شنبه ۹۸/۱/۳۱   Sat 19/4/20

خرید آبگرمکن و 8 نکته بسیار مهم

چاپ مطلب بازدید : 10081 شنبه ۱۴ آذر ۹۴

راهنمای خرید آبگرمکن دیواری

نکاتی که برای خرید آبگرمکن باید توجه کنید

نکات خرید آبگرمکن دیواری

راهنمای خرید آبگرمکن دیواری

اختصاصی بیست ستون:  

برای انتخاب و خرید یک آبگرمکن مناسب باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 

1. ایمنی آبگرمکن

اگر ایمنی آبگرمکن برایتان مهم است و می خواهید با خیال راحت از آبگرم استفاده کنید ، باید آبگرمکنی بخرید که علاوه بر سیستم های ایمنی استاندارد دارای کلید حرارتی و شیر اطمینان نیز باشد . به این صورت ایمنی خود و خانواده تان را تضمین خواهید کرد.

 

2. آب گرم فوری می خواهید ؟

اگر می خواهید بعد از باز کردن شیر آب خیلی سریع آب گرم روی دست تان بیاید ، به دنبال خرید آبگرمکنی باشید که بتواند آب را در هنگام استفاده گرم کند و معطل گرم شدن آب نمانید.

 

3. آب گرم مستمر می خواهید ؟

اگر می خواهید برای زمان زیادی آب گرم داشته باشید و در وقت حمام آب سرد نشود ، آبگرمکنی بخرید که آب گرم دائمی تحویل شما دهد . توصیه می کنیم برای این منظور آبگرمکن با مخزن بزرگ یا آبگرمکن دیواری با ظرفیت حرارتی بالا بخرید.

 

4. به فشار آب توجه کنید

فشار آب در مناطق مختلف زندگی متفاوت است . اگر در جایی زندگی می کنید که فشار آب خیلی پایین است ، آبگرمکنی بخرید که بتواند با فشار کم آب هم کار کند . البته برای روشن کردن آبگرمکن کم فشار باز هم حداقل فشار آب نیاز است زیرا در غیر این صورت آبگرمکن روشن نمی شود . بهتر است از آبگرمکن مخزنی ایستاده استفاده کنید.

 

5. آبگرمکن متناسب با فضای خانه بخرید

باید آبگرمکنی بخرید که با فضای خانه تان متناسب باشد . درست نیست در آشپزخانه کوچک از آبگرمکن خیلی بزرگ استفاده کنید . باید آبگرمکنی انتخاب کنید که با اشغال جای کمتر ، آب گرم مورد نیاز خانه تان را تامین کند.

 

6. آبگرمکن کم مصرف برای صرفه جویی در مصرف گاز

باید آبگرمکنی انتخاب کنید که بتواند با صرفه جویی در مصرف گاز ، آب گرم مورد نیاز خانه را تامین کند . میزان مصرف گاز آبگرمکن های دیواری روی برچسب انرژی آن مشخص شده است . مصرف انرژی و گاز آبگرمکن دیواری از آبگرمکن ایستاده کمتر است . اگر در خانه تان از  گاز کپسولی استفاده می کنید یا در جایی آبگرمکن می خواهید که شاید برای چند روز یا چند هفته از آن استفاده نکنید ، آبگرمکن جرقه زن بدون شمعک بخرید . این آبگرمکن ها درحین باز شدن شیر آب سیستم جرقه زن آبگرمکن را روشن می کند و بلافاصله آب گرم را تحویل شما می دهد.

 

7. به دوام و کیفیت آبگرمکن توجه کنید

روی تمام آبگرمکن ها نشان استاندارد ملی ثبت شده که نشان دهنده دوام و کیفیت آبگرمکن است. داشتن برچسب انرژی روی تمام آبگرمکن های دیواری لازم است . علاوه بر آن تایید سازمان های معتبر داخلی و خارجی مانند استاندارد کیفیت اروپا نشان دهنده  کیفیت بالای دستگاه  است.

 


8. خدمات پس از فروش آبگرمکن

در زمان خرید باید به خدمات پس از فروش و مدت ضمانت آبگرمکن توجه کنید . باید آبگرمکنی بخرید که به راحتی بتوانید با شرکت سازنده در ارتباط باشید زیرا تمام لوازم خانگی بعد از مدتی به تنظیم و تعمیر نیاز دارند . نصب و تعمیر لوازم خانگی گازسوز چون آبگرمکن کار تخصصی است و باید توسط متخصص و سرویس کار مجاز انجام گیرد.

 

به تلگرام ما بپیوندید
4 ستاره از 5 در 7 رای

عنوان این مقاله : خرید آبگرمکن و 8 نکته بسیار مهم

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-05T08:23:29+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است