شده است.

 

2. مرد جلوی صورتش را می گیرد

اگر مرد صورتش را با دستانش بپوشاند نشان دهنده دروغگویی اوست. او جلوی دهانش را می پوشاند چون می ترسد که حقیقت را بگوید و سعی می کند از درز حقیقت به بیرون خودداری کند. در این هنگام لب هایش را با زبانش لمس می کند یا نگاهش را ازشما می دزدد. این علائم نشان می دهد که او از چیزی می ترسد و سعی دارد حقیقت را پنهان کند.

 

3. مرد نگاهش را به بالا و راست می برد

اگر از همسرتان سوالی پرسیدید توجه کنید که او به چه سمتی نگاه می کند. اگر مرد به سمت بالا و راست نگاه می کند، احتمالا جواب را در ذهنش مرور می کند و در حال تلاش است که جوابی برای پاسخ به سوال شما بسازد تا حقیقت را پنهان کند.

 

4. او روی صندلی تکان می خورد

این تکان ها نشان می دهد که مرد عصبانی است و می خواهد حقیقتی را پنهان کند. اگر مرد در حال توضیح دادن تکان بخورد نشان دهنده دروغ گویی اوست.

به شما توصیه می کنم مقاله چگونه فرد دروغگو را تشخیص دهیم؟ را مطالعه بفرمایید تا با نشانه های بدن بیشتر آشنا شوید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.83(99 رای) | زمان دقیق: 2015-06-16T12:07:41+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است