یکشنبه ۹۷/۴/۳۱   Sun 18/7/22

نکاتی برای آرایش لب و کشیدن خط لب

چاپ مطلب بازدید : 853 پنجشنبه ۱۶ مهر ۹۴

چگونه لب های برجسته و درشت داشته باشیم ؟

نکاتی برای آرایش لب و کشیدن خط لب

آرایش لب

چگونه لب های برجسته و درشت داشته باشیم ؟

اختصاصی بیست ستون:  

آرایش لب تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد و می توان با گریم و آرایش صحیح ، فرم لب ها را تغییر داد. برای این منظور باید تکنیک های استفاده از خط لب را بدانید. خیلی از خانم ها نمی دانند چطور از خط لب استفاده کنند تا لب هایی زیبا داشته باشند. الهه حسینی، کارشناسآرایشگری توصیه هایی مفید برای حجیم کردن لب با خط لب آموزش می دهد. 

  • اگر لب های پهن و درشتی دارید، لازم نیست خط لب را خارج از خط اصلی لب بکشید. باید خط لب را درست در جای خود بکشید و بعد رژلب بزنید. برای برجسته شدن لب خط سفیدی در زیر لب و وسط آن بکشید. 
  • تفاوت خط سفید لب های پهن با لب های باریک در این است که برای لب های باریک باید خط سفید کاملی را زیر لب پایین بکشید اما برای لب های پهن باید خط سفید فقط در وسط لب کشیده شود و دو طرف دیگر به رنگ همان خط لب خواهد بود.
  • اگر می خواهید لب های برجسته داشته باشید و لب هایتان بزرگتر نشان داده شود، بهتر است ابتدا برای لب های باریک از یک مداد لبی که پررنگ تر از رژلب تان است استفاده کنید و خط لبی دور لب و زیر خط اصلی و مماس با ان بکشید. سپس با انگشت رنگ مداد را روی لب تان پخش کنید و بعد از آن رژلب بزنید. با این شیوه آرایش لب های پهن خواهید داشت . در آخر برای برجسته کردن لب هایتان یک مداد سفید خطی ، زیر لب و پایین خط لب تان بکشید.

آرایش لب

نکاتی درباره استفاده از خط لب

برای بزرگ کردن لب با خط لب باید خط لب را یک اینچ بالای لب بکشید. البته باید با اصول کامل این خط کشیده شود.

به هیچ وجه نباید رنگ خط لب تان با رنگ رژلب متفاوت باشد. برای بزرگ کردن و برجسته کردن لب از خط لب استفاده می کنند و در صورتی که رنگ خط لب با رنگ رژلب تفاوت داشته باشد، به این خواسته دست پیدا نمی کنید.

برای کشیدن خط لب از مداد لب های نرم استفاده کنید . مداد لب های مومی به خوبی روی لب حرکت می کند و لب را زخم نمی کند.

توصیه می کنیم از مداد لب مات استفاده کنید تا اگر اشتباه کشیدید به راحتی پاک کنید.

خط لب را دور تا دور لب به آرامی بکشید و به قسمت های داخلی لب نفوذ کنید. بهتر است تمام لب را خط لب بکشید تا اگر رژلب پاک شد، هم چنان رنگ خط لب روی لب تان باقی بماند. 

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.81(82 رای) | زمان دقیق: 2015-10-08T08:19:02+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است