شنبه ۹۷/۹/۲۴   Sat 18/12/15

نکاتی برای جلوگیری از بهم ریختگی کابینت ها

چاپ مطلب بازدید : 627 سه شنبه ۷ مهر ۹۴

چگونه از بهم ریختگی کابینت ها پیشگیری کنیم ؟

نکاتی برای جلوگیری از بهم ریختگی کابینت ها

جلوگیری از بهم ریختگی کابینت ها

چگونه از بهم ریختگی کابینت ها پیشگیری کنیم ؟

اختصاصی بیست ستون:  

ممکن است از کابینت های آشپزخانه تان غافل شوید و یک قوطی کنسرو یا بیسکویت در کابینت بوی ماندگی بگیرد . در ادامه نکاتی را بیان می کنیم که به شما کمک می کند از فاسد و خراب شدن خوراکی ها و غذاها پیش گیری کنید ...

  • به کابینت های آشپزخانه تان سرو سامان دهید. غلات و خشکبارها را در کیسه های مخصوصی بریزید که درب آن به راحتی باز می شود و قوطی های کنسرو قدیمی را در جلوی کابینت بگذارید تا زودتر مصرف کنید.
  • لبنیات و تخم مرغ ها را دریخچال بگذارید و باقی مانده غذاها در دسترس تان باشد تا زودتر مصرف کنید. بهتر است غذاها را در ظرف های در دار بریزید تا در طولانی مدت قابل استفاده باشند و در فریزر بگذارید.
  • نمی توانید از تمام قوطی ها و بسته بندی برای چند بار استفاده کنید. ظرف های شیشه ای بعد از شست و شو برای نگهداری مواد غذایی مناسب اند اما قوطی های آلومینیومی را دور بریزید. ظرف هایی که خوب شسته نمی شوند محل مناسبی برای رشد باکتری ها هستند و در زمان خرید ظروف نگهداری مواد خوراکی به شکل آنها هم دقت کنید. ظرف های چهارگوش فضای زیادی را در یخچال و کابینت شما اشغال می کنند.
  • به ظرف هایتان نظم دهید . ظرف های کوچک را درون ظرف های بزرگ قرار هید. مواد غذایی که احتمال ریختن شان در کابینت وجود دارد را به شکل عمودی در ظرف مناسبی بگذارید.
  • ورود هوا باعث فساد مواد غذایی می شود و می توانبد با استفاده از وکیوم و هواگیری، مواد غذایی را چند هفته یا چند ماه به طور سالم نگهداری کنید.
به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : نکاتی برای جلوگیری از بهم ریختگی کابینت ها

رای شما :
زمان دقیق: 2015-09-29T09:59:47+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است