دوشنبه ۹۷/۹/۲۶   Mon 18/12/17

پارچه رومبلی مناسب حیوانات خانگی

چاپ مطلب بازدید : 1476 شنبه ۱۰ تیر ۹۶

حیوانات خانگی به ویژه گربه و سگ در کنار لذت بخش بودن و سرگرمی آنها ممکن است آسیب هایی را به وسایل و لوازم خانه وارد کنند. در ادامه با لوازم خانگی مناسب حیوانات خانگی آشنا خواهیم شد.

با مطالب حیوانات خانگی بیست ستون همراه باشید.

پارچه رومبلی ضد خراشیدگی، اگر حیوان خانگی دارید!

من یک گربه بازیگوش در خانه نگهداری می کنم. متاسفانه به دلیل چنگ زدن های مداوم او مجبور هستم در فاصله زمانی کوتاه پارچه رومبلی را عوض کنم چون مدام جای ناخن و چنگال هایش روکش مبل را خراب می کند. چه نوع پارچه ای برای مبل خانه من مناسب است؟

نگهداری حیوانات خانگی در خانه در کنار همه لذت ها و شیرین بودن، می تواند آسیب هایی نیز به وسایل خانه وارد کند. چنگال های گربه و سگ روی مبلمان خسارت مالی وارد می کند و باید آنها را بطور مداوم تعویض کرد. پس بهتر است این بار به سراغ پارچه هایی برای روکش مبلمان بروید که مقاومت بیشتری دارند و آسیب نمی بینند. استفاده از الیاف مصنوعی و جنس پلی استر استحکام بیشتری در مقابل چنگ و خراشیدگی دارد. یادتان باشد استفاده از مبل چرم برای شما گران تمام می شود!

بهترین پارچه مبل برای حیوانات,رومبلی های مقاوم

اگر می خواهید موی سگ یا گربه شما روی پارچه مبلی دیده نشود از مبل طرحدار استفاده کنید

بد نیست حالا که در مورد حیوانات خانگی و مبلمان صحبت کردیم نکته حائز اهمیت دیگری را نیز عنوان کنیم. یکی دیگر از دغدغه های افرادی که حیوان خانگی دارند، موی آنهاست. اگر می خواهید موی سگ یا گربه شما روی پارچه مبلی دیده نشود از مبل طرحدار استفاده کنید تا خطای دید بوجود آورد. مبلمان مخملی علاوه بر اینکه در اثر چنگ و خراشیدگی آسیب می بیند، موی حیوان را هم سریع جذب می کند. پس فراموش نکنید پارچه رومبلی کتان، ابریشم، پشم، مخمل و پارچه نخی برای شما مناسب نیست.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : پارچه رومبلی مناسب حیوانات خانگی

رای شما :
زمان دقیق: 2017-07-01T01:00:47+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است