شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

پیشنهادات طراحان داخلی برای سالن غذاخوری

چاپ مطلب بازدید : 1429 سه شنبه ۲۰ مرداد ۹۴

دکوراسیون های ایده آل اتاق غذاخوری

پیشنهادات طراحان داخلی برای سالن غذاخوری

دکوراسیون اتاق غذاخوری

دکوراسیون های ایده آل اتاق غذاخوری

اختصاصی بیست ستون: 

در سالن غذاخوری پیشنهاد می شود که رنگ های کمتری مورد استفاده قرار گیرد . تنوع کمتر رنگ ها باعث می شود طراح با دقت بیشتری کار کند. رنگ خنثی سبب می شود که بیننده به جزئیات دقت بیشتری داشته باشد و به همین دلیل در طراحی اتاق غذاخوری مینیمالیستی از رنگ های خاکستری ، قهوه ای روشن یا سفید و مشکی استفاده می شود.

این مدل اتاق غذاخوری بیشتر در خانه های مدرن دیده می شود و جنس صندلی ها و اشیا اهمیت زیادی دارد. مثلا اگر می خواهید از میز چوبی استفاده کنید نباید آن را با پارچه بپوشانید و جنس و بافت اشیا اهمیت دارد و  در طراحی مینیمالیستی از رومیزی استفاده نمی شود.

دکوراسیون اتاق غذاخوری

دکوراسیون اتاق غذاخوری

یک طراحی مینیمالیستی در عین سادگی باید هیجان خوبی هم داشته باشد . یک طراحی زیبا که هر بیننده ای را به نگاه حیرت انگیز وا دارد . در انتخاب میز غذاخوری دقت کنید ، این میز نباید تجملی داشته باشد اما لازم است که طراحی خاصی داشته باشد . صندلی ها نیز باید به شکل خاصی باشند تا بیننده را جذب کند  .

دکوراسیون اتاق غذاخوری

می توانید از شکل های هندسی خاصی برای میز و صندلی ها استفاده کنید . چراغ بالای میز یا حتی تابلوی بالای میز ناهارخوری باید به شکل هندسی خاصی باشد . مهم این است که در طراحی مینیمالیستی از فرم و شکل خاصی استفاده کنید .

دکوراسیون اتاق غذاخوری

اگر در اتاق غذاخوری از صندلی و میز خاصی استفاده نمی کنید به دنبال یک دیوار خالی بالای میز ناهار خوری باشید تا با یک اثر هنری فضای خاصی ایجاد کنید . گاهی بیش از حد ساده بودن فضا سبک مینیمال تلقی نمی شود و لازم است که در کنار آن از یک تابلوی هنری خاص استفاده کرد .


دکوراسیون اتاق غذاخوری

بهتر است دور میز غذاخوری وسایل اضافه نباشد . برای این اتاق به یک میز غذاخوری و یک چراغ آویزان ساده نیاز داریم تا فضای ساده و مینیمالی ایجاد کنیم . در این فضا ساده گرها راحت تر می توانند غذا بخورند و به فلسفه هندسه پی ببرند .

دکوراسیون اتاق غذاخوری


میزهای چوبی و صندلی های آهنی یکی از ویژگی های اتاق های ناهارخوری ساده است . ترکیب این میز و صندلی فضای مینمالیستی ایجاد می کند . از یک میز بلند چوبی با 1-2 صندلی استفاده می شود و فضای خاصی را در خانه های ساده گراها فراهم می کند .

دکوراسیون اتاق غذاخوری

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : پیشنهادات طراحان داخلی برای سالن غذاخوری

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-11T10:19:35+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است