یکشنبه ۹۷/۱۱/۲۸   Sun 19/2/17

چرا نمیشه به خانم ها اعتماد کرد ؟

چاپ مطلب بازدید : 741 دوشنبه ۴ خرداد ۹۴

آیا شما به خانم ها اعتماد دارید؟

چرا نمیشه به خانم ها اعتماد کرد ؟

اعتماد به خانم ها

آیا شما به خانم ها اعتماد دارید؟

اختصاصی بیست ستون: 

خانومها دوستان خوبی نیستن و واسه همین به همه، چه آقا و چه خانوم توصیه می کنم که دوستاتون رو منحصرا از بین آقایون انتخاب کنین !! خب مسلمه که همه می پرسن چرا ؟!

با یک مثال ساده توضیح می دهم واستون: آقا و خانومی که چند وقتی بود باهم ازدواج کرده بودن پس از مدتی اتفاقات جالبی واسشون رخ می ده یه شب خانوم نمی ره خونه فردا صبح در بازگشت به خونه آقا از خانومش سوال می کنه که دیشب کجا بودی ؟ خانوم هم جواب می ده که خونه ی یکی از دوستام بودم !!!

 آقا بلافاصله بعد ازین جواب به 10 تا از بهترین دوستان خانوش تلفن می کنه و ازشون سوال می کنه که آیا خانومش دیشب پیش اونا بوده یا خیر؟ همگی دوستان خانومه جواب می دن نه!

خب به همین راحتی می تونیم پی ببریم که خانوم ها دوستان خوبی نیستن و هیچ وقت نمیشه روشون حساب کرد اما حالا چرا آقایون دوستان خوبی هستن و همیشه می تونین روشون حساب کنین چند وقت بعد از این ماجرای آقا و خانومه !!

 آقا یه شب خونه نمی ره و فردای اون شب در بازگشت به خونه این بار خانومه از آقا سوال می کنه که دیشب کجا بودی؟ آقا بلافاصله جواب می ده که : خب، پیش یکی از دوستام بودم !!! و خانوم بلافاصله به 10 تا از بهترین دوستای آقا زنگ می زنه و می گه که: آیا آقا دیشب پیش اونا بوده یا خیر ؟

 8 تا از دوستای آقا می گن که آره !!!!! آقا دیشب پیش ما بوده و 2 تا هم می گن که هنوز هم پیش ماست!! به همین راحتی می تونین نتیجه بگیرین که دوستان مرد خیلی قابل اعتماد تر هستن و همیشه می شه روشون حساب کرد 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : چرا نمیشه به خانم ها اعتماد کرد ؟

رای شما :
زمان دقیق: 2015-05-25T13:05:48+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است