دوشنبه ۹۸/۱/۵   Mon 19/3/25

پسر معتاد توسط پدرش کشته شد

چاپ مطلب بازدید : 474 دوشنبه ۱۲ مرداد ۹۴

برای دفاع از خودم پسرم را به کشتن دادم

پسر معتاد توسط پدرش کشته شد

پسر معتاد توسط پدرش کشته شد

برای دفاع از خودم پسرم را به کشتن دادم

مرد مسنی  بعد از جرو بحث با پسرش که معتاد بود به قلب  او چاقو فرو کرد و خود را داغدار کرد. روز پنج شنبه ، هشتم مردادماه این مرد جوان به بیمارستان منتقل شد و کادر بیمارستان مرگ مشکوک او را به کلانتری اطلاع دادند. این پسر جوان در نیمه شب به بیمارستان بهارلو تهران منتقل شد و پس از اطلاع کلانتری 112 ابو سعید، ماموران انتظامی در بیمارستان حاضر شدند. پسر 37 ساله با ضربه چاقو به پهلو و قلبش فوت کرده بود که بازپرس ویژه قتل تهران در محل حاضر شد تا به پرونده مشکوک کشته شدن این جوان رسیدگی کند.

بعد از تحقیقات مشخص شد پدر 70 ساله با پسر 37 ساله اش درگیر شده است. پدر به عنوان متهم حاضر شد و در پاسخ به سوال بازپرس گفت: پسرم معتاد مواد مخدر شیشه بود. چند بار او را ترک دادم اما بی نتیجه بود. هر زمانی که مواد می خواست دعوا راه می انداخت و آبرویی برایمان نگذاشته بود. او2 روز قبل از فوت از خانه خارج شد و خبری از او نداشتیم. در این دو روز بسیار نگران بودیم تا این که ساعت 3 و نیم شب به خانه آمد. به او گفتم کجا بودی و با هم درگیر شدیم. او می خواست با کمان اره مرا بکشد که من از خودم دفاع کردم و چاقوی  آشپزخانه را برداشتم و وقتی درگیر شدیم چاقو به قلب و پهلویش رفت. پسرم روی زمین افتاد و پس از تماس به اورژانس او را به بیمارستان بهارلو منتقل کردیم اما طاقت نیاورد و در بیمارستان فوت کرد. قاضی بستان زاده متهم را در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داد تا از او سوالات بیشتری شود و جسد پسر قربانی شده به پزشکی قانونی منتقل شد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : پسر معتاد توسط پدرش کشته شد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-03T08:50:52+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است