سه شنبه ۹۷/۱۲/۲۸   Tue 19/3/19

نطق اضطراری در روز حادثه تروریستی در مجلس

چاپ مطلب بازدید : 2179 پنجشنبه ۲۵ خرداد ۹۶

نماینده مردم رودبار در مجلس با اشاره به حمله تروریستی روز چهارشنبه گذشته به مجلس گفت که تاکید رئیس، هیأت رئیسه و نمایندگان حفظ آرامش جلسه در حین این حادثه بود.

با مطالب اخبار سیاسی بیست ستون همراه باشید

اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,حادثه تروریستی در مجلس

به گزارش ایسنا، منوچهر جمالی اظهار کرد: در حالی که بیش از یک ساعت از حمله تروریست‌ها به مجلس گذشته بود و سروصدای تیر و انفجار در مجلس به گوش می‌رسید قرعه نطق اضطراری پنج دقیقه‌ای به نام من افتاد. در همان زمان از هیأت رئیسه یادداشتی به من رسید که چون جلسه انعکاس رادیویی دارد چیزی از موضوع حمله به مجلس مطرح نشود تا این التهاب به مردم منتقل نشود.

وی افزود: البته تا آن موقع همه نمایندگان از طریق پیامک و تلگرام از چند و چون حادثه مطلع شده بودند اما به هر حال نظر هیأت رئیسه و نمایندگان حفظ آرامش مجلس بود تا ترس و دلهره‌ای به مردم القا نشود. در عین حال شرایط ملتهب، سخت و خاصی بود.

این نماینده مجلس همچنین اضافه کرد: جلسه علنی چهارشنبه گذشته مجلس تا آخرین دقایق با آرامش و طمانینه اداره شد و این نظر واحد در نمایندگان وجود داشت که دستور کار عادی مجلس و سخنرانی ناطقین طبق روال عادی انجام شود. با اتمام جلسه نیز نمایندگان در گروه‌های چند نفره از درب پشتی مجلس خارج و با خودرویی به بیرون منتقل شدند.

وی درپایان گفت: ما این آرامش را مدیون ایستادگی و مقاومت نیروهای امنیتی و همچنین کارمندان مجلس بودیم که جمعی از آن‌ها نیز در این حادثه به شهادت رسیدند.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : نطق اضطراری در روز حادثه تروریستی در مجلس

رای شما :
زمان دقیق: 2017-06-15T14:00:59+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است