پنجشنبه ۹۷/۷/۲۶   Thu 18/10/18

پیش گیری از سقط جنین با مصرف مویز

چاپ مطلب بازدید : 1177 سه شنبه ۷ مهر ۹۴

مویز باعث تقویت اعصاب و قلب مادر و جنین می شود

پیش گیری از سقط جنین با مصرف مویز

پیش گیری از سقط جنین

مویز باعث تقویت اعصاب و قلب مادر و جنین می شود

اختصاصی بیست ستون:  

مویز با طبیعت گرم و تر ارزش غذایی بسیار بالایی دارد . یک کارشناس طب سنتی درباره خواص مویز در دوران بارداری می گوید : مویز مقوی رحم است و زنان باردار با خوردن مویز از خطر سقط جنین در امان خواهند بود زیرا مویز در وزن گیری جنین موثر است .

علوی ، کارشناس طب سنتی گفت : مویز همان انگور رسیده است که به روش سنتی خشک می شود و یا روی بوته باقی می ماند و بسته به نوع انگور دارای خواص متفاوتی می باشد .

علاوه بر آن مویز باعث رفع ضعف معده و هضم غذای زنان باردار می شود و برای زنان باردار بسیار با خاصیت است زیر آنها همواره با ضعف معده و ضعف هضم در این دوران مواجه می شوند . خوردن مویز در هنگام صبح برای درمان بیماری های عفونتی چون عفونت گوش ، عفونت دندان و ... مفید است .

عفونت دندان از جمله مشکلات شایع زنان باردار می باشد که به خاطر منع مصرف دارو با مشکل رو به رو می شوند و ناچارند این درد و عفونت را تحمل کنند اما با مصرف مویز در زمان صبحانه می توانید مانع بروز عفونت دندان شوید .

مویز تقویت کننده سیستم ایمنی بدن ، ضد درد و ضد باکتری است و باعث پاک سازی روده و معده می شود و معده را تقویت می کند .

مویز سلامت جنین را تضمین می کند

مصرف مویز باعث می شود مواد غلیظ و نامناسب از بدن دفع شود و با پاک سازی خون به سلامت جنین کمک می کند . در واقع مویز هضم کننده غذا و تولید کننده خون سالم در بدن  است و از آنجا که جنین از خون صالحی که از غذای خوب هضم شده تولید می شود ، تغذیه می کند باعث سلامت و جلوگیری از سقط خواهد شد . علاوه بر آن مویز تقویت کننده اعصاب و قلب مادر و جنین است .

بهترین نوع مویز از نظر کارشناس طب سنتی : مویز چاق ، پرگوشت ، شیرین و بدون دانه بهترین نوع مویز است و بدترین نوع مویز با دانه و کم گوشت می باشد . خوردن مویز در فصل سرما بسیار مناسب است و گرم کننده بدن می باشد که سبب می شود خانم های باردار دراین فصل از سرماخوردگی در امان باشند .

 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : پیش گیری از سقط جنین با مصرف مویز

رای شما :
زمان دقیق: 2015-09-29T10:02:11+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است